Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Moje idealne wymiary chwieją się w posadach :rozpacz: :płacz: Może od jutra jakieś noworoczne postanowienie....:love:

O tym samym pomyślałam już wczesniej po dzisiejszym obżarstwie,,:rozpacz: już widze w lustrze lekką ciążę,,ale ja? :hahaha: za chwilę myślę,,do jutra zniknie:święty: i tak jest codziennie,,ale po glowie chodzi ,,stop żarciu,,,stop obżarstwu,,stop stop a co do czego przsysiądę i wpycham,, ale tak nie może być,,:płacz:

Ale postanowienia noworoczne muszę zostawić na odpowiednią chwilę,, Mirelka od jutra? noworoczne? durny dzien ,,nie!  daj sobie jeszcze czasu troszkę na rozpustę,,a zjadłaś już wszystko? jak zjesz to dopiero postanawiaj,,jest lżej na sercu:serce:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

wszedłem na stronkę slangu miejskiego:cool: ciekawe, aczkolwiek sprośne określenia...może coś wykombinuję:hahaha:  słowem jest na forum....zajebiaszczo

To musiałeś aż tam wejść żeby się tego dowiedzieć?!!! O.oO.o:d My to wiemy nie od dzisiaj ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda pod azorkiem :) Pojechałam , rozpadało się i zmokłam mimo że miałam deszczówkę. Podopieczny bardzo sie niecierpliwił, że nie wracam szybko do domu a pada deszcz , az córka dzwoniła do mnie. Zajechałam do rybaka, kupiłam swieżą jeszcze ciepłą wedzoną rybkę na kolacje. Wiadomo przecież, że rybka lubi pływać . No to sobie dopasowałam  do menu :) . Podopieczny zmartwił sie, że sie rozchoruję to nasmarowałam mu plecy jakimś balsamem rozgrzewającym i juz jest ok . Będę zdrowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

wszedłem na stronkę slangu miejskiego:cool: ciekawe, aczkolwiek sprośne określenia...może coś wykombinuję:hahaha:  słowem jest na forum....zajebiaszczo

Ten wyraz należy chyba do tej samej rodziny co zajebiście tylko ma troszkę delikatniejsze zabarwienie no i przy wymawianiu tak fajnie szeleści  :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...