Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam porannie i od razu ślę pozdrowienia dla @jolantapl. z okazji rocznicy. Na razie pierwszej. :d

Wiecie, ja wiem, jestem pewna że opiekunki które nie korzystają z internetu, nie czytają forum są uboższe o pewną wiedzę. Miałam taki przykład poprzednio, dziewczyna trafiła do opieki przez firmę reklamującą się wszędzie i zarabiała grosze. Musiałam jej kilka rzeczy uświadomić. Sama jestem mądrala. :) Zarejestrowałam się tutaj tuż przed pierwszym wyjazdem. :d

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aga1 napisał:

O 10-tej  będę czekała pod kasztanem :) Zarezerwuj czas do 16-tej . 

A kasztanem nie oberwę,,żeby się na mnie nie rzuciły,,bo mam delikatną :święty: a szkoda aby coś tam uszkodzili,,bo narazie ma dobry tok myślenia:hahaha: będę ,,będę o tej 10 -tej ,,spoko,,a czasu mam do 17 nawet,,ale potem już ciemno i głucho,, a kasztanów u mnie jest trochę,,znajdę Cię ,,znajdę:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aga1 napisał:

O 10-tej  będę czekała pod kasztanem :) Zarezerwuj czas do 16-tej . 

Ty @Blondi nie podpuszczaj bo ona jest gotowa ubrać się cieplutko ,wsiąść na rower i odnależć wszystkie kasztany w sąsiedniej  wsi a jak Cię pod żadnym z nich nie spotka to nawet nie chce myśleć co to będzie :rozpacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ty @Blondi nie podpuszczaj bo ona jest gotowa ubrać się cieplutko ,wsiąść na rower i odnależć wszystkie kasztany w sąsiedniej  wsi a jak Cię pod żadnym z nich nie spotka to nawet nie chce myśleć co to będzie :rozpacz::hahaha:

@jolantapl. mnie będzie z daleka widać:hahaha: kasztana nie zobaczy, ale Blondi na 100%:hahaha: hahaha wszystko jest na tip top ,,jeszcze latarki wezmę,na głowę na nogę,będę latarynkować:hahaha: ślepy znajdzie mnie:płacz: zobaczy:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Ty @Blondi nie podpuszczaj bo ona jest gotowa ubrać się cieplutko ,wsiąść na rower i odnależć wszystkie kasztany w sąsiedniej  wsi a jak Cię pod żadnym z nich nie spotka to nawet nie chce myśleć co to będzie :rozpacz::hahaha:

No i że by @Blondi nie pognała na rowerze do Paryża, bo podobno najlepsze kasztany są na placu Pigall ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie i od razu ślę pozdrowienia dla @jolantapl. z okazji rocznicy. Na razie pierwszej. :d

Wiecie, ja wiem, jestem pewna że opiekunki które nie korzystają z internetu, nie czytają forum są uboższe o pewną wiedzę. Miałam taki przykład poprzednio, dziewczyna trafiła do opieki przez firmę reklamującą się wszędzie i zarabiała grosze. Musiałam jej kilka rzeczy uświadomić. Sama jestem mądrala. :) Zarejestrowałam się tutaj tuż przed pierwszym wyjazdem. :d

 

@Maria Jolantajak zwykle okazała się praktyczna i przewidująca jak również zapobiegliwa i zarejestrowała się na forum jeszcze przed wyjazdem;),żeby nie jechać w ciemno O.o tylko już przed wyjazdem zaczerpnąć wiedzy od kuchni jak wyglądają sprawy tam na miejscu czyli w oku cyklonu i na dobre jej to wyszło bo bardzo szybciutko wspina się po szczeblach kariery w opiece .Ma jasno wytyczony cel do ,którego uparcie dąży .;):serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szykuje się ładny dzień , ja już jestem wyszykowana na niedzielę,, zaraz śnaidanko a potem spacer,,lubię te ich spacery z rana,,zresztą wszystkie spacery mi tutaj pasują,,bo wyrywam się z murów,,ale co się napodziwiam natury i aury jesiennej to się napodziwiam,,bo nie ma tutaj na niczym innym oka zawiesić:płacz: nie zawieszę na imigrancie,,:rozpacz: zresztą juz zawiesiłam się na jednym i wystarczy,,ile to jeszcze dni mi zostało? :płacz: tyle samo co zawsze ,,,:rozpacz: :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No i że by @Blondi nie pognała na rowerze do Paryża, bo podobno najlepsze kasztany są na placu Pigall ;):d

Paryż -moje marzenie do spełnienia,,a jak!!! Francję już trochę objechałam ,,objadę jeszcze w grudniu inne tereny ,,ale o Paryż nie zachaczę,,Paryż zostanie na secjalną okazję tym razem,,ale moje marzenie zrealizuję na 100% ,,będę paryżanką , a jak:hahaha::serce: pociągnę ze sobą mojego slodziaka,,który lubi takie wypady,,do Paryża,,,ktoś musi sfinansować moje cudowne plany:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jolantapl. napisał:

Ty @Blondi nie podpuszczaj bo ona jest gotowa ubrać się cieplutko ,wsiąść na rower i odnależć wszystkie kasztany w sąsiedniej  wsi a jak Cię pod żadnym z nich nie spotka to nawet nie chce myśleć co to będzie :rozpacz::hahaha:

A ja nie jestem strachliwa  :)  Mogę nawet kasztan przenieść bliżej jej wsi .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie i od razu ślę pozdrowienia dla @jolantapl. z okazji rocznicy. Na razie pierwszej. :d

Wiecie, ja wiem, jestem pewna że opiekunki które nie korzystają z internetu, nie czytają forum są uboższe o pewną wiedzę. Miałam taki przykład poprzednio, dziewczyna trafiła do opieki przez firmę reklamującą się wszędzie i zarabiała grosze. Musiałam jej kilka rzeczy uświadomić. Sama jestem mądrala. :) Zarejestrowałam się tutaj tuż przed pierwszym wyjazdem. :d

 

Nie miałam laptopa przez wiele lat . Jakos dawałam sobie radę. Teraz czytając niektore fora opiekunek dochodze do wniosku, że komus bez doświadczenia mozna tylko zrobić szkodę . W kazdym zawodzie i każdej formie zatrudniena sa anse i niuanse :) . Jeśli opiekunka nie weźmie sama swojej drogi zawodowej w ręce, to nic nie pomoże . Musi chcieć, walczyć i zdawać sobie sprawę po co jedzie . 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Tylko nie to!!! ja mam same drzewiska dookoła ,,przenieś lepiej ,,Centrum Handlowe" :hahaha: tak Ciebie ladnie proszę:hahaha::love:

He,he sprzeczność interesów :) . Nie będę robiła przysługi np H&M . Wszyscy chcieliby opiekunke wykorzystać .       Nic z tego, niech wybuduja  koło Ciebie wielkie centrum handlowe  a my pojdziemy kupić sobie trampki :).

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, aga1 napisał:

He,he sprzeczność interesów :) . Nie będę robiła przysługi np H&M . Wszyscy chcieliby opiekunke wykorzystać .       Nic z tego, niech wybuduja  koło Ciebie wielkie centrum handlowe  a my pojdziemy kupić sobie trampki :).

Nie chcę H&M,,chcę Mohito,,:hahaha: i pozostają kasztany ,,ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i poradzimy sobie ,,no kto, jak kto ale my? damy radę,,,

Ja z komputerem jestem od full full lat,,mialam jeszcze te klamoty stacjonarne ,,te klawiaturki i myszki,,także internet od zawsze mnie ciekawił,,bardzo dużo zaczerpnęłam z niego,,dużo wiedzy medycznej,ale też dużo dużo odnowionych  kontaktów np, poprzez Naszą klasę,,,do teraz nie wyobrażam sobie aby teraz raptem zakonczyć przygodę z internetem,,teraz myślę nad nowym laptopem ,ulepszonym jeszcze bardziej,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, aga1 napisał:

Musi chcieć, walczyć i zdawać sobie sprawę po co jedzie . 

Prawie jak ,,mieć powołanie" :hahaha: są ludzie którzy nie lubią osób starszych ,,mówią o tym otwarcie,,i tacy to już w ogóle nie powinni się brac do tej pracy,,bo mimo wszystko oprócz lubienia ,,trzeba jeszcze mieć dużo cierpliwosci i zrozumienia tych ludzi,,,it itd,

babcia mnie dzisiaj uprzedza ,,że jej kuzyni co dzisiaj nas odwiedzą mają demencję,,żebym się nie zdziwiła jak kuzynka 82 lata będzie się powtarzać itd, a dla mnie to normalka,,:hahaha: a mąz kuzynki 87 lat i przyjedzie sam autem ,,dobre co? cały się trzęsie ale jedzie,,niektórzy nie chcą się poddac,,

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Prawie jak ,,mieć powołanie" :hahaha: są ludzie którzy nie lubią osób starszych ,,mówią o tym otwarcie,,i tacy to już w ogóle nie powinni się brac do tej pracy,,bo mimo wszystko oprócz lubienia ,,trzeba jeszcze mieć dużo cierpliwosci i zrozumienia tych ludzi,,,it itd,

babcia mnie dzisiaj uprzedza ,,że jej kuzyni co dzisiaj nas odwiedzą mają demencję,,żebym się nie zdziwiła jak kuzynka 82 lata będzie się powtarzać itd, a dla mnie to normalka,,:hahaha: a mąz kuzynki 87 lat i przyjedzie sam autem ,,dobre co? cały się trzęsie ale jedzie,,niektórzy nie chcą się poddac,,

 

 

Pozdrów ode mnie te kuzynostwo a szczególnie kuzyna lubię takich twardzieli ;):serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Tradycyjnie do kawy zasiadam spózniona , ale dzisiaj zaspałam również w pracy :o:$ Telefony przed snem się rozdzwoniły , więc wyciszyłam dzwonki , żeby PoP miała spokojny sen i tak wyciszone budziki zostawiłam do rana :rozpacz: O 8 obudził mnie odgłos podnoszonych rolet , a to moja babcia już grasowała . Niedzielę więc mam na całego , chwilkę odczekam , być może okaże się , że babcia dzisiaj obiadek ugotuje :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w niedzielę:)Życzę spokojnego dnia i miłych pogaduszek:love:

jolantapl. Wszystkiego naj...naj... Baw się dobrze, bądź wytrwała w dążeniu do swojego celu, ani się waż porzucać pracy w opiece. Przed Tobą jeszcze sporo lat, by pomagać innym. Masz dobre serce, wierzę, że pokłady Twojej dobroci wypływające z serca, wraz z umiejętnościami, spożytkujesz najlepiej, jak potrafisz :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

Witajcie w niedzielę:)Życzę spokojnego dnia i miłych pogaduszek:love:

jolantapl. Wszystkiego naj...naj... Baw się dobrze, bądź wytrwała w dążeniu do swojego celu, ani się waż porzucać pracy w opiece. Przed Tobą jeszcze sporo lat, by pomagać innym. Masz dobre serce, wierzę, że pokłady Twojej dobroci wypływające z serca, wraz z umiejętnościami, spożytkujesz najlepiej, jak potrafisz :serce:

Dziękuję :serce: hm to ja miałam dostać Pulitzera za mój dzisiejszy wpis ale myślę ,że to Tobie on się należy za te życzenia dla mnie :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz trochę z innej parafii a ,że chwalipięta jestem to muszę się pochwalić ,że wczoraj nasz prezydent Andrzej Duda odznaczył 3 osoby orderem Orła Białego jest to chyba jedno z najważniejszych rangą odznaczeń państwowych o ile nie najważniejsze no i wśród grona tych odznaczonych znalazł się ksiądz prałat Bernard Czernecki,którego znam osobiście bo to kapelan z mojej byłej parafii na której pracuje już od  ok 40 lat .:serce: Jestem z niego bardzo dumna .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...