Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Tylko najpierw muszą nas do tego klubu wpuścić :płacz::hahaha:

 

1 minutę temu, violka napisał:

Same się wepchamy :d:hahaha:

No przecież @Blondi klub założy to co ma nas nie wpuścić? O.o Ja tam się przepychać przez tłum nie zamierzam, na zaproszenie dla prominentnej członkini poczekam ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

 

No przecież @Blondi klub założy to co ma nas nie wpuścić? O.o Ja tam się przepychać przez tłum nie zamierzam, na zaproszenie dla prominentnej członkini poczekam ;):d

A to spoko jak @Blondi zakłada to mnie tylnymi drzwiami będzie wpuszczała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padam na pysk , oczka podparłam zapałkami , literki widzę już  podwójnie ale dotrwałam :d bo cel miałam wielki :d   Nasza kochana @jolantapl. obchodzi dzisiaj pierwszą rocznicę bycia tu ze wszystkimi na forum . :) Więc Królewno nasza i Słonko moje kochane :d życzę Tobie jeszcze wielu rocznic w tym zacnym gronie , które stało się takie zacne między innymi właśnie dzięki Tobie . Życzę CI dużo sił i wytrwałości w czytaniu wszystkich postów . Mam nadzieję że czytanie nas sprawia Tobie tyle samo radości co nam kiedy to widzimy Cię na forum :love: Żyj nam sto lat w zdrowiu i otoczona miłością naszą , Twoich bliskich i tego jedynego :):całus::serce::tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry kochani :hahaha: najpierw :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:   ,,potem Cudownej niedzieli:serce: a teraz bierzemy się za @jolantapl.  czy chcesz mi powiedziec ,że ja już z Tobą rok wytrzymałam tutaj? :płacz::hahaha: i jeszcze wytrzymuję:hahaha: kiedy to zleciało?  ot tak ,,przeleciało 12 miesięcy,,masz tu kopa :tort: na następny rok ,,aby też był taki szczęsliwy i radosny i z wieloma cudownymi przygodami:serce: na forum,,buziaki:love: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry na :kawa: Wszystkich zapraszam a do tego proponuję po kawałku :tort:.Na moim jest tylko 1 świeczka Wszyscy pewnie wiedzą dlaczego a jak nie to post powyżej Wam to wyjaśni Dziękuję@Violka :serce:

W żadnym roku w moim życiu nie otrzymałam tak dużej dawki dobrego humoru i śmiechu :hahaha: nie przeczytałam tylu mądrych,inteligentnych i zabawnych wypowiedzi .Nie poznałam tylu wspaniałych ludzi (szkoda,że tylko wirtualnie) .Żadne kursy i szkolenia nie dostarczyły by mi takiej wiedzy o pracy opiekuna jakiej dostarczyły mi osoby piszące na tym forum.Nie raz dostało mi się tu po nosie i nie raz ja trąciłam kogoś w nosek ale zrobiłam to tylko dlatego ,że napisałam co mi ślina na język przyniesie z poczucia bezsilności w danej sytuacji a bardzo chciałam pomóc i pocieszyć.Zawsze starałam się pomagać i zawsze starałam się nikogo nie obrażać tym co tu pisze.Nigdy spraw z priv nie przenosiłam na forum.Priv to dla mnie prawie świętość i o tym co ktoś do mnie tam napisze wiem tylko ja i on.Farby nie puszczam ;).Nie chciałam nikogo wyróżniać bo Wszystkich darzę taką samą sympatią jednak pozwolicie ,że wspomnę o dwóch słodziakach z tego forum @Blondi i @Łukasz  bo uważam ,że szczególnie dzięki nim nie zrezygnowałam  do tej poryw pracy w opiece .Zdaję sobie sprawę,że niektórzy może polubili moje pisanie a inni je tylko tolerują   ale Wszystkim bardzo dziękuję .Wszystkim życzę miłego radosnego dnia jak zwykle bo nie może być inaczej i przesyłam Wam po :całus:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry kochani :hahaha: najpierw :kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:   ,,potem Cudownej niedzieli:serce: a teraz bierzemy się za @jolantapl.  czy chcesz mi powiedziec ,że ja już z Tobą rok wytrzymałam tutaj? :płacz::hahaha: i jeszcze wytrzymuję:hahaha: kiedy to zleciało?  ot tak ,,przeleciało 12 miesięcy,,masz tu kopa :tort: na następny rok ,,aby też był taki szczęsliwy i radosny i z wieloma cudownymi przygodami:serce: na forum,,buziaki:love: 

Dziękuję kochana koleżanko :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to się wydarzyło,wydarza :święty: cudownych sytuacji życiowych ,chwil  związanych z tym forum,,w życiu bym nie pomyślała ,że zostanę opiekunką ,,że będe na jakimś forum ,,że będę kochala i lubiła ten mój drugi dom,,a jednak życie nam płata przeróżne figle i nawet te figle są super.Tutaj jest dom pełen przeróznych ludzi,fajnych ludzi ,tutaj nie czujemy się będąc w pracy ,że jestesmy sami,pozostawieni tylko sobie ,,nie! wpadamy na forum i szalejemy ,,zartujemy i uciekamy od codziennej rutyny na stelli, tutaj zapominamy o wszystkim,,tutaj zyjemy innym światem:hahaha: i tak leci dzien po dniu,,a każda z nas ii każdy ma oprócz tego swoje osobiste życie,które potrafimy pogodzić z wszystkimi innymi przyjemnosciami forumowymi,,bo nie ma nic piękniejszego od  bycia otaczanym  wśród  full cudownych przyjacioł,,:serce: ja też przy okazji podziekuję Wszystkim będącym na forum,,że są,:hahaha::serce::love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas leci razem z nami,a my czujemy się nie starsi tylko  młodsi,:hahaha: ja się tak czuję,,nawet nie dochodzi do mnie ,,ile mam lat-hahaha  na 100% to nie moje lata:święty: ktos się pomylił gdzieś tam:hahaha: życie dopiero jest przedemną,,które wykorzystam na maxa,,:serce: jestem szczęsliwa i chcę byc już zawsze w tym amoku szczęscia:serce:  coś mnie bierze od rana ,,jak zawsze ,, :hahaha: :hahaha::hahaha:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry niedzielnie tzn. światecznie. Ciemno i głucho w dodatku do domu daleko. Trzeba wziąć się w garść i pogonić czas. Będę wypatrywała słoneczka dzisiaj mam w planie wycieczkę rowerowa do pobliskiej miejscowości . Jest to przedłużenie mojej wczorajszej wizyty w muzeum. Dobrego dnia wszystkim życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aga1 zabierz mnie ze sobą ,,też mam rower,,ale nie mam gdzie tutaj nawet pojechac,,a po drugie za zimno,,aby po polach grasowac,, tak bardzo się chce wyrwać z murów ,,ze chyba i zimno by mnie nie przstraszyło,,w końcu mam cieplutkie ubranko,,ale nie mam gdzie jechac,,:rozpacz: do następnej wiochy?  ale kto wie,,jak będzie pogoda ,to zadowoli mnie nawet następna wiocha,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@aga1 zabierz mnie ze sobą ,,też mam rower,,ale nie mam gdzie tutaj nawet pojechac,,a po drugie za zimno,,aby po polach grasowac,, tak bardzo się chce wyrwać z murów ,,ze chyba i zimno by mnie nie przstraszyło,,w końcu mam cieplutkie ubranko,,ale nie mam gdzie jechac,,:rozpacz: do następnej wiochy?  ale kto wie,,jak będzie pogoda ,to zadowoli mnie nawet następna wiocha,,:hahaha:

O 10-tej  będę czekała pod kasztanem :) Zarezerwuj czas do 16-tej . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Mamy dzisiaj Wielki Dzień, Dzień Narodzin, Dzień Niespodzianki. Po prostu Święto :serce: I w tym świąteczno-niespodziankowo-narodzinowym dniu chciałabym podziękować losowi za to, że skierował kroki jednej Pyskatej Kobiety na to forum :d Jednocześnie dziękuję karmie, że moje kroki też tu skierowała, gdyż mogłam tę Panią poznać :serce: Dziękuję @jolantapl. że jesteś :całus::serce: I życzę Tobie i nam abyś na dobre i złe nadal z nami tu była :całus::całus::całus::całus:

A przy okazji melduję, że :kawa: siorbię :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...