Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz same podniosłe, patriotyczne, niepodległe i nacjonalistycze poematy będą przez kolejne dni :cool: @jolantapl. obym zasnęła spokojnie, bo mam wrażenie że jutrzejsza :kawa: będzie śnić mi się w nocy, jako że już czuję tę dawkę kofeiny stawiającą na nogi :święty::d No i ciekawość mnie zżera, czy teraz ty nie polujesz na mojego Pulitzera :|:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. wiem ,wiem ,,co jutro będzie :święty:,,nie będę mogła spać ,,będe czekać na tą kawusię:święty:

ale nie pisnę slówka:płacz:  @violka proszę, nie wspominaj o wypiekach na policzkach bo mam przez pół dnia,,wczoraj i dzisiaj, ale   @Mirelka1965 powiedziała ,że mnie ktoś chwali:hahaha: to niech pieką ile wlizie,,a potem pod zimny pryśnic aby się obudzić wreszczie i zobaczyć rzeczywistośc,,,:love: a kiedy pogadamy o seksie? no co!! a ja mam takie fajne łóżko z takim super ,super materacem,,2osobowe ,,nowiutkie wszystko,,tylko ja trochę spałam na nim,,to jeszcze jest jak nowiutkie,,pachnące ,posciel śliczna ,,mięciutko,,tylko brakuje mi tutaj słodziaka:serce::love:  i tak troche się popiescić,,przy sobocie ,,ale nawet i poniedzialek jest dobry i piątek i każdy dzien i każda pora,,no to sobie już zorganizowalam wieczor, sama,, wyobrażnia u mnie działa ,,:całus::serce::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@jolantapl. wiem ,wiem ,,co jutro będzie :święty:,,nie będę mogła spać ,,będe czekać na tą kawusię:święty:

ale nie pisnę slówka:płacz:  @violka proszę, nie wspominaj o wypiekach na policzkach bo mam przez pół dnia,,wczoraj i dzisiaj, ale   @Mirelka1965 powiedziała ,że mnie ktoś chwali:hahaha: to niech pieką ile wlizie,,a potem pod zimny pryśnic aby się obudzić wreszczie i zobaczyć rzeczywistośc,,,:love: a kiedy pogadamy o seksie? no co!! a ja mam takie fajne łóżko z takim super ,super materacem,,2osobowe ,,nowiutkie wszystko,,tylko ja trochę spałam na nim,,to jeszcze jest jak nowiutkie,,pachnące ,posciel śliczna ,,mięciutko,,tylko brakuje mi tutaj słodziaka:serce::love:  i tak troche się popiescić,,przy sobocie ,,ale nawet i poniedzialek jest dobry i piątek i każdy dzien i każda pora,,no to sobie już zorganizowalam wieczor, sama,, wyobrażnia u mnie działa ,,:całus::serce::love:

Uspokój się i nie pisz tak soczyście , :$ aż mi się duszno zrobiło , a siedzę tylko metr od babci :$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jolantapl. napisał:

A coś na rozgrzewkę kupiłaś? No nie bądż taka pochwal się :)

Nic :) tzn, nic do domu nie przyniosłam :hahaha:. Byłam we włoskiej restauracji ale co tam za % % , nie to co u nas. Fajnie spędziłam dzien . Tak lubię i chociaz przedkładam szwendanie sie po parkach , lasach itp. to tym razem zahaczyłam ze wzgędu na pogodę o muzeum  . Obejrzałam wnikliwie  die letzte Kaisertochter Victoria Luise :) . Pójde jeszcze raz, wstęp tylko  3 € a oglądać i słuchac jest co. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

A wczoraj wieczorem gdzie byłaś @Blondi jak się dyskusja rozpętała w pewnym bezdyskusyjnym temacie :$:hahaha:

W tym łóżku byłam ,,co tak pięknie opisałam,:hahaha: ,ja sobie marzę,,marzę ,,:serce:,,bo co nie wymarzę to się sprawdza,, A ktoś mnie szukał wczoraj?  komuś się zgubiłam na tym forum? :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, violka napisał:

Lepiej się pochwal co tam nakupiłaś :) Bo nas tu ciekawość zeżre :$:hahaha:

Nic juz specjalnie nie kupuje. Po tylu latach pracy obkupiłam sie już :) cos tam przed swietami kupie wnuczce i jakies drobiazgi dla rodziny , Musze wybierac naprawdę drobiazgi, ponieważ nas jest sporo a taka wylewna to ja nie jestem. Aha , zapomnialam kupiłam kartki a1 wyglądają jakby były srebrnym brokatem pokryte. Zrobie na swieta kartoniki na stól wigilijny, żeby ludziska siadali tam gdzie powinni. Zawsze szum i rwetes przed kolacją to ich tym razem zaskoczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. wiem ,wiem ,,co jutro będzie :święty:,,nie będę mogła spać ,,będe czekać na tą kawusię:święty:

ale nie pisnę slówka:płacz:  @violka proszę, nie wspominaj o wypiekach na policzkach bo mam przez pół dnia,,wczoraj i dzisiaj, ale   @Mirelka1965 powiedziała ,że mnie ktoś chwali:hahaha: to niech pieką ile wlizie,,a potem pod zimny pryśnic aby się obudzić wreszczie i zobaczyć rzeczywistośc,,,:love: a kiedy pogadamy o seksie? no co!! a ja mam takie fajne łóżko z takim super ,super materacem,,2osobowe ,,nowiutkie wszystko,,tylko ja trochę spałam na nim,,to jeszcze jest jak nowiutkie,,pachnące ,posciel śliczna ,,mięciutko,,tylko brakuje mi tutaj słodziaka:serce::love:  i tak troche się popiescić,,przy sobocie ,,ale nawet i poniedzialek jest dobry i piątek i każdy dzien i każda pora,,no to sobie już zorganizowalam wieczor, sama,, wyobrażnia u mnie działa ,,:całus::serce::love:

Musisz @Blondi jakjakiś nowy wątek pieszczący założyć :$:d Albo seksowny ;) I pobierać opłaty jak w darknecie ;):cool: A jak już będziesz bogata, to pamiętaj kto pomysł poddał i możesz te opale szenknąć temu komuś ;):d:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

W tym łóżku byłam ,,co tak pięknie opisałam,:hahaha: ,ja sobie marzę,,marzę ,,:serce:,,bo co nie wymarzę to się sprawdza,, A ktoś mnie szukał wczoraj?  komuś się zgubiłam na tym forum? :love:

Myślałam,że nas po prostu zignorowałaś i temat też a na pewno miałabyś coś ciekawego do napisania o męskim owłosieniu w pewnym miejscu :$:płacz::hahaha: A tak dla ciekawostki @Łukasz obiecał mi coś napisać na priv i napisał ale dość zagadkowo Mam to co lubi 100% ankietowanych dziewczyn z forum opiekunka radzi i należę do tych 99% :$:płacz::hahaha: do tej pory nie wiem o co mu chodziło O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...