Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, franceska napisał:

ha ha, moja PDP ADHD :) narwana, z rana to nie wstaje normalnie, tylko wyskakuje z łózka jak ping-pong i już gotowa do startu na miasto! I tez mało kiedy drzemie w dzień, a w nocy to wędruje, ale ja na szczęście w dzień sobie mogę pospać.

To jednak moja przy Waszych diablicach jest aniołkiem :święty::) Dobranoc :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aż tak źle nie ma, moja ma nawet kochanka hi hi.. ale już więcej nic nie powiem bo to nie godzi. 

A teraz upatrzyła sobie jeszcze jednego, tylko dużo kobiet przy nim i to jej znajomych, to może się dziać, już pierwsze zgrzyty były hi hi.

Dobranoc wszystkim:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry  . Pisze cichutko, żeby Was nie obudzić . Na szczęście ja nie mieszczę sie w pokoju podopiecznego i nie oglądam  wspolnie tv. Ma taki mały pokoik dziupelkę, ze dodatkowa osoba zrobiłaby tam tłok. Ten mały pokoik to dla wygody podopiecznego. Wszystko ma w zasięgu ręki. .Trochę sie martwię na zapas, ze krzesło- toaletowe sie nie zmieści a przyjdzie czas, że trzeba będzie z niego korzystać. O zmianie pokoju nie chce nawet słyszeć,przyzwyczaił sie i basta.

Po śniadaniu jadę do miasta trochę pooglądam a moźe coś kupię na poprawę listopadowego nastroju.Pogoda nie rozpieczcza pocieszam się, że 1/3 mca już za mna. Paskudny listopad, dla mnie paskudny jak co roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jolantapl. napisał:

Dwa w tą dwa w tamtą  to żadna różnica przecież@Łukasz do rana nie będzie liczył i siedział w tej wannie :płacz::hahaha: ma mi podać dzisiaj wynik ;) Idę już spać bo przez @Mirelka1965 o mało się ze śmiechu nie udusiłam :p

Chyba, że to dwa ostatnie:rozpacz::rozpacz:.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szaleńców ,śmieszków ,dowcipnisiów i żartownisiów :kawa::kawa::kawa::kawa:  ,,wstawać i marsz do pracy ,,aby się głupoty nie trzymały:hahaha:  a temat depilacji uwielbiam,,bo higiena to higiena,,a czystośc ciała to dla mnie bardzo ważna, estetyczne ciało to tylko do schrupania,,od rana się nakręcam,,bo takie właśnie mam ciało ciacha ,piękniutkie i slodziutkie ,,ale czy ma włosy na klacie? nie,,:święty: by nie pasowały do całosci,,,ale od rana się podniecam już,,:serce:  Cudownego Wochenende:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aga1 co tu robić?  Ty też masz zakodowane wstawanie raniutko,,ja mam tak zawsze w De,,inaczej w domu,,chodzi się spac pózno i nieraz pośpię do 7 rano,,ale też rzadko,,chyba ,że dobrze pobaluję,,nie pamiętam ,,kiedy ostatni raz tak pobalowałam,,dawno to było,teraz baluję ale spokojniej,,pij :kawa: i kombinuj co dalej w tą cudowną sobotę,,ja kombinuje kogo tutaj sciagnać i na zakupy skoczyć,,bo bez swoich miętusków nie wytrzymam minuty dłużej,,:płacz: uziemiona jestem,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej słysze jest babek z ADHD ,,ping pong-hahahha  @franceska masz jeszcze babcię z hormonami,,czyli w każdym wieku chce się faceta,,a zazdrosc jaka u takich babek,,nieraz zauważyłam ,zazdrosć,,jak znajomi ze mną rozmawiali a nie z babcią,,aż się gotowalo,,najpierw nie zwracałam na to uwagi ale jak zobaczyłam jak ona wpatrzona w jednego ,,mają też chcice ,mają,,,babki lubią być adorowane jak wszystkie kobiety,,tez im brakuje dotyku i tylko miłego slowa ,,aby był ten książę przy nich,,:hahaha::święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aga1 zabierz mnie do miasta,,też cos wydam i pooglądam,,:płacz::hahaha:  u mnie w miasteczku jest trochę sklepów,,ale nie ma na czym oka zatrzymać,,szmata goni szmatę,,a takich szmat nie chcę,,ale pochodzić nie zaszkodzi,,ciągnie mnie dzisiaj strasznie na zakupy:święty:,,też się chce wyrwać z tego domu na trochę:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wyrwała wczoraj i połaziłam....350m do piekarni :( Tu, na końcu świata jest tylko piekarnia :rozpacz: Więc ciesz się @Blondi że chociaż na szmaty możesz popatrzeć :( Do miasteczka mam niedaleko, ze trzy kiloski, ale żadnego chodnika,  czy trasy rowerowej. Roweru zresztą też nie mam. Poszła bym, popatrzyła.....Ale tu jak debile jeżdżą a droga wąska i kręta. Strach....:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to ja też chętnie do kawy zrobię podłączke☺️

zawsze pilysmy z pdp z rana samego, a teraz ma zakaz kawy przed przyjsciem pflegedienst bo w nocy za dużo pojadą. To już bez humoru jest, wzięła łyk szajse wassa i poszła obrażona☺️

Nie będę taka bezczelna żeby  jej zasięgu  kawkę sobie popijać to się do Was przyłącze. 

Miłego dnia i zakupów wszystkim, ja tam wolę w domu.. Brrr pogoda

Itak zaraz jedziemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie odsłucham ,,:rozpacz: bo zeżre limit miesięczny,,ale ja dzisiaj bidolę,,mnie też cos bierze w ten piękny dzień,,:hahaha: a przecież jest tak cudownie,,praca jest podana na tacy,,:hahaha: a że związana z fochami ,,olac fochy,,:hahaha:cieszyć sie ,ze za jakiś uwolnimy sie od tych foch,,będzie znowu wolnośc ,,radośc jak zawsze i szaleństwa,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani :) Z okazji naszego Narodowego święta Niepodległości ogłaszam ,że w dniu dzisiejszym nie podlegacie żadnemu z PoP  więc róbta dzisiaj ci chceta  :d:hahaha: Dobrze , że dzisiaj sobota , więc będę miała godzinkę bewegungu podczas sprzątania , może coś tam w talii się spali :d Miłego dzionka :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. za wolnoscią to ja pierwsza :hahaha: z tego zadupku mojego,,po rozmowach z dziadkami ,,nie ma jak do miasta jechac,,w poniedzialek jak córunia przyjedzie,,:rozpacz: szkoda :rozpacz: a do poniedziałku? co?  kto jest blisko tutaj,,gdybym miała super internet to bym już dawno coś wyszukała ,,poszukala ludzi,,sklepów może gdzieś bliżej coś jest,,a tak? dupa zimna,, kto mi taką karę sprezentował? za jakie grzechy ,,tutaj tylko swoim autem przyjezdzac ,,niczym innym,,:hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965  ale mamy zadupkowo :rozpacz:,,jeszcze brak internetu,,porażka co? mój mi ucieka non stop,,po miesiącu w takim miejscu :płacz: jak się wyrwiemy to nie będziemy wiedziały jak się zachowac wsrod ludzi,,:hahaha:spragnione wszystkiego,,

Zadupkowo to mało powiedziane :( Poprzednio też tak miałam, internet żaden, 7 chałupa na krzyż, ale autkiem byłam, to nie czułam się taka uwięziona :rozpacz: Jak już to miasteczko ogarnę to faktycznie jak dzikus będę :hahaha: A jeszcze mi dziadek fochy stroi :( Później napiszę bo teraz idę na górę. Over :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciemnica się zrobiła ,,jakiś ciemny typ się zbliża:płacz:  mój dziadzio ma bolesci w ramionach i nawet siedzi na fotelu,,zmiana pogody,,a dla niego to katorga siedziec ,,ale jak siedzi to musi się zle czuc,,-.- pracy żadnej,,obiad przygotowała już babcia,,nic tylko iśc popalic sobie,,:love: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry :) za :kawa: dziękuję .Hasło na dziś już mamy @Łukasz  jest pomysłodawcą a to hasło to oczywiście Wolność co Wy na to może być ?;)

Cwana jesteś @jolantapl. bo w domku :love: A my tu na wygnaniu o wolność wołamy gromkim głosem!  ;) Po co o tą niepodległość walczyli? No po co? Ano po to, żebyśmy mogli urlop spędzić gdzie chcemy,  czyli w arbeitlandii :hahaha: Czy ja też biadolę jak @Blondi;) Nie eee. ...:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...