Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Łukasz napisał:

ojojoj...ale dyskuja ...:całus: no i Mirelka...co mam Ci odpowiedzieć. z procentami zamotałaś....sam już nie wiem gdzie mam 99, a gdzie jeden procent:hahaha:

Ja też nie wiem gdzie te procenty masz ;) Coś kiedyś wspominałeś, że dziadek ma dobrze zaopatrzony barek, to może tam ich poszukaj ;):cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

No po tej dyskusji o owłosieniu na męskiej klacie  to @Łukasz  chyba szybko tu nie zajrzy i obawiam się,że inni opiekunowie też nie :płacz::hahaha: jest mi za to trochę :$

 

 

A mnie nie. Wolny kraj. Demokracja. Prawo do swobodnej wypowiedzi. Chodź zajarać lepiej,  a te :$ do kieszeni schowaj :d I nie bój się....niejeden rodzynek tu zagląda....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...99% facetów, dodam niedepilujących się facetów, ma owłosioną klatę...Prawda, czy fałsz? Prawda. Brawo! Zatem jakie jest prawdopodob. ieństwo, że ciacho jest wśród tego 1%-ta? MINIMALNE! Zakładam więc, że ma jednak tę klatę owłosioną!!! ... tak napisała Mirelka:)

Już nikt nie przyjdzie, więc spokojnie mogę wejść do gorącej wody w wannie i się wygrzać, licząc,ile kłaków mam  na klacie, haha. Jolanto z pl....na privie podam wyniki:hahaha:

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

...99% facetów, dodam niedepilujących się facetów, ma owłosioną klatę...Prawda, czy fałsz? Prawda. Brawo! Zatem jakie jest prawdopodob. ieństwo, że ciacho jest wśród tego 1%-ta? MINIMALNE! Zakładam więc, że ma jednak tę klatę owłosioną!!! ... tak napisała Mirelka:)

Już nikt nie przyjdzie, więc spokojnie mogę wejść do gorącej wody w wannie i się wygrzać, licząc,ile kłaków mam klacie, haha. Jolanto z pl....na privie podam wyniki:hahaha:

Quźwa...płytki na tarasie protezą  potłukłam :d:d:d Trzecią warstwę kleju muszę nałożyć :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

...99% facetów, dodam niedepilujących się facetów, ma owłosioną klatę...Prawda, czy fałsz? Prawda. Brawo! Zatem jakie jest prawdopodob. ieństwo, że ciacho jest wśród tego 1%-ta? MINIMALNE! Zakładam więc, że ma jednak tę klatę owłosioną!!! ... tak napisała Mirelka:)

Już nikt nie przyjdzie, więc spokojnie mogę wejść do gorącej wody w wannie i się wygrzać, licząc,ile kłaków mam klacie, haha. Jolanto z pl....na privie podam wyniki:hahaha:

Czekam z niecierpliwością na wynik :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, żegnam się dzisiaj z Wami :serce: Emocji wieczorna dyskusja dostarczyła wielu, zatem Morfeuszek idzie w odstawkę i wybieram Kompanię Braci :święty: Będzie z czego wybierać :cool: Życzę wydepilowanego, tfu... miłego wieczoru i owłosionych,  tfu....słodkich snów ;):d:całus: Dobranoc Opiekunkowo :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Rano wynik może byc  inny ze dwa moga wypaść . 

Dwa w tą dwa w tamtą  to żadna różnica przecież@Łukasz do rana nie będzie liczył i siedział w tej wannie :płacz::hahaha: ma mi podać dzisiaj wynik ;) Idę już spać bo przez @Mirelka1965 o mało się ze śmiechu nie udusiłam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Kochani, żegnam się dzisiaj z Wami :serce: Emocji wieczorna dyskusja dostarczyła wielu, zatem Morfeuszek idzie w odstawkę i wybieram Kompanię Braci :święty: Będzie z czego wybierać :cool: Życzę wydepilowanego, tfu... miłego wieczoru i owłosionych,  tfu....słodkich snów ;):d:całus: Dobranoc Opiekunkowo :serce:

Dobranoc :( idzcie sobie spać , a co tam , posiedzę sobie jeszcze z PoP , może zostanę przodownikiem pracy :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, violka napisał:

Babcia zapatrzyła się na mecz O.o Mam nadzieję , że nie będę zmuszona siedzieć do 22.30 :rozpacz: ten dzień musiał się tak zakończyć :rozpacz:

Dłużej, dopiero zaczęła się druga połowa. Moja też ogląda. :)

Ale mi się podopieczna trafiła. W dzień nie śpi a na dokładkę wieczorem chodzi bardzo późno spać. Chyba ma jakieś ADHD :d:d:d

Za to ja sobie ucięłam 3-godzinną drzemkę w dzień. Normalnie zaległam i zaspałam, muszę sobie budzenie ustawić. :d

 

Klepiecie klepaczki tyle stron że po kilku godzinach trzeba kolejnych kilku godzin by nadgonić to co napisaliście. :hahaha:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha, moja PDP ADHD :) narwana, z rana to nie wstaje normalnie, tylko wyskakuje z łózka jak ping-pong i już gotowa do startu na miasto! I tez mało kiedy drzemie w dzień, a w nocy to wędruje, ale ja na szczęście w dzień sobie mogę pospać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Dłużej, dopiero zaczęła się druga połowa. Moja też ogląda. :)

Ale mi się podopieczna trafiła. W dzień nie śpi a na dokładkę wieczorem chodzi bardzo późno spać. Chyba ma jakieś ADHD :d:d:d

Za to ja sobie ucięłam 3-godzinną drzemkę w dzień. Normalnie zaległam i zaspałam, muszę sobie budzenie ustawić. :d

 

Klepiecie klepaczki tyle stron że po kilku godzinach trzeba kolejnych kilku godzin by nadgonić to co napisaliście. :hahaha:

 

Moja na szczęście o 22 poddała się :d ale za to w dzień sobie nie pospałam , a taką miałam ochotę :rozpacz: Dobranoc i spokojnej  nocy :całus::spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...