Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Oj @jolantapl. jak dzieciak się zachowujesz. ....O.o 99% facetów, dodam niedepilujących się facetów, ma owłosioną klatę...Prawda, czy fałsz? Prawda. Brawo! Zatem jakie jest prawdopodobieństwo, że ciacho jest wśród tego 1%-ta? MINIMALNE! Zakładam więc, że ma jednak tę klatę owłosioną!!! Przestań się mazać i nie rób mi tu scen!!! :p

:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Oj @jolantapl. jak dzieciak się zachowujesz. ....O.o 99% facetów, dodam niedepilujących się facetów, ma owłosioną klatę...Prawda, czy fałsz? Prawda. Brawo! Zatem jakie jest prawdopodobieństwo, że ciacho jest wśród tego 1%-ta? MINIMALNE! Zakładam więc, że ma jednak tę klatę owłosioną!!! Przestań się mazać i nie rób mi tu scen!!! :p

Dla jednych ciacho wygląda jak zwierzaczek , a dla drugich , ciacho ma przypominać pupcię niemowlęcia . :p tu i tam :$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Poczytaj co napisałam w odpowiedzi dla mazgajki >:(:p Się cholernice dwie  mnie czepiają >:(:d

A   kogo się mamy czepiać jak tu oprócz nas i @aga1 nikogo nie ma a ona ma problem więc jej się nie czepiamy tylko doradzamy a Ty problemów żadnych nie masz :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

A gdzie @aga1 ma to dostać hm ona chyba dziadkiem się opiekuje i pisała,że do 100 jeszcze mu trochę brakuje to młody chłopak jeszcze :płacz::hahaha:

To zaraz dziadkowe piersi mają być?O.o Ja tam myślałam raczej o sąsiedzie....:cool: No ale.....jak kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A   kogo się mamy czepiać jak tu oprócz nas i @aga1 nikogo nie ma a ona ma problem więc jej się nie czepiamy tylko doradzamy a Ty problemów żadnych nie masz :hahaha:

Też ma ale w 5 minutek je rozwiązuje i zapomina :d @Mirelka1965 to napisałam ja , violka :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Dla jednych ciacho wygląda jak zwierzaczek , a dla drugich , ciacho ma przypominać pupcię niemowlęcia . :p tu i tam :$:hahaha:

Chyba jestem z tych starej daty :cool: A może z tych zacofanych :cool: Hmmmm......nieważne...dla mnie facet musi kłaki mieć i basta :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Dla jednych ciacho wygląda jak zwierzaczek , a dla drugich , ciacho ma przypominać pupcię niemowlęcia . :p tu i tam :$:hahaha:

I tu i tu nalezy zachowac umiar :) taki jak pupa niemowlęcia duzo musi sie nauczyć od zwierzaczka. Na razie tylko depilacje zna.:rozpacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A   kogo się mamy czepiać jak tu oprócz nas i @aga1 nikogo nie ma a ona ma problem więc jej się nie czepiamy tylko doradzamy a Ty problemów żadnych nie masz :hahaha:

A aaaaa,  czyli małego biednego murzynka do bicia potrzebujecie?!!!O.o:cool: To jest niepoprawne politycznie, rasistowskie i nieetyczne :p Fe, dziewczynki, feeee :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Chyba jestem z tych starej daty :cool: A może z tych zacofanych :cool: Hmmmm......nieważne...dla mnie facet musi kłaki mieć i basta :d

To ja jestem mieszanej daty :d Uwazam , że mój piesek musi mieć absolutnie kłaki , a facet z kłakami czy bez , różnicy mi nie robi , byle miał to coś :d:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

ojojoj...ale dyskuja ...:całus: no i Mirelka...co mam Ci odpowiedzieć. z procentami zamotałaś....sam już nie wiem gdzie mam 99, a gdzie jeden procent:hahaha:

Może konkretniej napiszesz bo teraz to Ty się motasz >:( no masz czy nie masz choćby ten 1% jak nie chcesz na forum to napisz mi na priv :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Nie wiem co napisać a jak facet nie jest starej daty albo jest  nowoczesny to co wtedy ?:$

Ja o sobie mówię do jasnej ciasnej!!! Czy ciacho kłaki ma czy nie, to nie mój  problem jest. DLA MNIE FACET MA MIEĆ :d Naturalnie oprócz tego czegoś jeszcze ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Może konkretniej napiszesz bo teraz to Ty się motasz >:( no masz czy nie masz choćby ten 1% jak nie chcesz na forum to napisz mi na priv :$

Dobrze że telefon mały jest i nie stłukłam szybki :d Może niech ten 1% @Łukasz odda na cele charytatywne ;) Będzie zdrowiej dla nas wszystkich....i bezpieczniej :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja o sobie mówię do jasnej ciasnej!!! Czy ciacho kłaki ma czy nie, to nie mój  problem jest. DLA MNIE FACET MA MIEĆ :d Naturalnie oprócz tego czegoś jeszcze ;):d

A wiesz ,że teraz marynarze dostali całkowity nakaz depilacji , nawet ci , co są już po służbie :o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...