Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Łukasz napisał:

gute Idee:hahaha:a o tym proboszczu z Kasiny słyszeliście ? takie Porsche rocznik 2017 "kupił" sobie....ale już go Kuria za dupsko wzięła i sprzedadzą auto, a dochód ze sprzedaży zasili Caritas

No tak, ale parafianie  za bardzo nie  protestowali. Oglądałam reportaz. Lepiej, że se Porsche kupił niż by miał na dziewczynki wydawać , albo jakichś chłopczyków .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

gute Idee:hahaha:a o tym proboszczu z Kasiny słyszeliście ? takie Porsche rocznik 2017 "kupił" sobie....ale już go Kuria za dupsko wzięła i sprzedadzą auto, a dochód ze sprzedaży zasili Caritas

Jak oni tak mogą litości nie mają ?>:(i czym teraz proboszcz będzie na dzi .......jeżdził to znaczy chciałam napisać z posługą do parafian jeżdził ?:święty::płacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

gute Idee:hahaha:a o tym proboszczu z Kasiny słyszeliście ? takie Porsche rocznik 2017 "kupił" sobie....ale już go Kuria za dupsko wzięła i sprzedadzą auto, a dochód ze sprzedaży zasili Caritas

Czytałam na wp. Obliczyli eksperci, że wcale dużo nie zapłacił....żadne 400 tysięcy jak internauci przypuszczali....takie skromne wyposażenie wziął....raptem 300 kilkadziesiąt O.o Co się biedaka czepiają? O.o Zbierał na odkurzacz do parafii, ludzie więcej dali,  to nadwyżkę spożytkował na zbożny cel :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@violka to jakieś pomówienia :hahaha: To ze spadku po rodzicach :$ Tak nie można, żeby posądzać osobę duchowną...:$ Czuję się zażenowana twoją postawą, a fe....:$:d

 Ze spadku po naszych babciach , którym wodę z mózgu zrobił >:(:rozpacz: ja codziennie czuję się zażenowana postawą co niektórych polityków i ich stosunkiem do ojca dyrektora >:( no i znowu , nóż mi się w kieszeni otworzył , a było tak miło :rozpacz: To wszystko przez @Łukasza , wywołał wilka z lasu :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

 Ze spadku po naszych babciach , którym wodę z mózgu zrobił >:(:rozpacz: ja codziennie czuję się zażenowana postawą co niektórych polityków i ich stosunkiem do ojca dyrektora >:( no i znowu , nóż mi się w kieszeni otworzył , a było tak miło :rozpacz: To wszystko przez @Łukasza , wywołał wilka z lasu :rozpacz::hahaha:

Zakończmy temat, bo mnie jelita dla odmiany na lewą stronę się wywracają ze złości >:( Wrrrrr.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałam osobiście księdza ,który chełpił się tym,że starsi ludzie lekarstw sobie nie wykupują a jemu przynoszą :( smutna to i żenujące było A sam codziennie pił od rana do sklepu o 6 rano zamiast po bułki to po alkohol leciał no i ciągle o kobietach gadał i narzekał jaki to on biedny i nieszczęśliwy bo rodziny nie ma :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aga1 napisał:

Wróciłam z miasta :) zimo , pada i wieje, Zmarzłam jak nie wiem co :) . Jutro tez pódę , może na złośc sie przeziębię i poleżę sobie w łóżku. Fatalny listopad, oczywiście pogodowo. Musze sobie cos kupić na rozgrzewkę , może jakąs ładną bluzkę ?

Na rozgrzewkę to flaszka dobra, przy czym nie mówię o Warmflasche ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Brawo :serce: Jeszcze za kłaki na klacie i do parteru ;):d 

A skąd Ty wiesz,że @Łukasza   jest za co pociągnąć?>:( no teraz to mi już cały wieczór popsułaś :płacz::hahaha: Cały dzień mi nerw dzisiaj skacze :płacz: jesteś taka sama jak te agencje :płacz::hahaha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

A skąd Ty wiesz,że @Łukasza   jest za co pociągnąć?>:( no teraz to mi już cały wieczór popsułaś :płacz::hahaha:

Oj @jolantapl. jak dzieciak się zachowujesz. ....O.o 99% facetów, dodam niedepilujących się facetów, ma owłosioną klatę...Prawda, czy fałsz? Prawda. Brawo! Zatem jakie jest prawdopodobieństwo, że ciacho jest wśród tego 1%-ta? MINIMALNE! Zakładam więc, że ma jednak tę klatę owłosioną!!! Przestań się mazać i nie rób mi tu scen!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

A skąd Ty wiesz,że @Łukasza   jest za co pociągnąć?>:( no teraz to mi już cały wieczór popsułaś :płacz::hahaha: Cały dzień mi nerw dzisiaj skacze :płacz: jesteś taka sama jak te agencje :płacz::hahaha:

Ty się lepiej zapytaj skąd @Mirelka1965 wie ,że @Łukaszma zarośniętą klatę :o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...