Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 Ty już jesteś  w De tydzień? :hahaha: zobacz jak Ci szybko leci ,,a mi tak się slimaczy:rozpacz: 

Nie dziw się. Zawsze jak więcej do roboty jest to czas szybciej leci. A u ciebie nudy to i fajek więcej idzie i kawy ;):love: Mnie się niedługo zacznie ślimaczyć :( Jak już się plan dnia poukłada to dopiero się zacznie ciągnąć :( A ja mam też lenia na naukę :$ Przez samolocik materiałów nie wzięłam i pretekst znalazłam :$ No ale bawarskiego mam się uczyć?! :o Też fajny pretekst ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja to dopiero będę długo bo aż do samych świąt, jeszcze 6 tygodni. A wczoraj po prostu zapomniałam pouczyć się niemieckiego i przez Was mam wyrzuty sumienia. W końcu pół godzinki to nic a jednak....

Wszystko przez nas ,,:rozpacz: ale 6 tyg, to na 100% zrobisz pół uniwerka,,, przeskoczysz nas wszystkich,,a koniec roczku zbliża się malutkimi kroczkami i trzeba szybko nadrabiac to ,,co sobie zaplanowaliśmy,,w tym roczku,,ja powiem,że jeden cel zrealizowalam co mialam w planie i to duży cel,,a inne moje marzenia też się spełniły o które pragnęłam,,co inne go się znowu pochrzaniło i tak już jest w życiu,,nie ma tak, aby wszystko było na tip top,,,ale siła w nas ,,:hahaha: nie dać się ,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry klepaczki moje drogie nadążyć tego czytać nie mogą co tu już napisałyscie od rana ;) no i dzisiaj proszę trochę wolniej bo wystarczy,że na papierosa pójdę to jak wracam to już forum ogarnąć nie mogę :hahaha: żartowałam piszcie ,piszcie jak najwięcej i tych co nas tylko czytają zapraszam do pisania :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry klepaczki moje drogie nadążyć tego czytać nie mogą co tu już napisałyscie od rana ;) no i dzisiaj proszę trochę wolniej bo wystarczy,że na papierosa pójdę to jak wracam to już forum ogarnąć nie mogę :hahaha: żartowałam piszcie ,piszcie jak najwięcej i tych co nas tylko czytają zapraszam do pisania :)

Odmelduj się >:( Miałaś przed 10-tą się nie pojawiać O.o:d  Ale pewnie żyć bez nas nie możesz?O.o:d:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

 Dzieńdoberek :) Siedzę sobie , kawe siorbię i nadsłuchuję czy babcia wstaje . Wczoraj poszła spać o 10 więc myśle , że do 9 sobie pośpi .Jak ja kocham takie śpiochy :d Wreszcie trafił swój na swego :d Miłego dzionka :całus:

Mój ideał pdp to taki, który o 19:00 w łóżeczku leży, a po 8:00 wstaje :d Tylko na takiego jeszcze nie trafiłam :rozpacz: Ta dwójka już od 6:00 grasuje, śniadanko jedzą, myją się, a siorbię z wami :kawa:. Fajnie? No ideał to nie jest, ale fajnie....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mój ideał pdp to taki, który o 19:00 w łóżeczku leży, a po 8:00 wstaje :d Tylko na takiego jeszcze nie trafiłam :rozpacz: Ta dwójka już od 6:00 grasuje, śniadanko jedzą, myją się, a siorbię z wami :kawa:. Fajnie? No ideał to nie jest, ale fajnie....:d

Mój ideał to taki , który po kolacji mówi ... idz do ludzi i baw się dobrze :) Tyko raz takiego miałam :( Mój kochany dziadek Wili , nigdy go nie zapomnę , tej jego uśmiechniętej buzki i tych śmiejących oczek :):serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mój ideał pdp to taki, który o 19:00 w łóżeczku leży, a po 8:00 wstaje :d Tylko na takiego jeszcze nie trafiłam :rozpacz: Ta dwójka już od 6:00 grasuje, śniadanko jedzą, myją się, a siorbię z wami :kawa:. Fajnie? No ideał to nie jest, ale fajnie....:d

Utwierdziłas mnie w przekonaniu, że ja mam ideał :) . O  18-tej znika w swoim pokoju a teraz słysze dopiero wychodzi do łazienki . Oby to trwało. Do zalet dodam jeszcze aparat słuchowy . Wieczorem nic nie ściszam i nie chodze na palcach. :) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Mój ideał to taki , który po kolacji mówi ... idz do ludzi i baw się dobrze :) Tyko raz takiego miałam :( Mój kochany dziadek Wili , nigdy go nie zapomnę , tej jego uśmiechniętej buzki i tych śmiejących oczek :):serce:

Takich podopiecznych nigdy się nie zapomina :):serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Mój ideał to taki , który po kolacji mówi ... idz do ludzi i baw się dobrze :) Tyko raz takiego miałam :( Mój kochany dziadek Wili , nigdy go nie zapomnę , tej jego uśmiechniętej buzki i tych śmiejących oczek :):serce:

Trafisz jeszcze na takiego Wili ,,,:serce: ja mam ideały ,,musze przyznać,,chyba też pierwszy raz mi się tacy trafili,,pózno wstają i wieczorem od 18 mam już koniec dnia,,,aby tak dalej,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej nie lubiłam wizyt synka o 21 wieczorem,,masakra lekka ,,nieraz jeszcze mial cos do mnie ,i czekaj czy ktos przyjdzie czy nie, czy isc do lazienki i zrobic się na potworka czy nie,,,a takie wizyty były bardzo często,,,tak to już mamy,,co dom to inne zwyczaje :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

A najbardziej nie lubiłam wizyt synka o 21 wieczorem,,masakra lekka ,,nieraz jeszcze mial cos do mnie ,i czekaj czy ktos przyjdzie czy nie, czy isc do lazienki i zrobic się na potworka czy nie,,,a takie wizyty były bardzo często,,,tak to już mamy,,co dom to inne zwyczaje :święty:

W takich późnych wizytach mozna upatrywać ukrytych intencji :)  pewnie chciał Cie zobaczyc bez makijazu :):) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ,,,jestem tutaj pierwszą opiekunką i mam za pierwszy dzien przyjazdu zapłacone 1/2 stawki,,więc na 100 % mój wyjaz ,dzien wyjazdu też bedzie 1/2 stawki ,,więc będę już znikac stąd z rana ,, :płacz: wszyscy liczą i ja będę liczyć,,:hahaha: ani minuty dłużej,,nie ma nic gratis,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...