Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jolantapl.dziubku, uśmiechnij się:):love: jutro nowy dzień nastanie i przyniesie dobre wieści :)

A na dobranoc zadedykuję Wam zamiast pacierza...coś innego, chociaż nie w oryginalnym wykonaniu , ale też piękne....bynajmniej dla mnie:)

To życzę Wam kochani spokojnej nocy :spioch::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

No teraz to ja już na pewno nie zasnę:płacz: wiesz jak dało mi do myślenia to co teraz napisałaś :love:

to wszystko nic, oni sobie z dzióbków ptasie mleko spijali !!! >:(, sesję zdjęciową zorganizowali !!!>:(

żaba sesja zdjęć.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jolantapl. napisał:

Tylko jedno słowo ciśnie mi się na usta na literę S  @Heidi Ty skruczu >:(

O... tak szybko to się mnie  dzisiaj nie pozbędziecie>:(. Jestem jak rzep, jak pies ogrodnika : osikam , a satysfakcji nie dam !!!  Nogę wyrwię, uwieszę się , albo noga albo nic !!

żaba  jak rzep.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24ea0840529649ffa4c9a83172d953ef.thumb.jpg.7e16a5344bb7c3bd052341a20e849c63.jpgNikt mnie nie chce (dziasiaj :p),                                                                                               rzucę się w przepaść ( ale tylko na jeden dzień !!! Jutro wracam !!!) 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry :hahaha: To ja z :kawa::kawa::kawa::kawa: i z fajkami,,:serce:  spanie było nawet długie bo prawie do 5 rano,,a potem takie przeleżenie ,,:święty: latam po tej chałupie po nocach,,a dziadki każdy skrzyp słyszą,,a drzwi wejscowe też skrzypka robią,,więc też nie śpią ,tylko liczą ile fajek rano spalę:hahaha: Wstawać ,,nic nie kombinować tylko trochę powagi ,,:hahaha: na niby :o Milutkiego czwartku:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aga1 napisał:

Po takich wiadomościach jak napisalaś, to ja gorę :)  nie chodzę a unoszę się nad ziemią. Gdzie mi do spania wtedy :)

aga ja w snach się unoszę,,:serce: a po cudownych wiadomosciach to wiesz jaki sen jest spokojny ,,w ogóle człowiek jest spokojny i taki szczęsliwy,,:święty::love::serce:  życie jest piękne:love: zawsze to mówiłam,,ale teraz to życie mam przecudowne,,bajkę mam dalej:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Dziękuję @Blondi za :kawa:. Siorbię i jaram dazu :d Fajnie jest!!! :d Jak nam niewiele potrzeba do szczęścia  o poranku ;):d

Witaj ,,dawaj pójdziemy  @Heidi obudzić,,grasowała tutaj do nocy ,,to teraz musi odsypnąc ,,,a my jej nie damy i do łóżka  jej jedną z żab wpuscimy:hahaha: niech ją pogilgocze:love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Do szczescia nieraz wystarczy uśmiech i pozytywne myślenie,,,:hahaha::serce: a jak ktoś lubi ludzi to reszta sama przychodzi,,ot tak:święty:

To jest moje kredo :serce: Ale żeby lubić innych najpierw trzeba polubić siebie :love: Lubisz siebie @Blondi? Lubisz! :serce: To innych też lubisz i oni to widzą i oddają to samo z powrotem :serce: Motto na dzisiaj już mamy :d:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobererk. :kawa: na stole, pora zacząć nowy dzień. :d

Dzisiaj wraca podopieczna ze szpitala, trzeba będzie jakoś wypracować naszą współpracę bo jestem pierwszą opiekunką tutaj. Czas pokaże na ile jej demencja jest uciążliwa, jak na razie to zauważyłam problemy z pamięcią krótkotrwałą i dużo serdeczności z jej strony.

Ptaszki śpiewają choć jeszcze ciemno za oknami.

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tylko skrzyp...skrzyp...skrzyp...echhh. Ktoś tu spać nie może :(:hahaha:

Witajcie, witajcie, dziękuję dziewczynki za :kawa::love::love: Miłego czwartku:)

Blondi, zapraszam na :ciacho: i czytanie zajtungu,haha....już mam na stole gazetkę - obejrzyj w telefonie...chodź,poczytamy:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - ciemno i brzydko za oknem . Moj podopieczny ma jesienny nastrój . Zawsze po obudzeniu witał mnie szerokim uśmiechem teraz jakis przygaszony jest . Muszę chyba jakies świateczne dekoracje w domu zrobić ,żeby trochę  wesołości  wprowadzić. Listopad to depresyjny mc. 

Dobrego wesołego dnia życzę :serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...