Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, aga1 napisał:

Przy takim jak piszesz nawet znieczulenia nie potrza :)

Znieczulenie będzie musiał wziąsc doktorek,,bo go oczami zjem,,a będzie bolało:rozpacz::hahaha: ale mi wesoło od rana,,wszystkich zjadam ,,ok lecę się pindrzyć,,ubierać,stroic ,mimo wszystko ,,nie jestem z Koziej Wólki,,do jasnej ciasnej,,opiekunka też nie grzeszy elegancją,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 ja już mam plan jak doktorka wyprowadzić na manowce,,jak powie,że nie nadaje się ten ząb na ubezpieczenie,,to powiem,,doktor zrób zęba a wpisz co chcesz ,,aby pasowało i mi i jemu,,już myślę jak go nakręcić ,,ale wszystko zalezy od doktorka,,zobaczymy,,:hahaha: sama jestem ciekawa,,wrażenie dobre robię,,ale nie mogę sie wystroic:rozpacz: bo pomyśli ,że spię na kasie i może ze mnie zedrzeć,,,muszę ubrać się normalnie,,,a tak lubię lśnić i błyszczeć,,:love::serce: 

No to dzisiaj sroczka za wronę robić będzie ;) Ale myśl o koleżance :love: Dentyści bogaci są i takiego kandydata szukamy....:cool: Po co fora randkowe? Rób za swatkę, a jak się uda to następne ząbki będą gratis :d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Znieczulenie będzie musiał wziąsc doktorek,,bo go oczami zjem,,a będzie bolało:rozpacz::hahaha: ale mi wesoło od rana,,wszystkich zjadam ,,ok lecę się pindrzyć,,ubierać,stroic ,mimo wszystko ,,nie jestem z Koziej Wólki,,do jasnej ciasnej,,opiekunka też nie grzeszy elegancją,,,:love:

To już coś rozśmieszającego, tfu.... znieczulającego wzięłaś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No to dzisiaj sroczka za wronę robić będzie ;) Ale myśl o koleżance :love: Dentyści bogaci są i takiego kandydata szukamy....:cool: Po co fora randkowe? Rób za swatkę, a jak się uda to następne ząbki będą gratis :d;)

Jak ten dentysta @Blondi zobaczy to jej zaraz jakiś implant porcelanowy wkręci  i nawet pieniędzy za to od niej nie weżmie O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to dzisiaj sroczka za wronę robić będzie ;) Ale myśl o koleżance :love: Dentyści bogaci są i takiego kandydata szukamy....:cool: Po co fora randkowe? Rób za swatkę, a jak się uda to następne ząbki będą gratis :d;)

Pisz może za siebie >:( bo skąd niby wiesz kogo ja szukam i czy w ogóle szukam :p:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że prawie całodobowy dyżur macie ? :)

Ja w domu mało śpię bo jakoś szkoda mi czasu ale w DE mam spanie jak ta-la-la. Ciekawe jak moja podopieczna ale wydaje mi się że przy jej sprawności i wielkiej energii mało sypia. No to muszę się wyspać na zapas. :)

Zębole to ja muszę jakoś w Polsce poprzeglądać i pewnie coś zrobić, ale nie wiem kiedy, pewnie dopiero w marcu. W domu będę tylko na święta i zaraz wracam do swojej "Gangreny". Mnie tam pasuje jak każdy dzień jest poukładany co do godziny a tydzień z góry zaplanowany.

Dzisiaj dzień mam zajęty bo znów do szpitala jadę a to wyprawa bo jest na końcu sąsiedniej miejscowości. Może jutro wróci ale to nic pewnego....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 ja już mam plan jak doktorka wyprowadzić na manowce,,jak powie,że nie nadaje się ten ząb na ubezpieczenie,,to powiem,,doktor zrób zęba a wpisz co chcesz ,,aby pasowało i mi i jemu,,już myślę jak go nakręcić ,,ale wszystko zalezy od doktorka,,zobaczymy,,:hahaha: sama jestem ciekawa,,wrażenie dobre robię,,ale nie mogę sie wystroic:rozpacz: bo pomyśli ,że spię na kasie i może ze mnie zedrzeć,,,muszę ubrać się normalnie,,,a tak lubię lśnić i błyszczeć,,:love::serce: 

Musisz Blondi złotą jedynke wstawić. Bedziesz błyszczała jeszcze bardziejO.oO.o  :):)  :) .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, aga1 napisał:

Musisz Blondi złotą jedynke wstawić. Bedziesz błyszczała jeszcze bardziejO.oO.o  :):)  :) .

Ja Ci zaraz dam złote w gębie mieć:rozpacz: i tak błyszczę ,po swojemu,,swoim urokiem biorę facetów,,hahaha no dobra ,,co mnie czeka zobaczymy,,bo cała rodzina jedzie ze mną do tego dentysty,,może mi nie dadza nawet się wykazac??? :płacz: no takich numerów się nie spodziewałam ,,że tylu towarzyszy będe miała ,,obstawa,,normalnie mam ochronę,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nawet jak nie szukasz to my za ciebie i dla ciebie znajdziemy :p

Jasne ,że znajdziemy:hahaha: kochającego i robotnego,takiego z jajem ,,takiego prawdziwego chłopa z ikrą,,z odpowiednim ogórasem :hahaha: takiego miodzicho,,takiego piękniutkiego i soczystego,,takiego biziu biziu:serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichutko siedzę, bo oddałem pole miłym klepaczkom;) Witajcie w kolejny,jesienny,listopadowy dzień.Do wieczora już zleci, haha. Buziaczki:love: dla Was, no i dzięki za:kawa:.

Maria Jolanta , to z nas śpiochy:hahaha: Racja, trzeba się wyspać na zapas...póki nasi podopieczni są w szpitalu

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatjcie:serce:. Co ja tu widzę? Kawa!, kur gdakanie od samego rana, jakim to ziarnem gospodyni@jolantapl. posypała ?. Można spodziewać się, że jajek niespodzianek będzie dzisiaj sporo do zebrania w naszym kurniku. Strach pomyśleć co to będzie jak kogut  do kurnika wkroczy.

@Blondi ma nadzieję zabieg dosoknały w gabinecie stomatologa przystojniaka. Informuję jednak , że mój Skrucz dzisiaj gdzieś wyjeżdżał i miał z sobą kontenerek z narzędziami. Skoro ty @Blondi masz taką obstawę:

Godzinę temu, Blondi napisał:

no takich numerów się nie spodziewałam ,,że tylu towarzyszy będe miała ,,obstawa,,normalnie mam ochronę,,:hahaha:

Może on już z twoją rodziną jest umówiony na spotkanie i wszyscy oprócz ciebie wiedzą, że znieczulenia nie będzie tylk o trzymanie za ręce i nogi ?  Ja jestem pewna, że znieczulenia nie będzie jak to, że mój kciuk za świczkę może robić :)

flip i flap.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Marzę o tym:święty: marzę,,,niech to marzenie się też spełni,,pliss:serce::hahaha:

71b9d227c4587bca3a70d631c6883759.thumb.jpg.19588d9d5b14cf51141ed5d53a5291ec.jpg@Blondi, No to teraz pojechałaś po bandzie. Odstawiłaś się do tego lekarza, no..., no... no.... !!!!!  Ten dentysta oszaleje z oczarowania, nie będzie wiedział gdzie ręce wsadzić :) Co dopiero mówić o zębach, na pewno pomyśli o nich na szarym ..( O.o)  końcu....  Życzę ci , aby to był inplant pierwszej klasy, a zarazem Mam nadzieję , że ten inplant to nie będzie śruba znaleziona dzisiejszego ranka pod silnikiem  jego porsche  :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)  w ten piękny pochmurny , jesienny dzień . Zaraz spuszczę rolety i będę udawać , że to noc . Jak ja nie cierpię takiej burej pogody >:( Dobrze , że do PoP przyjdzie zaraz jej  bratanica  , za kórą mało ludzi przepada O.oPodniosę sobie troszkę ciśnienie , a w taką pogodę , to nawet wskazane :hahaha: Buziolki dla Wszystkich :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi co to ma być ,,że nie będzie wiedział ,gdzie ręce włożyć,,to wszyscy napaleńcy wiedzą,,od czego zacząc:hahaha:  och ach ale by  dobrze zrobił,,:love: pomarzyć mogę,,

Co ja miałam za przeboje ,,cala rodzina mnie odtawiła do dentysty i piękna córeczka poszła ze mną,,pomieszczenia ok, bialutko i czysciutko i kupę dziewczątek młodych latających,,z pokoju do pokoju,,ale gdzie doktor? ale najpierw musiałam jak to wszędzie teraz w modzie ,,wypełnić ,,co to ja jestem za jedna,,itd, moje ubezpieczenie tego nie obejmuje ,,trochę poczekałam w poczekalni,aż zechcą taką inchą przyjać,,,ale przyszła pora i na mnie,,idę -poproszono to idę,,kładę się od razu na fotel,jak ma dłubać to niech dłubie ,doktorek młodziutki i milutki,,opowiadam mu co mi się stało za nieszczęscie,,zagląda do mojej buzki i lata mi po wszystkich moich ząbkach i za chwilę ,,wszystko jest tutaj w porządku,,ale znalazł tego połamańca mojego,,,patrzy ,,ja mu mówie ,że mały kawałeczek a on mi ,że to jest duży kawałeczek,,zabiera się do roboty,,a ja chwila chwila,,doktor ,,ile będzie mnie to kosztowało,,no jak bierze się za pracę  jak ja muszę wiedzieć czy mnie będzie stać na takie rajce z nim,,,:płacz:

poszedł do recepcji zapytac i wraca i mówi,,50 euro,,och kochany rób co chcesz ,,stać mnie,,5 min, i już rajce się skończyły a ja z całym ząbkiem,,hura,,jak nowo narodzona wstałam z tego fotela,,mało brakowało a bym go wycałowała  jeszcze,,,:hahaha: mówi do mnie ,,zebym sobie koronkę zrobiła jak wrócę do Pl ,,ocipiał chyba ,,spojrzałam na niego i mówię,,żadnej koronki,,teraz jest dobrze ,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rodzina co za numer zrobiła :płacz: mnie odstawili do dentysty i tam zostawili,,a sami pojechali na zakupy i córunia dzwoni do agencji z płaczem,,co oni mają zrobić,,opiekunka poszła do dentysty i jej wizyta będzie kosztowała 200-300 euro,,co oni mają robić:płacz:  jakas paranoja ,,masakra,,dzwoni  agencja i opowiada,,wyśmiałam ich wszystkich,,czy oni uważają,że ja idąc do dentysty czekam na sponsora ? czekam aby ktoś za mnie rachuneczek zaplacił? wariaty na maxa,,wiec ja krótko,,ja mam język i się pytam ,,ile mam zapłacić,,jak wyskoczy z sumą 300 euro czy 200 to do widzenia i po sprawie,,krótko,,Niemcy to nie myślący naród,,,narobili szumu bo Blondi poszła do dentysty,,gdybym miała w gębie szrot i teraz by mi wypadło coś z następnego i zrobiłam kaprys aby isc do dentysty bo mam takiego focha aby zrobic w De,,ale po mich zębach widac ,że o nie dbam i takie uszczerbek nawet ,,bardzo przeszkadza,,,koniec o zebisakach,,:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...