Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Heidi a jak Ty sobie wyobrażasz wytrzymać????:hahaha: przecież Ci ciśnienie tak podskoczy ,,że biegusiem do dyrektora aby Ci łącze udostępnił,,,jest parę sposobów na internet,,telefon z internetem,,kup takiego kloca abyś dobrze pukała w niego pisząc,,no ja nie wiem,,ale ja bym coś wymyśliła,,nawet tutaj teraz nie ma internetu,,ale ja mam,,jaki mam taki mam,kulawy jak cholera ale coś tam widzę w tym internecie,,,mam Was ,:święty::hahaha: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Poczytaj co @violka napisała parę stron wcześniej :cool: Bratanek pdp obywa się bez internetu O.o Można? Można! ;) A skoro on może to @Heidi też da radę :d

Ale bratanek to jakiś nie tutejszy,,,a może ma 5 lat,,nie obyty,,albo nie rozgarnięty jak  @Heidi,,,nie ma co jakiegoś bratanka porównywac do bomby forumowej:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To można żyć bez internetu ?????  :hahaha:

 

nie o internet biega, tylko o czas.Na dom i ogród będę miała tylko tydzień: Porządki na zimę w ogrodzie  czas najwyższy zrobić, Stomatolog, fryzjer, kosmetyczka z instrumentami na mnie czekają , pracownik chce urlop wziąć. Jak to ogarnąć ? Dobrze, że mam 8 odnóży i jak znam siebie ogarnę temat z palcem w... :) (hm... jaką literę tu użyc ?) .     A już 19.11.2017  sanatorium mnie czeka :) , będę masowana, parafinowana, moczona w balii itp. itd...:d. Razem z mężem jedziemy, to będzie nasz miesiąc miodowy po 30 latach małżeństwa :) O.o.  Może @ Łukasz  jakąś bieliznę podrzuci na romantyczne noce. Niby mój mąż , a jaki obcy :) :d

Przeca sił trzeba nabrać, skórkę wygrzać, rączki wygłaskać, pomiziać się z mężczyzną z krwi i kości, bo nowe zlecenie na mnie czeka . Już niebawem, za chwil parę, bo co dobr szybko się kończy. 

Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło, bo wróce do was i będę cała wasza :) na długo, na długo....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi pół życiorysa szrajbłaś:hahaha: tylko parę dni a ile się będzie działo,,o matko! Ty sobie zamontuj motorad ,,wiesz gdzie,,abyś nadążyła  za wszystkimi przyjemnosciami,,,ale fajnie ,fajnie,że aż tyle zabiegów na Ciebie czeka,,to Ty się strasznie zapusciłaś u tego popaprańca:płacz: co to za miejsce ,,nie daj boże tam trafić,,bo potem wypłaty zabraknie aby się na ludzi zrobićxd:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 znam ,,Ptaki":święty: ,,dla Ciebie:kawa: abyś się uspokoiła ,,głowę mam jak arbuz od Waszych zachcianek,,nie nadążam co komu,,a może być tak ,że wrócę do domu a tam pusta szuflada:płacz: nie tylko nie to:hahaha:  będziesz dalej się litować i bronic, bo Ty jestes dzisiaj na ,,tak"  i żadnych mi tu grymasów,,fochów,kwinty:hahaha:  nie możemy się ubierać w pracy w biżu,,wiecie co by pomyśleli nasi PDP? ,że przyjechała gwiazda z Tv ,,a taka demencyjna babcia by powiedziała ,że to jest jej i co robi na Twojej szyji,,niektóre rzeczy trzeba przemyślec,,za nim się ubierze,,nawet mini ich szokuje,,już nie wspomnę o pończochach z koronkami,,albo pomalowane usta,,jak ja:hahaha: ale ale mam trochę fajnych australijskich kosmetyków na zbyciu,,kto się maluje ,,pudruje,,piękne zlote opakowania,,kto używa cienia na powieki,,przerózne,,nowe i nie używane-oddam,,ale gdzie mam to wrzucić? jak Caritas zamkneli ,,:płacz:

Jak przyjedziesz mnie zmienić do Twojego słodziaka to możesz przywieść to co masz na zbyciu może sobie coś wybiorę:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

 @Mirelka1965 czy Twoje rozmowy przebiegły dzisiaj pozytywnie , czy jeszcze się nie obyły ? :całus:

żadnych rozmow nie będzie,,bo się nie dogada przecież,:płacz:,,dialektowo tam jest:rozpacz:  @Mirelka swoje a dziadki swoje i dopiero wyjdzie kombinacja nie do ogarnięcia przez Mirelkę,,wolę nie myślec :święty: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

żadnych rozmow nie będzie,,bo się nie dogada przecież,:płacz:,,dialektowo tam jest:rozpacz:  @Mirelka swoje a dziadki swoje i dopiero wyjdzie kombinacja nie do ogarnięcia przez Mirelkę,,wolę nie myślec :święty: 

To jest bardzo dobra kombinacja :d Jak będą mieli za dużo oczekiwań , zawsze można udać głupa że się nie zrozumiało :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

To jest bardzo dobra kombinacja :d Jak będą mieli za dużo oczekiwań , zawsze można udać głupa że się nie zrozumiało :hahaha:

Odpowiedz na 5 ,,,moja szkoła:hahaha: bo tak robię :hahaha: nikt drugi raz nie powtarza :o,,,udać głupa" to super metoda i warta wykorzystania,:love: @violka nic nie mów o mule internetowym,bo ja włanczam i wyłanczam i wskakuje ,za chwile ni ma,,ma się te atrakcje na steli ,,

ale muszę przyznac jedno,,w tym domu nie ma smrodu staroci,nie ma smrodu stęchlizny,u mnie w pokoju to pachnie nowoscią,,bo meble mam prosto ze sklepu,,całkiem inaczej jak na poprzednich miejscach,,:hahaha:

no musiałam jeszcze się tym pochwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aga1 napisał:

Dziewczęta co zrobiłam żle ? teraz cały czas maile do mnie przychodzą . Jak mam to zablokować ?

A więc w ustawieniach w swojej skrzynce pocztowej musisz poszukać ,,filtry,,wpisac ,,tytuł forum w tych filtrach aby ci od razu usuwało,,wiesz ile ja mialam ponad 3 tys, ,,mam jeszcze do usunięcia ponad 2 tys:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

A więc w ustawieniach w swojej skrzynce pocztowej musisz poszukać ,,filtry,,wpisac ,,tytuł forum w tych filtrach aby ci od razu usuwało,,wiesz ile ja mialam ponad 3 tys, ,,mam jeszcze do usunięcia ponad 2 tys:hahaha: 

Ze tak napisze , ja piernicze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

masakra jakaś,,z tymi meilami,,:rozpacz: 

Komu to potrzebne ? czy moderacja nie moze tego zmienić ? a czy fotki nie można większej wklejać ?. Toć nie będę kazdy raz zmniejszała zdjęcia szkoda czasu . Myślałam, że trochę opiszę miejsca gdzie pracowałam, bo fotki mam w kompie. A tu figa z makiem . :(:(:(:( 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki zmniejszam w Paincie, a w mailu mam ustawiony filtr i wrzuca mi powiadomienia od razu do innego folderu.

 

Biżuterii nie chcę, kiełbasek dla psa też nie, podopiecznych też nie chcę. Co ja chcę ? Nic.  Widzicie jaka skromna jestem. :d

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...