Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na innych miejscach to często pomagałam przy kąpielach albo mycie w łóżku,,raz przychodziła pielęgniarka kąpać dziadka ,raz w tygodniu,,a babcia raz w tygodniu się kąpała ale ja jej pomagałam,,różnie mamy ,ale wszystko potrafimy zrobić i dajemy radę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja mam raj z kąpielami,,sami idą pod prysnic i nie potrzebują mojej pomocy,,babcia to śmiga jak małolata,,dziadkiem rządzi,,dziadek się słucha ,,babcia przypilnuje dziadka ,,nieraz nawet nie wiem ,,kiedy się pryśnicują,,tak samo jest z praniem,,sama babcia pierze i suszy w suszarce,,mówi mi ,że nic nie trzeba prasować,,sama pozbiera i poukłada,,dlatego nie ma tutaj pracy,w kuchni nieraz ale tylko nieraz jak jest coś do smażenia to smażę ja ,,ale tak? to babcia mówi,że nie ma co jej pomagać,,bo ona sama wszystko przygotuje,,:hahaha: dlatego czuję się jak gosc nieraz,,,odpoczywam przy nich,,jakbym się nie wiem jak narobiła,,:love:

A do kiedy Ty  tam jesteś ? Dszj mi namiar na tą firmę? bo ja też chce do opieki jechać jako gość ;):hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie znam swojej podopiecznej ale już się o nią martwię. Miała wyjść dzisiaj ze szpitala ale w nocy gorzej się poczuła i zostaje. :( Nie wiadomo jak długo na pewno kilka dni....

To teraz trochę będzie smutno,sama w obcym domu, często teraz możemy czytać,że nasi PDP są w szpitalu itd, aby tylko było te złe samopoczucie chwilowe,,trzymaj się i dziergaj coś tam,,na zimę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim, o..kropelka i dla mnie  :kawa: została, a że ja mało kawy piję , to i odrobinką zadowolę się. Jakby nie patrzeć lepsz akropelka dobrej kawy  niż psia kiełbasa. Ciekawe komu Skrucz ją zaserwuje ? W piątek przyjeżdża zmiennicza , muszę ja uprzedzić, bo ona nawet nie umie czytać po niemiecku. Wszystkim życzę miłego dnia i wielu uśmiechów  skierowanych  w waszą stronę od PoP , ja już swój wysyłam :d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj przyjechałam na tą stellę jako pierwsza opiekunka ,,bo co się okazało,,opiekunka która tutaj miała przyjechac nie odbierała telefonów,,i ja miałam 2 dni na wyjazd na to miejsce,,ktoś się przestraszył? nieraz się zastanawiam co było przyczyną? że zrezygnowała? a po drugie to czegoś takiego nie lubię,jak ktoś się decyduje na wyjazd a potem rezygnuje,to powinien odebrać i poprostu powiedziec,a nie się chowac,,nie lubię takiej dziecinady,,,

ale moja babcia ma dzisiaj fochy:hahaha: nie spała pół nocy i dlatego,,a dlaczego nie spała? bo ona za dużo myśli,,co ma jeszcze zrobic,co będzie jutro , co musi przynieśc z piwnicy itd, zero spokoju,,ale takie życie prowadziła cały czas i tak już jej to zostanie,,,a ja wiem ,że za chwilę będzie już dobrze,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

zarejestrowana:święty:???? to Ty czy nie Ty:o

Widać na osobistym zdjęciu. Coś mój internet działa słabo, a mam bardzo dobry, stacjonarny . Nawet spacja robi mi psikusy. Muszę czytac jeszcze raz i poprawiać. Dam sobie na luz , może póżniej będzie miała więcej szczęścia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aga1 jaki byk? co ty tak przeżywasz ? chodź w szyszki sobie pogramy :) , to i pogadamy przy okazji o poważnych sprawach :), o ortografii, o interpunkcji , o myciu zębów , o obcinaniu paznokci i szczotkowaniu włosów. Chodź do mamusi na nauki, a potem na :piwo: skoczymy

7bfa99fc64c350b51d735191918b5bfd.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Miło Cię poznać :)  chyba już prezent świąteczny nam zrobiłaś ?;)

@aga1 mieszka na przeciwko mnie i widze ją przez okno jak już żałuje, że zarejestrowała się na forum. Nie strasz ją @jolantapl.prezentami, bo rodzina na nią też czeka  :) 

graphics-alert-183207.gif

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

 

@aga1 mieszka na przeciwko mnie i widze ją przez okno jak już żałuje, że zarejestrowała się na forum. Nie strasz ją @jolantapl.prezentami, bo rodzina na nią też czeka  :) 

graphics-alert-183207.gif

Dzieki . Własnie Cie widzę jak stoisz na parapecie 11 pietra . Zastanawiam sie co robisz okno myjesz ? czy chcesz sprawdzic pogode. Uważaj i nie patrz w dól  :):):):)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Twoje terminy nie pozwalają na pracę jako gośc:płacz:

@Blondi coś ty taka chytuska? O.o @jolantapl. dostosuje terminy pod dziadków i zrobi to z największą ochotą ;) A jak jej nie będzie pasować to ja mogę wskoczyć w międzyczasie :d I będziemy obie się gościć :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi coś ty taka chytuska? O.o @jolantapl. dostosuje terminy pod dziadków i zrobi to z największą ochotą ;) A jak jej nie będzie pasować to ja mogę wskoczyć w międzyczasie :d I będziemy obie się gościć :d

chytruską nie jestem:rozpacz: ja oddam w dobre ręce tego goscia tutaj:hahaha: bo warto,,tylko zabierac z sobą internet ,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...