Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Aga ,,-agencja da opiekunce ,,jak w ogóle da ,,to 50 euro,,nie więcej,,znając agencje,,,albo w ogóle nic nie ,,bo wytłumaczą się kosztami swoimi,,muszą sobie premie na święta zrobić,,

No to napisałaś .:) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

a żeby słodziak dalej doceniał Twoją smukłą sylwetkę to...

images-8.jpeg

Tak się nie poświęcę,,meczyć:płacz: wolę co innego na zgubienie kalorii-seksisko:hahaha: Ty mnie tutaj nie zagaduj ,,jesteś tutaj jednym facetem wokół milion gwiazd,,czujesz się jak w raju,,podszczypywany jesteś z każdej strony,,jesteś jeszcze cały? wiesz ,że jestem szybka do wyprowadzenia na manowce:hahaha: ale co tam ,wycałowac się możemy:love: a kto nam zabroni ,,nikt nie będzie widział,,,:święty:  także nic innego  jak??? idziemy zęby myć,,języczki wyszorujemy i do roboty:hahaha::p mój już się aż zaczerwienił:p z podniecenia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p:p to idziemy, ja zaraz na pauzę:$:hahaha: a tu ... pytasz i masz :zielone_jabłko::zielone_jabłko::zielone_jabłko:. Uciekam trochę hinlegen, haha. Tak policzyłem...na tej szteli na 39 dni, 16 dni sam w domu....trochę smutno samemu, człowiek siedzi jak na szpilkach...Bywajcie ludkowie.Wiem,wiem,teraz Nachtisch i kawcia na sztelach.Papatki do wieczora:) Aha,rekomendacje,rekomendacje plisssss:całus:no co Wy,żartowałem:hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz dziwię się ,że nikogo nie zaprosiłeś sobie ,,,jest tylu chętnych ,,zawsze by Ci było razniej,,a jak fajnie,, nic nie myślisz,, albo może masz inne opiekunki w pobliżu,,poszukaj i popytaj,,zawsze w przerwie byś sobie pogadał z damami opiekunkami,, kiedyś byłam 4 dni sama,to mialam już dosc ,,czekalam jak na zbawienie kiedy mój krzykacz wróci do domu,,pa

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Heidi napisał:

nie będę chrum chrum. Macie na życzenie Rycz mała rycz . Głośno  !!!   Razem !!! 

 

Aaaa piekne i mlode Voksiki!!!

Zawsze zastanawiam sie,dlaczego Rynkowskiemu po odejsciu z grupy, tak strasznie urosl LEB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

O  reputację to należy dbać nawet na forum ;)

No właśnie:hahaha: a mnie nosi wszędzie,,chyba z tej tęsknoty ,,:płacz: ale ja zawsze taka bylam jestem i będę,,już mnie się nie wychowa,,:serce: jak wpadnę w temacisko to jak a jakieś klepisko czy mrowisko i końca nie ma,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Łukasz napisał:

a ja idę po świeże bułeczki, jeszcze wrzucę drugą fotkę tego bloku...bardzo pięknie wygląda...mam nadzieję, ż. mieszkają tam babcie i dziadki, wymagające opieki polskich opiekunów i opiekunek;)

 

images-5.jpeg

Hundertwasser!!!:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, violka napisał:

 To jest budynek Hundertwasserhaus , austriackiego architekta . Jest takich  11 albo 12 , ale ten w D jest najładniejszy :d i tutaj zamieszkują w nim lokatorzy .

Jest taki dom w DE?_

Gdzie?

Znam go tylko z Wiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Przypomniała mi się moja biżuteria,,kocham opale ,,mam białe pięknie mieniące,,może takie mleczne,,jasno zielone ,,niebieskie,,całe zestawy,,gdzieś tam leżą w domu,,kupa pięknego srebra,bo srebro wolę od złota,,człowiek zapomniał ,że ma takie śliczności, a srebro też są okazałe zestawy, nie tam jakieś cini mini,,fajne mam  rzeczy ale się wychwaliłam  ,nawet mam błękitne serce w srebrze identyczne jak miała dziewczyna  w Titanicu, @Heidi dzięki za przypomnienie,, zawsze mówilam ,że byłam rozrzutnicą ,,wydawaczką,,to teraz mam,,taka praca ,że czlowiek zapomniał ,że takie coś się ubiera,,a ja kochałam się ubierac w srebro,,na bogato,ale nie do przesady,,pa

Blondi ja kocham opale od lat!!!

Dawaj fotki precjozow, tzn tych z opalami i zbioru opali!!!

Niech sie uciesza moje oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...