Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Łukasz dla kogo to? Bo się kolejka ustawiła, zakłady bukmacherskie obstawiają ludzie...:d Puść farbę żeby dziewczyny i chłopaki włosów sobie nie powyrywali ;):d

A ja całą ostatnią wypłatę do bukmachera zaniosłam i  znów żle obstawiłam:(:rozpacz: teraz to już mi nic innego nie pozostaje jak włosy sobie z głowy rwać albo szukać steli od zaraz :(:rozpacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

violka... aż uwolnię wodze wyobraźni i pomyślę,  co masz pod pończoszkami...czytaj...na popo :$:całus::hahaha:

Co ? Jak ? Tak głośno na forum :$ Aż tak bezpruderyjna to nawet ja nie jestem :$ Tą niespodziankę zostawiam tylko dla Ciebie :love: Odpalaj karocę :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Nie dość,że obowiązki w domu i pracy przez Was zaniedbuję to jeszcze @violka w porozumieniu z @Heidi i @Mirelka1965 jak usłyszały o mojej polisie to na straty finansowe mnie naraziły z całego geldu mnie oskubały :rozpacz::rozpacz::hahaha:

Ja zaraz straty moralne poniosę jak mnie moja PoP z pracy zwolni za brak obiadu :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ja zaraz straty moralne poniosę jak mnie moja PoP z pracy zwolni za brak obiadu :rozpacz::hahaha:

A tak się dobrze między Wami układało :d ale ostrzegałam,że są pewne granice ,których nie należy przekraczać szczególnie w relacjach opiekun -podopieczny :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka wstawaj o 5-ej, rób obiad, a potem możesz się udzielać :d Jest jeszcze alternatywa parę puszek na zapas kupić :p Ja już po wystawym obiedzie jestem, ale plokować nie będę teraz, bo idę z dziadkami koniec świata zwiedzać ;) Odmeldowuję się,  over :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pada od rana a dziadek nie patrzy pada czy nie pada ,,ubiera się i ma być spacer i nie ma ,że nie! wiec ja kaptur ,, dla babci parasol i poszliśmy na spacer:hahaha: codzienne nawyki i koniec,,ma tak zapisane w głowie i koniec,,ale teraz pada jeszcze bardziej ,,to chyba mnie już nie wyciągnie na spacerkowanie,,dziadek jaki dziadek ale jak sie uśmiechac do mnie zaczął i jaki radosny ,,już podpytywal mnie do kiedy ja tutaj będę i co ja będe potem robiła itd,  a ma demencję,ale nie za dużą,,o nie! widzę ,że jeszcze jego głowa bardzo dobrze pracuje,,, dobrze nam sie współpracuje ,dobrze nam sie rozmawia,,a to jest właśnie to aby super przebiegał nam dzień za dniem,,:hahaha: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witajcie, a ja mialam wczoraj wieczorkiem przeboską rozmowe telefoniczną z nasza przekochaną @Mirelka1965 . kurcze... ile ta dziewczyna ma w sobie pozytywnej energii i ile potrafi dac do myslenia i takie boddżce do dzialania, ze ona to powinna jakis gabinecik z kozetka otworzyc i fortune by na tym zbila... czasami potrzeba nam takich ludzi, ktorzay nie tylko poglaszcza po glowwce, ale tak "popchną" do dziwlania... @Mirelka1965 dziekuje kochana... taka tez w rozmowach w 4 oczy, a raczej w roozmowie na 2 sluchawki telefoniczne jest tez @Blondi :) takie mobilizujace dziewczyny... oj jak doooooobrze, ze jestescie :) klaruje sie tez juz moje szukanie zastepstwa tutaj w grudniu za mnie i za Bogdana :) mysle, ze bedzie fajnie, no i przede wszystkim wesolo :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty co to za wychwalanie:hahaha: ale dzięki za miłe słowa:love:,,jeszcze jeden pozytyw,,poprzez pracę opiekunki i poprzez forum poznaliśmy full ludzi z różnych rejonów Pl czy De,,jak tu siedzieć bez internetu? :rozpacz:  każdy z nas jest inny i co innego mu chodzi po tej:święty:  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz tylko rozmowa a jak dużo daje nam energi i innego spojrzenia na świat i ludzi,,:serce: do mnie zadzwoniła wczoraj koleżanka ,,3 lata nie mialyśmy kontaktu,,ale połowę życia przebalowałyśmy razem,bo jesteśmy rocznikami gdzie będą młodym to się szalało prawie dzień w dzień,,dyskoteki to normalnosc,,goszczenie się codziennie u kogoś innego,,oj dzialo się działo,,fajne czasy których teraz nie ma,,teraz młodzi wszystko inaczej ,,ale wrócę do rozmowy z moją koleżanką,,siedzi w domu i pracuje i ma ciągle podrzucane wnuczki ,gotuje obiadki i podaje ,jest wykonczona tym wykorzystywaniem ,,gdy posłuchała mnie to dopiero się jej oczy otworzyły,,gadałyśmy z 2 godziny,,chce do takiej pracy jak ja,,chce takiego słodziaka jak ja,,chce takie atrakcje jak ja,,cieszy się razem ze mną,,wie jaka bylam na codzien w domu i wie jaka jestem obrotna i kibicuje mi z calego serca,,Ale opowiadam jej a ona do mnie ,,czy Ty mi bajke opowiadasz?hahahha  no bajkę,,nawet gdyby ta bajka miala trawać miesiac czy dwa ,,no nie, już trwa dłużej to warto było,,nikt mi tych cudownych dni nie zabierze:hahaha: bo u mnie cały świat się przewrócił do góry nogami ,,ale wiem że żyję,,:serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o czym teraz pomyslałam? a jakbym tak słodziaka namówila aby ze mną pojechał na miesiąc czy dwa do pracy? hahaha pogonił by mnie z tą ofertą:płacz: ale jakby byla fajna stawka dla jednego,to czemu by nie mógł popracować dla mnie,,jak jemu kasa się nie liczy,albo nie jest mu potrzebna,,,a on by się wyśmienicie nadawał na opiekuna,,język perfekt ,hoh deutsch,,komunikatywny chłopak i zawsze uśmiechnięty i znający się na wszystkim,,ale znając mnie to zagadam na 100% aby zobaczyć jego reakcję,, ja mu o pracy a on mi o urlopie ,gdzie pojedziemy:hahaha: tak to się skończy:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Betty napisał:

hej witajcie, a ja mialam wczoraj wieczorkiem przeboską rozmowe telefoniczną z nasza przekochaną @Mirelka1965 . kurcze... ile ta dziewczyna ma w sobie pozytywnej energii i ile potrafi dac do myslenia i takie boddżce do dzialania, ze ona to powinna jakis gabinecik z kozetka otworzyc i fortune by na tym zbila... czasami potrzeba nam takich ludzi, ktorzay nie tylko poglaszcza po glowwce, ale tak "popchną" do dziwlania... @Mirelka1965 dziekuje kochana... taka tez w rozmowach w 4 oczy, a raczej w roozmowie na 2 sluchawki telefoniczne jest tez @Blondi :) takie mobilizujace dziewczyny... oj jak doooooobrze, ze jestescie :) klaruje sie tez juz moje szukanie zastepstwa tutaj w grudniu za mnie i za Bogdana :) mysle, ze bedzie fajnie, no i przede wszystkim wesolo :)

:$:$:$ :serce: Zatkało mnie :$:love: A raczej trudno mnie zatkać ;) Dziękuję @Betty za komplementy :$:d I kibicuję ci z całych sił we wszystkim co wymyślisz! :tak: :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka dla opiekunki czy agencji?!?!

Agencja zrobiła podwyżkę rodzinie niemieckiej o 150 euro. Jaką część z tych pieniędzy powinna dostać - waszym zdaniem - Opiekunka????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

violka... aż uwolnię wodze wyobraźni i pomyślę,  co masz pod pończoszkami

ja , ja widziałam co ma pod pończoszkami ! Zwiebeln, zwiebeln ma :hahaha:. Jutro w ulubionych daniach na obiad ? zupa cebulowa  :hahaha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

wiem ! za mały i tylko jeden  ! :hahaha:

graphics-jewelry-561676.gif

Przypomniała mi się moja biżuteria,,kocham opale ,,mam białe pięknie mieniące,,może takie mleczne,,jasno zielone ,,niebieskie,,całe zestawy,,gdzieś tam leżą w domu,,kupa pięknego srebra,bo srebro wolę od złota,,człowiek zapomniał ,że ma takie śliczności, a srebro też są okazałe zestawy, nie tam jakieś cini mini,,fajne mam  rzeczy ale się wychwaliłam  ,nawet mam błękitne serce w srebrze identyczne jak miała dziewczyna  w Titanicu, @Heidi dzięki za przypomnienie,, zawsze mówilam ,że byłam rozrzutnicą ,,wydawaczką,,to teraz mam,,taka praca ,że czlowiek zapomniał ,że takie coś się ubiera,,a ja kochałam się ubierac w srebro,,na bogato,ale nie do przesady,,pa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość gość napisał:

Podwyżka dla opiekunki czy agencji?!?!

Agencja zrobiła podwyżkę rodzinie niemieckiej o 150 euro. Jaką część z tych pieniędzy powinna dostać - waszym zdaniem - Opiekunka????

Co najmniej fifty fifty :) no i jeszcze trzeba by znać powód tej podwyżki może opiekunka o tyle wyższą stawkę wynegocjowała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...