Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka  od czerwca ciagnę swój internet, miesiąc w miesiac ,,nie mam ograniczeń,,ile mam tyle zużyje i

skoro ty w go ciagniesz już tak długi czas , to jak on ma tobie dobrze służyć:serce::hahaha:. Może zacznij go w końcu tylko używać, albo wykorzystywać raczej :hahaha:, to wtedy będie OK  :hahaha:. Poczytaj instrukcję dokładniej :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Blondi napisał:

A teraz dalej szukam ludzi,,  @Serenity co tak spokojnie ,, @franceska jak jazda autem po de,, @makaroni to Ty chyba bylaś u babci z marchewką ciągle do jedzenia,,,tak coś kojażę,,,kto tam jeszcze @Motylek i  @[email protected] ,  @kinga z Jacusiem,,, dawać znak życia ,,że jesteście i co słychać u Was,,buziaki  ,,ja mam wspominki od rana ,,mam dziennik i sprawdzam obecnośc,,no coś zostało mi z mojego zawodu,,,:hahaha:

B

Edytowane przez kinga
Pomylka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka  od czerwca ciagnę swój internet, miesiąc w miesiac ,,nie mam ograniczeń,,ile mam tyle zużyje i jeszcze idzie na laptopka właśnie i ten pożera jak smok,,wiem o tym, ale narazie nigdy nic nie dopłacałam,,może zalezy jaki masz abonament w orange,,dzwonie i korzystam z internetu,,no zaraz musze sprawdzić bo nie wytrzymam napięcia ,,narazie  

No jasna cholera z tym salonem Orange w Gdyni!!!!! Dwa razy byłam, podpierałam się tym co mi mówiłaś ostatnio, a oni swoje :(:rozpacz: Mam 5 GB internetu ( za granicą 2 GB) i za free rozmowy i smsy do EU i I strefy Schengen w obie strony.  Jak się wkurzę to pojadę jutro gardła im poprzegryzać >:(>:(>:( A jaki ty masz abonament? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 tylko protezę sobie dobrze w gębusi przymocuj bo jak będziesz lecieć i Ci się przypomni co @Heidi tu na forum po wypisywała na temat Twojego lotu to możesz mieć problem w utrzymaniu protezy na swoim miejscu ;) aha i szybę koniecznie zabezpiecz wiesz przed czym :d

Klej do protez przygotowany mam :d Podwójną warstwę nałożę ;) Super glu też zabieram do torebki :d Tak na wszelki wypadek :$:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mnie bardziej chodziło o proces o molestowanie :p:d

On by 8 takich procesów musiał wytoczyć a my działamy na zasadzie agencji pewnie mu się nie bedzie chciało po sądach z taką pierdołą latać :płacz::hahaha:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

skoro ty w go ciagniesz już tak długi czas , to jak on ma tobie dobrze służyć:serce::hahaha:. Może zacznij go w końcu tylko używać, albo wykorzystywać raczej :hahaha:, to wtedy będie OK  :hahaha:. Poczytaj instrukcję dokładniej :hahaha::hahaha:

Dobrze, że już dzisiaj te dwie warstwy kleju do protez nałożyłam błaha, ha, ha......:d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tu się naczytam, to żadna gazeta typu "Życie na gorąco'" mi nie jest w stanie dosarczyć, ja już osikana siedzę co najmniej od 1 godziny :hahaha:, Przednie zęby mam wysuszone na wiór a nawet mam wrażenie, że już je wypchnęam bła... a, ha... niem :hahaha:. @jolantapl. napisz między wierszami chociaż co tam w tym aucie  też się działo ? Moja wyobraźnia jest ograniczona i małolata jestem, więc muszę mieć kawę na łąwę wyłożoną ( i oby nic więcej :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Co ja tu się naczytam, to żadna gazeta typu "Życie na gorąco'" mi nie jest w stanie dosarczyć, ja już osikana siedzę co najmniej od 1 godziny :hahaha:, Przednie zęby mam wysuszone na wiór a nawet mam wrażenie, że już je wypchnęam bła... a, ha... niem :hahaha:. @jolantapl. napisz między wierszami chociaż co tam w tym aucie  też się działo ? Moja wyobraźnia jest ograniczona i małolata jestem, więc muszę mieć kawę na łąwę wyłożoną ( i oby nic więcej :)

A co @violka ma powiedzieć dobrze,że ona tego dzisiaj  nie czyta bo by chyba pampersa od babci musiała sobie wypożyczyć  :płacz::hahaha:@violka zanim zaczniesz czytać dzisiejsze rozmowy przy kawie zaopatrz się w odpowiedni sprzęt .Pozdrawiam:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Co ja tu się naczytam, to żadna gazeta typu "Życie na gorąco'" mi nie jest w stanie dosarczyć, ja już osikana siedzę co najmniej od 1 godziny :hahaha:, Przednie zęby mam wysuszone na wiór a nawet mam wrażenie, że już je wypchnęam bła... a, ha... niem :hahaha:. @jolantapl. napisz między wierszami chociaż co tam w tym aucie  też się działo ? Moja wyobraźnia jest ograniczona i małolata jestem, więc muszę mieć kawę na łąwę wyłożoną ( i oby nic więcej :)

Myślisz, że te...eeee....no.....pikantne szczegóły będą?!!! :cool::d koty.jpg.2f36c532351f5a8c1735f0fce25d583a.jpg To ja zostanę i posłucham, zamiast :kawa: zrobić :święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.00  godzina dobiega. Dobrze, że czas  deseru się zbliża , bo zaczynam już myszy widzieć ;)  .  @violka może mnie wyprzedzić i ze stołu ostatni dobry kąsek zgarnie,  zatem spadam , a kiedy wrócę tu mają być poważne wpisy dot. podróży 

kot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

A co @violka ma powiedzieć dobrze,że ona tego dzisiaj  nie czyta bo by chyba pampersa od babci musiała sobie wypożyczyć  :płacz::hahaha:@violka zanim zaczniesz czytać dzisiejsze rozmowy przy kawie zaopatrz się w odpowiedni sprzęt .Pozdrawiam:serce:

Ja potrzebuję pancernej osłony!!!!! :rozpacz: Klej nie dał rady!!!!! :rozpacz::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani zyje i jestem w DE nie odzywałam się bo miałam dużo zajęć a więc po ostatniej stelli byłam dwa miesiące w domu opieka przy chorym tacie i teściowej potem byliśmy w górach weszliśmy na Orła Perć ale przed tym dużo przygotowań było i ćwiczeń dałam radę potem byłam w szpitalu i muszę zaraz po powrocie poddać się operacji sprawy kobiece i mamusia już nie będę ale będzie dobrze a operacje kręgosłupa zaplanowałam na koniec przyszłego  roku.teraz jestem z JAcusiem w Oberursel on u dziadka a ja u babci czasami widujemy się lecz on ma jak w raju 600 euro na jedzenie i jeszcze mu dokładają żeby w miesiącu nie zabrakło a ja jestem u 98 letniej sknery w porywach 40 euro na tydzień i do wyzebrane masakra z obiadami to samo wszystko na miękko muszę gotować a i tak jest ale nawet jak zblendowane jest ma protezy ,nie miało być wstawania w nocy a jest od 2 do 3 razy zaznaczam babcia zdrowa na umyśle tylko po zawale dzwoniłam do agencji i jak nic się nie zmieni to uciekam do domu rodzina też u niej nic nie wskorala prosili rozmawiali żeby dawała na tydzień kasę a ta nieee!!! Sama musi ich też opierdziela wdepnelam w g....no ale jestem cierpliwa i twarda żaden mikroszkop mi nie straszny jeszcze daje radę haha czasami zaglądam i czytam co w WAs się dzieje i jest wesoło i tak trzymać to podstawa ok uciekam trzymajcie się kochani dla Wszystkich buźka jeszcze się odezwę pa:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jolantapl. napisał:

On by 8 takich procesów musiał wytoczyć a my działamy na zasadzie agencji pewnie mu się nie bedzie chciało po sądach z taką pierdołą latać :płacz::hahaha:

Osiem kobiet na raz?!!! O.oO.oO.o To musi być kozak dopiero!!! :cool:;):d Bierz natychmiast adres i telefon!!! ;):d:cool: Może się przydać!!! :święty::święty::święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...