Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo !!! Witam i pozdrawiam wszystkich ,,,  @erika buziaki:hahaha: @Mirelka1965 żyjesz?   @jolantapl. się zakichała ze śmiechu,,,  @violka czy która tam chciała chciała wiadomości z blablacar,,,a więc tak szybko jak wczoraj to ja nigdy nie dojechałam na miejsce,,,no kierowca przecudowny błyskawica ,,6 godzin i byłam u celu,,,kierowca okazał się znajomym,,podróż minęła jak wycieczka ,,i co najważniejsze tanio,,a nabrałam klamotów ,ze ledwo mnie zmiescił w auto,,ale tak milutki ,że nawet nie okazał malutkiego niezadowolenia  :hahaha: ja jestem dalej w bajce ,,odpoczywam jeszcze ,,jeszcze mi mało ,,tak sie rozpusciłam z tego nierobienia ,że nie wiem jak ja to zrobię aby robić:płacz: ale żadnego stresu ani problemu i jest super:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Hallo !!! Witam i pozdrawiam wszystkich ,,,  @erika buziaki:hahaha: @Mirelka1965 żyjesz?   @jolantapl. się zakichała ze śmiechu,,,  @violka czy która tam chciała chciała wiadomości z blablacar,,,a więc tak szybko jak wczoraj to ja nigdy nie dojechałam na miejsce,,,no kierowca przecudowny błyskawica ,,6 godzin i byłam u celu,,,kierowca okazał się znajomym,,podróż minęła jak wycieczka ,,i co najważniejsze tanio,,a nabrałam klamotów ,ze ledwo mnie zmiescił w auto,,ale tak milutki ,że nawet nie okazał malutkiego niezadowolenia  :hahaha: ja jestem dalej w bajce ,,odpoczywam jeszcze ,,jeszcze mi mało ,,tak sie rozpusciłam z tego nierobienia ,że nie wiem jak ja to zrobię aby robić:płacz: ale żadnego stresu ani problemu i jest super:serce:

Ooooo!!!! Matka chrzestna się zmaterializowała, hura!!! :d:serce: Super że jesteś, chociaż domyślam się że na chwilkę? My tu pozazdrościłyśmy twojej bajki i same sobie tę bajkę zorganizowałyśmy :p Czytaj wczorajsze posty to się dowiesz jak teraz w tej bajce wyglądasz ;):serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdzie ten mój kolega forumowy,,chyba sama mu ten internet doslę,,,  @Łukasz .zawsze się wpakuje jakieś stelle bez łącza,,albo zasięgu ,,ale wiocha nieraz to wiocha,,,:hahaha:

@Mirelka1965 moja bajka obiega świat ,,:love: :serce: a ja się cieszę ,że jestem jej główną postacią-hahahha a co! jak się trafiło na takiego fajnego faceta to trzeba trochę się uksiężnicznić,,,jest cudownie i to dla mnie najważniejsze,,,mało tego ,,okazuje się ,że mój słodziak ma kilka domów,,czekam na następną niespodziankę ,,czym mnie jeszcze zaskoczy,,bo dzisiaj miałam już parę niespodzianek,,

@Mirelka1965 no poczytam posty zaraz ,,abym tylko nie musiala brać szlaucha z wodą na Was:płacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Jak zaraz nie pójdę spać to się nie tylko zakicham ze śmiechu:płacz::hahaha::spioch:

Poczekaj z tym zakichaniem do czasu zakupu nakładki na laptopa :święty: Postaram się być stonowana i poważna ;)

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

No właśnie gdzie ten mój kolega forumowy,,chyba sama mu ten internet doslę,,,  @Łukasz .zawsze się wpakuje jakieś stelle bez łącza,,albo zasięgu ,,ale wiocha nieraz to wiocha,,,:hahaha:

@Mirelka1965 moja bajka obiega świat ,,:love: :serce: a ja się cieszę ,że jestem jej główną postacią-hahahha a co! jak się trafiło na takiego fajnego faceta to trzeba trochę się uksiężnicznić,,,jest cudownie i to dla mnie najważniejsze,,,mało tego ,,okazuje się ,że mój słodziak ma kilka domów,,czekam na następną niespodziankę ,,czym mnie jeszcze zaskoczy,,bo dzisiaj miałam już parę niespodzianek,,

@Mirelka1965 no poczytam posty zaraz ,,abym tylko nie musiala brać szlaucha z wodą na Was:płacz:

Szlauch niech leży sobie spokojnie, bo nie będzie potrzebny :święty: Ciesz się, żyj, oddychaj, bądź księżniczką pełną gębą!!! :serce: My ci tu wszyscy kibicujemy z całego serca!!!:całus::serce::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? trzeba znikac ,,malo spalam w ostatnią noc bo zachciało mi się jezdzić po autostradach ,,jak ja tak pomyslę to we wrześniu zrobiłam może z 5 tys. km samej jazdy jak nie więcej ,,pażdziernik nie gorzej się zapowiada,,bo już przejechałam inne kraje ,,za dużo się wszystkiego dzieje na moją małą i delikatną główkę :święty:ale za to energia i mój temperament mnie rozpiera :hahaha: ale wiecie co dzisiaj robiłam ? bejcowałam piękne deski,,a że lubię trochę popędzelkować to mi w to graj,,na powietrzu i w super towarzystwie ,,to czemu nie? a ja pracowitka jestem,,więc teraz grzecznie  Dobranoc !!!:spioch::love::serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeeń dooooobry Opiekunkowo :serce:

Wstajemy, wstajemy i :kawa: siorbiemy :d:d Się państwo częstują! Świeżo zaparzona czeka na konsumpcję sznownego grona :love: Jestem z rana rozżalona, bo nikt się wczoraj ze mną nie chciał "pomodlić" w podzięce za miniony dzień ;) więc może wysłuchacie chociaż powitania? :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :serce: Witam Was Kochani we wtorkowy poranek :) Proszę wstać ~ Pobudka!

Zapraszam Każdą i Każdego z Was :serce: Na kawusię :kawa: słodkości :ciacho::lody: i śniadanko :) 

Pogodnego i miłego oraz szczęśliwego z dobrym humorem i samopoczuciem dnia życzę :) 

185509168.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...