Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jolantapl. napisał:

Z tobą to w ogóle nie da się gadać zlituj się nade mną bo mnie stąd wypieprzą przez te śmichy ,chichy.:hahaha:

To niech widzą i słyszą, że Polka jak młoda jest to bez powodu się śmieje. I tak im powiedz. Znają Oskara Wilda? On taki mądry był i powiedział, że młodość śmieje się bez powodu. A ty młoda laska jesteś i tyle  twojego. Możesz też zrzucić na piękną pogodę, na miłych podopiecznych, na miłą, serdeczną,ciepłą i domową atmosferę itd.... 

6 minut temu, jolantapl. napisał:

No i co po to chciałyscie,zebym wróciła,żeby posmiać się było z kogo?>:(:hahaha:

Nie życzymy ci tego złego. Masz tam być, błysnąć, referencje znakomite otrzymać, języka lepiej się nauczyć. Krótko mówiąc życzymy ci alles gute :d

7 minut temu, violka napisał:

A mamusia Tobie nie mówiła , że kto się lubi ten się czubi :d:całus:

No właśnie?!!! Jakieś braki w edukacji otrzymałaś hi, hi, hi.... :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

A mamusia Tobie nie mówiła , że kto się lubi ten się czubi :d:całus:

No tak gdzieś mi się to o uszy obiło .:całus: hm robić za forumnowe pośmiewisko chciałam napisać królewnę to jest zajęcie w sam raz dla mnie:święty: Czekam na wiadomość od Ciebie obiboku jeden ile mozna bez pracy wytrzymać:hahaha: bierz przykład ze mnie jeszcze się nie zdąże rozpakować a już znów się pakuje na nowo.Dojechać na miejsce jeszcze nie zdążyłam a już do innego chcą mnie wysłać:święty:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

No tak gdzieś mi się to o uszy obiło .:całus: hm robić za forumnowe pośmiewisko chciałam napisać królewnę to jest zajęcie w sam raz dla mnie:święty: Czekam na wiadomość od Ciebie obiboku jeden ile mozna bez pracy wytrzymać:hahaha: bierz przykład ze mnie jeszcze się nie zdąże rozpakować a już znów się pakuje na nowo.Dojechać na miejsce jeszcze nie zdążyłam a już do innego chcą mnie wysłać:święty:

No tak. Najlepszą formą obrony jest atak!!! Ale ty nie jesteś żadnym pośmiewiskiem, wybij to sobie z głowy!!! Ty nas swoim humorem przyciągnęłaś ( a przynajmniej mnie) i zachęciłaś do bywania, to ty pokazałaś, że tu normalni ludzie są i można rozmawiać na luzie. Ja tu jestem przez ciebie!!! :serce::rozpacz::całus: Błaha, ha, ha....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieomieszkam dodać, że @jolanta.pl zasługi ma wielkie na tym forum !! Ona pierwsza zwróciła moją uwagę :) .Dla Ciebie Królewno podjęłam ryzyko bywania w tym folwarku i  trud rejestracji, warta grzechu jesteś i frustracji :)Wal śmiało co Ci ślina na język przyniesie,niech się nikt nie waży podnieś wzrok , gdy przechodzisz tędy:d. Króluj nam wżdy po wsze czasy :love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jolantapl. napisał:

No tak gdzieś mi się to o uszy obiło .:całus: hm robić za forumnowe pośmiewisko chciałam napisać królewnę to jest zajęcie w sam raz dla mnie:święty: Czekam na wiadomość od Ciebie obiboku jeden ile mozna bez pracy wytrzymać:hahaha: bierz przykład ze mnie jeszcze się nie zdąże rozpakować a już znów się pakuje na nowo.Dojechać na miejsce jeszcze nie zdążyłam a już do innego chcą mnie wysłać:święty:

Jaki obibok >:( W domu robota jest 24 na dobę :hahaha: Czekam aż jakiś Książe się w końcu zjawi i wyciągnie mnie z tego wolontariatu :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kochane dziewczyny rodzicami chrzestnymi tego forum okrzyknę @Blondi i @Łukasz oni to forum rozkręcili i jeszcze wielu innych fajnych opiekunów ale nie chce mi się wymieniać z imienia i nazwiska a ja bardzo się cieszę,że od czasu jak się zalogowałam na tym forum niecały rok temu to podwoiła się liczba osób tu zalogowanych a gosci to już są tu chyba dziesiątki tysięcy .Więc moje zasługi są bardzo nikłe i nawet jakbym teraz znikła z tego forum to wiem,że zostawiła bym je w bardzo dobrych rękach.Waszych .A teraz jak już sobie posłodziłyśmy to piosenka by się jakaś przydała na ta okazję:całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, jolantapl. napisał:

Moje kochane dziewczyny rodzicami chrzestnymi tego forum okrzyknę @Blondi i @Łukasz oni to forum rozkręcili i jeszcze wielu innych fajnych opiekunów ale nie chce mi się wymieniać z imienia i nazwiska a ja bardzo się cieszę,że od czasu jak się zalogowałam na tym forum niecały rok temu to podwoiła się liczba osób tu zalogowanych a gosci to już są tu chyba dziesiątki tysięcy .Więc moje zasługi są bardzo nikłe i nawet jakbym teraz znikła z tego forum to wiem,że zostawiła bym je w bardzo dobrych rękach.Waszych .A teraz jak już sobie posłodziłyśmy to piosenka by się jakaś przydała na ta okazję:całus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jolantapl. napisał:

 

Moje kochane dziewczyny rodzicami chrzestnymi tego forum okrzyknę @Blondi i @Łukasz oni to forum rozkręcili

 

@jolantapl.:love:brawo, czekam z utęsknieniem kiedy pojawią się @Blondi i @Łukasz na forum:p   Buziaczki  @jolantapl.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

rodzicami chrzestnymi tego forum okrzyknę @Blondi i @Łukasz

Wszystko super! Ale gdzie oni są? Gdzie są ci wszyscy przyjaciele?  Tak śpiewała Republika :serce: A ci nasi chrzestni to po chrzcie zniknęli :płacz: I zostałaś sama na polu walki, tfu...śmiechu :całus::święty::d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...