Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

@Mirelka1965 chirurg szczękowy jednak mnie nie ominie :rozpacz: Troszkę sobie pomogłam i chustą babciną przewiązałam ,że choć troszkę na miejscu się trzymała . :hahaha: a w planach mam jeszcze , rozmowę telefoniczną z Interpolem , bo nasza królewna zaginęła :rozpacz: Teraz nie wiem czy dam radę z siebie jakieś słowo wykrzesać :$

Daj Królewnie czas na oswojenie z nowym miejscem i pdp. Nie wiem ile się jedzie na Stuttgart ale wg moich obliczeń to ona dopiero jest tam ze trzy godziny. Daj się dziewczynie ogarnąć zanim listy gończe wypuszczone w przestrzeń kosmiczną zostaną ;) A z tym chirurgiem to mnie nie strasz, bo grosza nie dam :love: Nie ubezpieczyłam się na taką okoliczność jak OC i NNW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Dziewczęta :serce: Bardzo dziękuje, za ten Jaśnie Pański zaszczyt (@Hal jako żywo z gracją zarządza) ale ja, do zarządzania się nie nadaję z racji faktu, iż nie mam zwyczaju wychylania się przed szereg i kimkolwiek oraz czymkolwiek zarządzać, z wyjątkiem własnego życia. Znam swoje miejsce i tego się trzymam. Owszem, wiedzę na temat życia mam sporą i mogę potrzebującym nią posłużyć w każdej chwili i potrzebie, ale też nie wszystko wiem, bo wychodzę z założenia, że: "Jeśli, mówi ktoś: że wie wszystko, to znaczy: że nie wie nic" i tak się składa, że i ja nie wszystko wiem a więc, nie nadaję się do zarządzania w jakimkolwiek Dworze. A zatem, oddaję tenże Wielki Zaszczyt Tym, Którzy są młodsi ode mnie i wiedzą o dużo więcej aniżeli ja. Oczywiście, że będę głosowała na Znakomitą/ego Kandydatkę/ta i jeśli zajdzie potrzeba, będę Ją/Go moją wiedzą wspierała... :) 

Tymczasem, życzę Wam Wszystkim Kochani w naszym Wspaniałym Opiekunkowie :serce:

...Spokojnej dobrej nocy ~ Dobranoc... :) 

18057069_1788521898128909_7186434165361205068_n.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Daj Królewnie czas na oswojenie z nowym miejscem i pdp. Nie wiem ile się jedzie na Stuttgart ale wg moich obliczeń to ona dopiero jest tam ze trzy godziny. Daj się dziewczynie ogarnąć zanim listy gończe wypuszczone w przestrzeń kosmiczną zostaną ;) A z tym chirurgiem to mnie nie strasz, bo grosza nie dam :love: Nie ubezpieczyłam się na taką okoliczność jak OC i NNW ;)

Jak ty taka >:(:cool: To oczekuj teraz pisma od mojego adwokata :p A za tych towarzyszy przy mojej skromnej osóbce , to Ci z całego serca dziękuje :całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hal napisał:

Drogie Dziewczęta :serce: Bardzo dziękuje, za ten Jaśnie Pański zaszczyt (@Hal jako żywo z gracją zarządza) ale ja, do zarządzania się nie nadaję z racji faktu, iż nie mam zwyczaju wychylania się przed szereg i kimkolwiek oraz czymkolwiek zarządzać, z wyjątkiem własnego życia. Znam swoje miejsce i tego się trzymam. Owszem, wiedzę na temat życia mam sporą i mogę potrzebującym nią posłużyć w każdej chwili i potrzebie, ale też nie wszystko wiem, bo wychodzę z założenia, że: "Jeśli, mówi ktoś: że wie wszystko, to znaczy: że nie wie nic" i tak sie składa, że i ja nie wszystko wiem a więc, nie nadaję się do zarządzania w jakimkolwiek Dworze. A zatem, oddaję tenże Wielki Zaszczyt Tym, Którzy są młodsi ode mnie i wiedzą o dużo więcej aniżeli ja. Oczywiście, że będę głosowała na Znakomitą/ego Kandydatkę/ta i jeśli zajdzie potrzeba, będę Ją/Go moją wiedzą wspierała... :) 

Tymczasem, życzę Wam Wszystkim Kochani w naszym Wspaniałym Opiekunkowie :serce: Spokojnej dobrej nocy...

18057069_1788521898128909_7186434165361205068_n.jpg

Eeeeee @Hal ty się bawić nie umiesz, błe, eee, eeeee :rozpacz::rozpacz::rozpacz:  Nikt ci nie karze realnie zarządzać, tak jak nikt szabelką machać nie musi :święty: My się bawimy i czas tak spędzamy, to żarty jeno :love: Przyjmij ten zaszczyt honorowy!!!:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Jak ty taka >:(:cool: To oczekuj teraz pisma od mojego adwokata :p A za tych towarzyszy przy mojej skromnej osóbce , to Ci z całego serca dziękuje :całus::serce:

Pani mówi, Pani ma :serce: A to pismo do ognia wrzuć, ja niewypłacalna jestem, to latek parę czekać byś musiała ;) Majątek olbrzymi po Amber Gold  na bliskich przepisałam, i teraz nie ma nic do licytowania :love: Odpuść!!!! Bo jak nie, to....szklana kula.....hi,hi,hi......;) Wiesz, że moc mam :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hal napisał:

Drogie Dziewczęta :serce: Bardzo dziękuje, za ten Jaśnie Pański zaszczyt (@Hal jako żywo z gracją zarządza) ale ja, do zarządzania się nie nadaję z racji faktu, iż nie mam zwyczaju wychylania się przed szereg i kimkolwiek oraz czymkolwiek zarządzać, z wyjątkiem własnego życia. Znam swoje miejsce i tego się trzymam. Owszem, wiedzę na temat życia mam sporą i mogę potrzebującym nią posłużyć w każdej chwili i potrzebie, ale też nie wszystko wiem, bo wychodzę z założenia, że: "Jeśli, mówi ktoś: że wie wszystko, to znaczy: że nie wie nic" i tak się składa, że i ja nie wszystko wiem a więc, nie nadaję się do zarządzania w jakimkolwiek Dworze. A zatem, oddaję tenże Wielki Zaszczyt Tym, Którzy są młodsi ode mnie i wiedzą o dużo więcej aniżeli ja. Oczywiście, że będę głosowała na Znakomitą/ego Kandydatkę/ta i jeśli zajdzie potrzeba, będę Ją/Go moją wiedzą wspierała... :) 

Tymczasem, życzę Wam Wszystkim Kochani w naszym Wspaniałym Opiekunkowie :serce:

...Spokojnej dobrej nocy ~ Dobranoc... :) 

18057069_1788521898128909_7186434165361205068_n.jpg

Dobranoc :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pani mówi, Pani ma :serce: A to pismo do ognia wrzuć, ja niewypłacalna, jestem to latek parę czekać byś musiała ;) Majątek olbrzymi po Amber Gold  na bliskich przepisałam, i teraz nie ma nic do licytowania :love: Odpuść!!!! Bo jak nie, to....szklana kula.....hi,hi,hi......;) Wiesz, że moc mam :d

Moc to Ty może i masz ,ale i serduszko , które nie pozwoli Ci jej użyć w niecnych czynach :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Moc to Ty może i masz ,ale i serduszko , które nie pozwoli Ci jej użyć w niecnych czynach :love:

A właśnie że chcę się tych niecnych czynów naumieć! ;) Naumieć, naumieć, naumieć! :love: A jak będę to wystarczająco długo powtarzała to może w to uwierzę :d:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Eeeeee @Hal ty się bawić nie umiesz, błe, eee, eeeee :rozpacz::rozpacz::rozpacz:  Nikt ci nie karze realnie zarządzać, tak jak nikt szabelką machać nie musi :święty: My się bawimy i czas tak spędzamy, to żarty jeno :love: Przyjmij ten zaszczyt honorowy!!!:serce:

No fakt. Przyznaję, że na tego rodzaju żartach się nie znam, ale radować się tu z Wami :serce: lubię, a więc za ten honorowy zaszczyt bardzo dziękuje... :) Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was :serce: Bajecznych snów Wam Wszystkim :serce: Życzę i uciekam do do ochłani nocy ~ by odpocząć, przed jutrzejszym dniem zarządzania... :) W takim razie moi Drodzy :serce: Do łużek marsz... Dobranoc :całus: 

19059377_1816301935350905_5788467562840051639_n.jpg

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, żem okrutnie zmęczona robotą, dzisiejszą, ciężką udaję się na spotkanie z kawalerem moim ulubionym Morfeuszem z Wami, zadowolona z informacji od @Hal :serce:  I poniżej załączam na dobranoc 

3 minuty temu, Hal napisał:

No fakt. Przyznaję, że na tego rodzaju żartach się nie znam, ale radować się tu z Wami :serce: lubię, a więc za ten honorowy zaszczyt bardzo dziękuje... :) Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was :serce: Bajecznych snów Wam Wszystkim :serce: Życzę i uciekam do do ochłani nocy ~ by odpocząć, przed jutrzejszym dniem zarządzania... :)

W takim razie moi Drodzy :serce: Do łużek marsz... Dobranoc :) 

19059377_1816301935350905_5788467562840051639_n.jpg

No nareszcie!!!!! Nie ma to jak moc perswazji :serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

W związku z tym, żem okrutnie zmęczona robotą, dzisiejszą, ciężką udaję się na spotkanie z kawalerem moim ulubionym Morfeuszem

No nareszcie!!!!! Nie ma to jak moc perswazji :serce:

Otóż to... :) Mobilizacja w zarządzaniu, jest najważniejsza. Bez niej, nie ma zarządzania... a więc, do łóżek proszę zmykać, bo jutro będzie pobudka i śniadanko oraz, poranna kawusia :kawa: z ciasteczkiem :ciacho: na dobry humor i do pracy trzeba będzie się brać :) a zatem, teraz pora iść spać... Całuski na dobranoc :całus: dla Was Wszystkich :serce: ...Różanych snów Wam Kochani :serce: Życzę... :) 

172156016.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Dojechałam:) a teraz idę się pomodlić:święty: bo stela marzeń to mi się znów nie trafiła:rozpacz::hahaha: chociaż jest tu na bogato jak zwykle u królewny .Dobranoc:love:

Dobrze ,że Wać Panna miała jeszcze siłę się tu zameldować , bo bezsenna noc by nas z tych zmartwień czekała  :$  Dobranoc :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Dobrze ,że w tym folwarku forumnowym tylko rola królewny mi przypadła bo jak zwykle nic robić nie muszę oprócz dobrego wrażenia i z tym nie raz nie daje rady:rozpacz::hahaha:

Królewno :d Do łóżka marsz i lapek zu . Jutro nowy początek , musi się Pani dobrze wyspać :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeeeń Dooooooobry Opiekunkowo :serce:

Po siupach wczorajszych przedstawiam się Wam nowa JA. Poważna, stonowana ....no, taka normalna. 59e43989b2c25_piesdama.jpeg.4b477ac47869f73e0bca763238f479b2.jpeg 

Nasza królewna nie chce się śmiać? No to nie... Od dzisiaj nowy porządek w Królestwie zapanuje. Słowa będę ważyć, jaj nie robić...słowem wrócimy do tego co było :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jolantapl. napisał:

Dojechałam:) a teraz idę się pomodlić:święty: bo stela marzeń to mi się znów nie trafiła:rozpacz::hahaha: chociaż jest tu na bogato jak zwykle u królewny .Dobranoc:love:

Cieszę się, że trafiłaś do wyśnionego miejsca ;) Ale za 2 tygodnie ta bajka minie i kolejna bajka nadejdzie. I w tym celu idź do priv komnaty :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...