Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mieć go na papierze i czekać na majątek :d A jak majątek za mały to na emeryturę po nim ;)

Lena , Twoja koleżanka to pewnie boi się spać, bo jak przez sen zacznie secny odstawiać, to stary mąż odkituje zbyt wcześnie -.-

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LENA_57 napisał:

@Mirelka1965 a jak on pożyje jeszcze ze dwadzieścia lat to ona sie do tego czasu zestarzeje. Ale fakt emeryturę po nim może dostanie, po tylu latach wymiotowania to się jej należy. 

Każdy ma takie życie na jakie zasłużył i zapracował. Grunt, to nie patrzeć na innych tylko dbać o swój komfort- taką zasadę widocznie ma. A skoro jej to pasuje.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Widocznie ten garnek innej przykrywki szukał :)

 

Hę? O.oNie pokumała, no ale na wirtualne trzeźwo widocznie moja kumatość spadła na łeb :rozpacz: @violka miała :drink:zaserwować, ale tylko ten księciunio, księciunio..... @violka do raportu!!!!!

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Widocznie ten garnek innej przykrywki szukał :)

 Nie ten cytat :( Ale @Heidi wie o co chodzi. 

Ja też zmieniłam, ale to wyższa szkoła jazdy jest. Tu trzeba chyba pokombinować inaczej. Zauważyłam,że nie wszystko przychodzi na pocztę. Ale dzisiaj nie chce mi się myśleć. Impreza trwa!!!

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Hę?Nie pokumała, no ale na wirtualne trzeźwo widocznie moja kumatość spadała na łeb :rozpacz: @violka miała :drink:zaserwować, ale tylko ten księciunio, księciunio..... @violka do raportu!!!!!

Ja bym tu was uraczyła każdym trunkiem tylko że te wirtualne jakoś mi nie wychodzą :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Piękna i bestia". Super  przywróciłaś mi wspomnienia z dziecistwa. Miałam  projektor z filmami, poczas wyświetlania wydzielał się  zapach, do dzisiaj go czuję. ...  I poszłam w ślady fabuły filmu. Mam swoją bestię co mnie do DE pozwoliła wyjechać i do Opiekunkowa trafić. Tu wszystkim dziękuję za mile spędzany czas :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

"Piękna i bestia". Super  przywróciłaś mi wspomnienia z dziecistwa. Miałam  projektor z filmami, poczas wyświetlania wydzielał się  zapach, do dzisiaj go czuję. ...  I poszłam w ślady fabuły filmu. Mam swoją bestię co mnie do DE pozwoliła wyjechać i do Opiekunkowa trafić. Tu wszystkim dziękuję za mile spędzany czas :serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...