Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LENA_57 napisał:

U mnie piękna pogoda. Rano było mleko, nic nie było widać jak po bułki jechałam. Poźniej malowniczo mgła opadała do jeziora i wyłanialy się góry.  Własnie bylam zajrzec do dziadków, z salonu jest piękny widok. Błekitne jezioro, ludzie pływają żaglówkami a drugi brzeg wabi kolorami jesieni. 

Dziadek w dobrym humowrze, babcia tez zadowolona, że jest znów w domu. Siedzą przy dużym oknie i podziwiają. Dziadek powiedzial do mnie tak " Lena, meine Muckele ich bin froh dass du bei uns bist" 

NO widzisz @LENA_57 nawet aura wynagrodziła tobie niedogodności :d I dziadki przemówiły ludzkim głosem ;) Ale spadaj stamtąd, spadaj jak najszybciej. Wir sind auh froh, dass du dabei bist :d I bywaj jak najczęściej, a my wykombinujemy ci takiego księciunia, że ho, ho, ho.... Już niektóre dziewczyny dostały żabiego króla do całowania i ...zniknęły! :d Znaczy zaklęcie działa!:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LENA_57 napisał:

Ja bym nie chciala mieć partnera obcokrajowca. Prywatnie wolę mówić po polsku. Moja zmienniczka ma męża niemca i kochanka austriaka. Ani w jednym, ani w drugim przypadku nie może sobie tak serdecznie pogadać. 

Lenka , ale my nie o takim partnerze mówimy :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LENA_57 napisał:

Ja bym nie chciala mieć partnera obcokrajowca. Prywatnie wolę mówić po polsku. Moja zmienniczka ma męża niemca i kochanka austriaka. Ani w jednym, ani w drugim przypadku nie może sobie tak serdecznie pogadać. 

Lenka bo twojej zmienniczce nie o rozmowy chodzi....:święty: A do tego nie zawsze język jest potrzebny :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...