Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O.....piekunki nie martwcie się :p, mam kandydataO.o . Stan wolny itd...., ale musicie same odsłuchać,aby zdecydować się  czy brać, czy nie brać..... Ja mam dylmat , czy już  dzisiaj zadzwonić  ? Pomóżcie proszę :całus: . Byłoby cieplej pod pierzyną  :) , potem kawa do łóżeczka, niewirtualna !!, obiad w ogrodzie , do tej pory miałam tylko powodzenie w łowieniu ryb :p, a tu przynętę zarzuciła i wytłowiła dla siebie królewicza. Brać ?

 

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Przestań mnie podpuszczać >:( i tak się nie przyznam a przez Ciebie to co zaczynam dzisiaj coś robić to zastanawiam się czy nie mam na tym punkcie no wiesz czego:płacz::hahaha: A teraz trochę o sobie napiszę Uwaga jak ktoś w ciągu najbliższych 2 tygodni spotka w de kobietę w średnim wieku,średniego wzrostu,średniej wagi ,średniej urody obojętnie gdzie ją spotka w busie,autokarze ,sklepie albo pałętającą się po polach i lasach w niewiadomym celu to może śmiało podejść i zagadać bo to na pewno będę ja :święty::hahaha::love:

@jolantapl. DE są duże, więc może sprecyzuj o który region chodzi hi, hi, hi... Bo jak będę spotykała te wszystkie "średnie" i zagadywała, to mnie zawiozą do....wiesz gdzie błaha, ha, ha....:d:d:d Bo ja już jestem w całych DE znana z tego, że jak ktoś tak "średnio" wygląda to zaczepiam w mowie ojczystej i jeszcze się nie zdarzyło,żebym nie trafiła :d Ja nawet miałam "polski klub" w L.....en :d Wyhaczyłam wszystko co "średnio" wyglądało, albo jąkało przy ladzie w sklepie :d Tylko nie trafiło mi się po polach i lasach takich "średnich" wyhaczyć :d Więc może ten pierwszy raz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Heidi napisał:

O.....piekunki nie martwcie się :p, mam kandydataO.o . Stan wolny itd...., ale musicie same odsłuchać,aby zdecydować się  czy brać, czy nie brać..... Ja mam dylmat , czy już  dzisiaj zadzwonić  ? Pomóżcie proszę :całus: . Byłoby cieplej pod pierzyną  :) , potem kawa do łóżeczka, niewirtualna !!, obiad w ogrodzie , do tej pory miałam tylko powodzenie w łowieniu ryb :p, a tu przynętę zarzuciła i wytłowiła dla siebie królewicza. Brać ?

 

@Heidi odsłuchałam. I cóż................Ta kawa do łóżeczka pod cieknącym dachem brzmi zachęcająco, ale odstrasza ta pierzyna od wilgoci przegniła. No ten obiad w ogrodzie to jedyny pozytyw, bo latem można wygrzać to co po deszczu zamokło błaha, ha, ha.... Ze stałej rolniczej renty bokiem by wyszedł ten dobrobyt :d Lepiej idź na ryby, bo tam zawsze jest branie :d To ja Tobie lepiej podeślę żabiego Króla do całowania :d Raz oczy zamkniesz i Królewicza obaczysz, a z tym wyśnionym, tfu...wyślinionym to ich nigdy nie otworzysz hi, hi, hi..... 59e2044a97cc7_abikrl.jpg.d8f1a41131a3be747158f8b9c8cd2bc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

A co tam w tym PESELU jest napisane,że nie warto tam zagladać?:płacz::hahaha:

Też bym chciała wiedzieć :d Ja tam lubię swój PESEL bo jak patrzę w lustro, to z zachwytu sama nie wierzę co widzę :love: A niby też taka średnia jestem :d;):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. DE są duże, więc może sprecyzuj o który region chodzi hi, hi, hi... Bo jak będę spotykała te wszystkie "średnie" i zagadywała, to mnie zawiozą do....wiesz gdzie błaha, ha, ha....:d:d:d Bo ja już jestem w całych DE znana z tego, że jak ktoś tak "średnio" wygląda to zaczepiam w mowie ojczystej i jeszcze się nie zdarzyło,żebym nie trafiła :d Ja nawet miałam "polski klub" w L.....en :d Wyhaczyłam wszystko co "średnio" wyglądało, albo jąkało przy ladzie w sklepie :d Tylko nie trafiło mi się po polach i lasach takich "średnich" wyhaczyć :d Więc może ten pierwszy raz? ;)

Stuttgart i okolice są moje tym razem ha ha No co spodobały mi się te rejony ;):love::święty: a po jąkaniu w sklepie mnie nie poznasz bo ja z reguły mówię tylko,że mało mówię po niemiecku i do tego dodaje piękny uśmiech więc z regóły mi odpuszczają i nie zmuszają do dalszej konwersacji :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jolantapl. napisał:

Stuttgart i okolice są moje tym razem ha ha No co spodobały mi się te rejony ;):love::święty: a po jąkaniu w sklepie mnie nie poznasz bo ja z reguły mówię tylko,że mało mówię po niemiecku i do tego dodaje piękny uśmiech więc z regóły mi odpuszczają i nie zmuszają do dalszej konwersacji :płacz::hahaha:

Ja trochę wyżej chcę, do Wurzburga. A jak zabłądzisz tymi polami i lasami, bo to przecież niedaleko, to tam cię wyhaczę na sto procent. Bo samotnie,na piechotę, po polach i lasach to rzadko kiedy Niemiaszki się pałętają :d A a'propos "średnich" to mnie okłamałaś, bo uśmiech masz piękny a nie średni :p:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja trochę wyżej chcę, do Wurzburga. A jak zabłądzisz tymi polami i lasami, bo to przecież niedaleko, to tam cię wyhaczę na sto procent. Bo samotnie,na piechotę, po polach i lasach to rzadko kiedy Niemiaszki się pałętają :d A a'propos "średnich" to mnie okłamałaś, bo uśmiech masz piękny a nie średni :p:d

A skąd Ty wiesz jaki ja mam uśmiech ?O.o w tej twojej szklanej kuli go zobaczyłaś?:) przed Tobą to nic nie da się ukryć:hahaha: a uśmiech mam piękny dla królewicza a srednio piękny dla pań w sklepie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

i do tego dodaje piękny uśmiech

A stąd wiem :d Bo ja czytam uważnie co się do mnie pisze :d Czasem muszę mojej czarodziejskiej kuli dać odsapnąć :love::love:  Ale dla Królewicza to lepiej cudowny uśmiech miej a nie tylko piękny  :całus: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gdyni leje. A w zachodnich Niemczech 23 stopnie O.o Ludzie w krótkich rękawkach spacerują! Gdzie tu sprawiedliwość?!!! Siorbię :kawa:, chałupka posprzątana, wszystko wyprane, to teraz czas na imprezkę? Tylko z kim tu się bawić? :( Pusto wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie i czytam , czytam i co ja tu widzę :cool: Niedługo wszystkie nasze koleżanki , będą sobie  pląsać po niemieckich polach i lasach :d Ja , jak na prawdziwą księżniczkę przystało :love: będę sobie dalej leżeć i pachnieć i czekać na mojego wymarzonego i wyśnionego ,niemieckiego księcia :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie piękna pogoda. Rano było mleko, nic nie było widać jak po bułki jechałam. Poźniej malowniczo mgła opadała do jeziora i wyłanialy się góry.  Własnie bylam zajrzec do dziadków, z salonu jest piękny widok. Błekitne jezioro, ludzie pływają żaglówkami a drugi brzeg wabi kolorami jesieni. 

Dziadek w dobrym humowrze, babcia tez zadowolona, że jest znów w domu. Siedzą przy dużym oknie i podziwiają. Dziadek powiedzial do mnie tak " Lena, meine Muckele ich bin froh dass du bei uns bist" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LENA_57 napisał:

U mnie piękna pogoda. Rano było mleko, nic nie było widać jak po bułki jechałam. Poźniej malowniczo mgła opadała do jeziora i wyłanialy się góry.  Własnie bylam zajrzec do dziadków, z salonu jest piękny widok. Błekitne jezioro, ludzie pływają żaglówkami a drugi brzeg wabi kolorami jesieni. 

Dziadek w dobrym humowrze, babcia tez zadowolona, że jest znów w domu. Siedzą przy dużym oknie i podziwiają. Dziadek powiedzial do mnie tak " Lena, meine Muckele ich bin froh dass du bei uns bist" 

Dobrze  , że się troszkę poprawiło i humor wrócił :serce: Was bedeutet Muckele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Siedzę sobie i czytam , czytam i co ja tu widzę :cool: Niedługo wszystkie nasze koleżanki , będą sobie  pląsać po niemieckich polach i lasach :d Ja , jak na prawdziwą księżniczkę przystało :love: będę sobie dalej leżeć i pachnieć i czekać na mojego wymarzonego i wyśnionego ,niemieckiego księcia :hahaha:

@violka, niedługo ty też wyfruniesz na pola i lasy, tak więc nie przyzwyczajaj się za bardzo do tego leżenia i pachnienia ;). I czekać na księciunia wymarzonego nie musisz, bo sam do ciebie przyfrunie,tfu....zadzwoni...lada dzień :d Usłyszysz przesympatyczny, głęboki, rasowy głos i....hi, hi, hi... I pofruniesz!!!:d Jak na skrzydłach pofruniesz po ciężką kasę :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@violka, niedługo ty też wyfruniesz na pola i lasy, tak więc nie przyzwyczajaj się za bardzo do tego leżenia i pachnienia ;). I czekać na księciunia wymarzonego nie musisz, bo sam do ciebie przyfrunie,tfu....zadzwoni...lada dzień :d Usłyszysz przesympatyczny, głęboki, rasowy głos i....hi, hi, hi... I pofruniesz!!!:d Jak na skrzydłach pofruniesz po ciężką kasę :d:d:d

Tfu ,tfu tfu O.o Wypluj to trzy razy za lewe ramię . Ja zawsze mówię , że jadę po LEKKĄ kasę :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...