Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja zaraz przenoszę się do pani Timm bo jestem tam wyzwana od .....ach, szkoda gadać. Przeczytaj, jakiś nowy troll się pojawił, co to walczy z...nie wiadomo czym i z czym :rozpacz:

Czytałam :( tylko nie chciałam nic pisać,żeby humoru od rana Ci nie zepsuć:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Czytałam :( tylko nie chciałam nic pisać,żeby humoru od rana Ci nie zepsuć:serce:

A ja odpisałam. Nie chciałam, ale nie strzymałam. Ale  takie posty oddają to co najgorsze w naszym narodzie, czyli pieniactwo i warcholstwo. Smutek :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja odpisałam. Nie chciałam, ale nie strzymałam. Ale  takie posty oddają to co najgorsze w naszym narodzie, czyli pieniactwo i warcholstwo. Smutek :rozpacz:

Dokładnie i jeszcze dorzucę zakłamanie bo tacy to pewnie najbardziej wyrywni do niektórych rzeczy są:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jolantapl. napisał:

Dokładnie i jeszcze dorzucę zakłamanie bo tacy to pewnie najbardziej wyrywni do niektórych rzeczy są:(

Tak mi się kluje, że to ten troll wczorajszy, co to się cudem jakimś do zaminowanego klubu dostał pod innym nikiem "udzielać się" chce :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tak mi się kluje, że to ten troll wczorajszy, co to się cudem jakimś do zaminowanego klubu dostał pod innym nikiem "udzielać się" chce :rozpacz:

Olej to :love:niech się udziela a jak dalej będzie nas obrażać to moderator powinien zareagować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Olej to :love:niech się udziela a jak dalej będzie nas obrażać to moderator powinien zareagować

Jest takie powiedzenie, że ta krowa która dużo ryczy mało mleka daje :rozpacz: Jak zobaczy że nikt o nią/niego  "nie walczy" to zniknie w czeluściach tej studni pustej i głębokiej, gdzie tylko ech..echo...echo...będzie jej odpowiadać :d A Moderatorowi nie będziemy zawracać głowy takim detalem ;) 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz proza życia :( Czas zająć się przyziemnymi rzeczami przed wohenende'm :rozpacz: Najpierw idę kąpiułkę odstawić, coby blasku mojej urodzie przydać, zakupiki odczynić, zapas fajeczek zakupić, mamusię odwiedzić, sprawy ważne, ważniejsze, i najważniejsze załatwić. Tak więc na czas jakiś uwolnię Was od siebie :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz proza życia :( Czas zająć się przyziemnymi rzeczami przed wohenende'm :rozpacz: Najpierw idę kąpiułkę odstawić, coby blasku mojej urodzie przydać, zakupiki odczynić, zapas fajeczek zakupić, mamusię odwiedzić, sprawy ważne, ważniejsze, i najważniejsze załatwić. Tak więc na czas jakiś uwolnię Was od siebie :całus:

Obowiązki też muszą być nie tylko przyjemnośći;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ws sprawie wpisu wiadomo w jakim miejscu :) 

O...ch @Mariolka 52 po części podzielam Twoją opinię, prawdą jest: ile ludzi tyle charakterów. Zawsze uważałam, że dobra organizacja pracy to podstawa (pewnie stąd też nadmiar czasu wolnego). Jest to Forum i każdy może tu się wypowiedzieć tak jak umie najlepiej. Mają tu wstęp osoby wykształcone więcej lub mniej i dobrze się składa, że jesteśmy różni, bo jest ciekawiej. Znam profesorów i malarz, brukarzy, opiekunki też :) Snonim słowa radzić sobie: czuć się, dawać sobie radę, trzymać się, poczytywać się za kogoś, uważać się za kogoś, mieć się, miewać się. I https://opiekunkaradzi.pl to dobre miejsce dla wszystkich, kto tylko ma ochotę wnieśc cokolwiek w tym miejscu. Jesteś inteligentna, zastosuj więc "sito" i po sprawie :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Ja ws sprawie wpisu wiadomo w jakim miejscu :) 

O...ch @Mariolka 52 po części podzielam Twoją opinię, prawdą jest: ile ludzi tyle charakterów. Zawsze uważałam, że dobra organizacja pracy to podstawa (pewnie stąd też nadmiar czasu wolnego). Jest to Forum i każdy może tu się wypowiedzieć tak jak umie najlepiej. Mają tu wstęp osoby wykształcone więcej lub mniej i dobrze się składa, że jesteśmy różni, bo jest ciekawiej. Znam profesorów i malarz, brukarzy, opiekunki też :) Snonim słowa radzić sobie: czuć się, dawać sobie radę, trzymać się, poczytywać się za kogoś, uważać się za kogoś, mieć się, miewać się. I https://opiekunkaradzi.pl to dobre miejsce dla wszystkich, kto tylko ma ochotę wnieśc cokolwiek w tym miejscu. Jesteś inteligentna, zastosuj więc "sito" i po sprawie :)

@Heidi lepiej bym tego nie ujęła ani ja, ani nasz krasomówcza Królewna :d Ty naszym Rzecznikiem Forumowym jesteś, naszą wyartykułowaną myślą i słowem zarazem :serce::serce: Jak czytam wypowiedzi Twoje, to ciepło mi się na serduchu robi, bo tak mądrze i akuratnie mówisz :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dorota61 napisał:

Miłego dnia.Coś mało nas tutaj:):)W mojej miejscowości też jeszcze nikogo nie znalazłam.Może jutro,bo mam pauzę od 2-4.Codziennie niestety od 3-5.

@Dorota61 nie pamiętam z jakiej miejscowości ludzi szukasz, przypomnij? Tutaj, bez względu na porę dnia znajdziesz kogoś, z kim możesz pośmiać się, posprzeczać, inteligentnie, bądź mniej inteligentnie pokonwersować, o filmach i modzie pogadać, radami kulinarnymi się wymienić. Tu możesz pochwalić się sukcesami, a po porażce lub stresie pocieszona i/lub/bądź muzyką  utulona do snu zostać. Tu zawsze jest ktoś kto doradzi, drogę wskaże, wirtualnie sznapsika wypije, białe tango zapląsa. I możesz być pewna, że tu nikt i nigdy z nikogo się nie natrząsa, nikt i nikogo nie obraża, od różnych nie wyzywa, i że tylko tu u nas to jest Przyjaźń prawdziwa! A piszę o porze dnia, bo w nocy to my, niestety, śpimy i śnimy o wielu baaaaardzo przyjemnych rzeczach :serce: A rano kto pierwszy wstaje całej bandzie z tego Forum świeżo zaparzoną :kawa: daje :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Miłego popołudnia :serce:

Łeee.... zaryczę się na śmierć!  i kto będzie tu za mnie śmieci wrzucał ? Spać nie mogłam bo kombinowałam jaką pieśń orędowną coby to pod strzechy wszystkie trafiła tu wrzucić. I właśnie ukradłaś mi pomysł, ale to dobrze stało się, bo stało się to zanim ja gapa źle zorganizowana  opanowałam papmpersa. Kocham Ciebie za to, że idziesz ścieżką moich myśli :). Niemena samego jednak Tobie nie oddam, MÓJ CI ON, MÓJ !!!

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

że dobra organizacja pracy to podstawa (pewnie stąd też nadmiar czasu wolnego)

 

46 minut temu, Heidi napisał:

zanim ja gapa źle zorganizowana

@Heidi to ty dzielisz te dwie rzeczy na odnóża twe? :d Cztery w tę i cztery w tamtę? ;) Ale i tak Cię uwielbiam, bo masz tyle power'u!!! :serce: I specjalnie na tę okoliczność dla Ciebie :serce: bo Ty możesz wszystko :całus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

...Ale na przewietrzył moderator, boję się go :o na  blogu medyczne....., boję się....., gdzie pierzyna ? Chyba za ostro poszłyśmy :( 

Oj tam, oj tam.... @Heidi nie boj sja :d Moderator człek mądry. Okna na oścież rozwarł, smród wypuścił to i przewietrzyło się co nieco ;) Sumienie mam czyste bo "bana" nie dostałam. Bo i za co? A na ostro jest jak noże i żyletki w ruchu są i dintojra też hi, hi, hi.....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Oj tam, oj tam.... @Heidi nie boj sja :d Moderator człek mądry. Okna na oścież rozwarł, smród wypuścił to i przewietrzyło się co nieco ;) Sumienie mam czyste bo "bana" nie dostałam. Bo i za co? A na ostro jest jak noże i żyletki w ruchu są i dintojra też hi, hi, hi.....:d

 Ty się lepiej przyznaj , że pomyliłaś adresy . Miotłę miałaś przesłać do @jolantapl. a wylądowała u  Moderatora :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

@Heidi Niemena nie oddam i koniec .Das Thema ist beendet .:cool: Okażę  wspaniałomyślność i oddam jednego z moich przystojniaków z Il Divo :love: Masz czterech do wyboru , co jeden to ładniejszy :d Wybierz sobie , którego zechcesz a ja zadowolę się resztą :p

@violka a co ty tak pojawiasz się i znikasz niczym królik lub gołębica biała w magicznym kapeluszu? I co to za pazerstwo tak cię opętało? Daj tego Cześka @Heidi choć na chwilę :d No przecież ci go nie zeźre ;) No bo co ona z tymi młodymi może zrobić, jak ma łokcie do krwi zdarte, po wnikliwym studiowaniu księgi jednej znakomitej z obrazkami :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...