Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, jolantapl. napisał:

@Violka a Ty nie obiegaj od najistotniejszej kwestii bo obiecałaś,że dzisiaj swoje plany zawodowe na przyszłość nam przedstawisz i co? jedziesz ? kiedy?

Jadę :d ale kiedy i gzie to tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :love: Jak będę miała pewność to oczywiście , wszytko tu ładnie wyśpiewam .  No chyba ,,ze jakaś ze szklaną kulą mnie wyprzedzi :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Jadę :d ale kiedy i gzie to tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :love: Jak będę miała pewność to oczywiście , wszytko tu ładnie wyśpiewam .  No chyba ,,ze jakaś ze szklaną kulą mnie wyprzedzi :hahaha:

Powodzenia :hahaha: na stelę marzeń polujesz za 2000 euro spryciaro jedna i jeszcze nic nie robić no nie ?:hahaha::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja bezpośrednia jestem:święty: A Twoje grzyby to chyba jeszcze w lesie :hahaha: tylko nie zapomnij po sobie posprzatać :płacz::hahaha:A  ja też nie długo muszę rozpocząć pracę nad sobą i się porządnie zastanowić co ja wyprawiam hm na zleceniu bałagan zostawiam ,na forum też śmiecę no perfekcyjna pani domu to ja chyba nie jestem muszę chyba zasięgnąć opinii mojej rodziny co oni właściwie o mnie myślą i jakie mają uwagi do moich poczynań :hahaha: może chociaż rodzina mnie pochwalii:święty:

To zastanawiaj się szybko bo do niedzieli niedużo czasu zostało :d A o moje papierzaki się nie martw :p Gąski przywlokłam :d A one wymagające są jak Casanova ;) Dopieszczania wymagają :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ja bezpośrednia jestem:święty: A Twoje grzyby to chyba jeszcze w lesie :hahaha: tylko nie zapomnij po sobie posprzatać :płacz::hahaha:A  ja też nie długo muszę rozpocząć pracę nad sobą i się porządnie zastanowić co ja wyprawiam hm na zleceniu bałagan zostawiam ,na forum też śmiecę no perfekcyjna pani domu to ja chyba nie jestem muszę chyba zasięgnąć opinii mojej rodziny co oni właściwie o mnie myślą i jakie mają uwagi do moich poczynań :hahaha: może chociaż rodzina mnie pochwalii:święty:

Hmmm . @Mirelka1965 zamiast Herbu , może powinna Ci jakąś miotłe dorysować :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Powodzenia :hahaha: na stelę marzeń polujesz za 2000 euro spryciaro jedna i jeszcze nic nie robić no nie ?:hahaha::love:

Ja szukam kochanego dziadziusia , którego będę rozpieszczać ile wlezie :d I wszyscy będą mogli tu na mnie bluzgać jaka to nieprofesjonalna jestem :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja szukam kochanego dziadziusia , którego będę rozpieszczać ile wlezie :d I wszyscy będą mogli tu na mnie bluzgać jaka to nieprofesjonalna jestem :hahaha:

I jeszcze żeby ten dziadziuś bogaty był i majątek spendował cały na ciebie :święty: A wtedy to ci to lotto po profesjonaliźmie :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Żeby przypadkiem się nie zakochał :płacz::hahaha: bo wtedy to cały profesjonalizm by diabli wzięli :love:

@jolantapl. czy ty musisz myśleć co ja w tym samym czasie? >:( Ja tu intelektem chcę błysnąć i nie mogę przez ciebie :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Grzyby się już ugotowały?:)

Nie :( Czyściłam wczoraj do ukichanej śmierci i sił, ani ochoty nie stało na gotowanie :( Tę "przyjemność" zostawiłam sobie na dzisiaj ;) A wszystko przez Was!!! :d Zamiast sprawnie dokończyć zaczętą pracę zachciało mi się zaśmiecać, tfu...konwersować na Forum :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie :( Czyściłam wczoraj do ukichanej śmierci i sił, ani ochoty nie stało na gotowanie :( Tę "przyjemność" zostawiłam sobie na dzisiaj ;) A wszystko przez Was!!! :d Zamiast sprawnie dokończyć zaczętą pracę zachciało mi się zaśmiecać, tfu...konwersować na Forum :p

Tak to jest we wszystkim trzeba umiar zachować nawet w konwersowaniu na forum:hahaha: na pocieszenie dodam ,że mnie nie pierwszy raz dostało się po głowie za to klepactwo na forum:święty::płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Tak to jest we wszystkim trzeba umiar zachować nawet w konwersowaniu na forum:hahaha: na pocieszenie dodam ,że mnie nie pierwszy raz dostało się po głowie za to klepactwo na forum:święty::płacz::hahaha:

A ja zaraz przenoszę się do pani Timm bo jestem tam wyzwana od .....ach, szkoda gadać. Przeczytaj, jakiś nowy troll się pojawił, co to walczy z...nie wiadomo czym i z czym :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...