Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, adamos60 napisał:

witajcie dzisiaj otrzymałem takiego maila.....

Lieber Adam,

hier ist Anette aus

Ich brauche deine Hilfe für die Pflege meiner Schwiegermutter in Lippstadt.

Hast du Zeit?

Liebe Grüße

Anette     czy nie jest to miłe?

Anette jest po prostu bardzo mądrą kobietą :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

 

@violka zapomniała dodać, że dzisiaj jest Dzień Dziewcząt :d I tak zapodała test na na spostrzegawczość :love: A wy nic!!! :p Tak więc ja, z okazji naszego święta składam Wam Dziewczęta życzenia samych serdeczności :serce::serce::serce: z dedykacją ode mnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamos60 napisał:

witajcie dzisiaj otrzymałem takiego maila.....

Lieber Adam,

hier ist Anette aus

Ich brauche deine Hilfe für die Pflege meiner Schwiegermutter in Lippstadt.

Hast du Zeit?

Liebe Grüße

Anette     czy nie jest to miłe?

Ja też jestem Adam, Jaś, Franek, Stefek Burczymucha,  to do mnie było, do mnie było, łuuuuuuu:rozpacz:, oddaj ten adres bo powiem mamie  i tacie i szwagrowii opiekunkom :rozpacz::rozpacz:. Zobacz jak mnie życie traktuje, nie żal Ci mnie ? 

:rozpacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

@Mirelka1965dziękuję za wiarę w ludzi i diabła co w starym piecu pali :) , dziewczęciem ta ja już byłam, teraz jestem :) i dobrze mi z tym  :) :love:

 

@Heidi kto dziewczęciem się urodził, dziewczęciem przez życie szedł to i dziewczęciem umrze :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór, ciemno, mokro, zimno, brrr :(. Zrobię przymiarkę do łóżeczka. Jakbym w razie czego szybciej się stąd upłynniła, to tak na wszelki wypadek życzę wszystkim w Opiekunkowie dobrej nocy i słodkich snów :serce:

noc.jpg.e43c75db6ed853e03bd105d395e4b4f0.jpg

A kto pierwszy wstanie :kawa: szykuje dla wszystkich przed śniadaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry koleżanki i koledzy .Wstałam w sam raz na świeżo zaparzoną ,aromatyczną i jeszcze gorącą :kawa: dziękuję @Hal i @Mirelka1965 .

Witaj Joleńko :serce: Moc serdeczności dla Ciebie Serce :serce:

...Miłego i szczęśliwego dnia... :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Katii napisał:

Witam dziewczynki i chlopaki .!Jak cudownie pic:kawa: usie w swoim lozeczku,Niestety, trzeba myslec o robocie i sielanka sie skonczy,miłego dnia dla wszystkich:)

W łóżeczku?!!! O.o Jaaaa teeeeeż taaaaak chęęęęę!!!! :serce: A któż to tę :kawa:się podał ? Hę? Jakiś pobrane.jpg.a6d6370fbd6d393263a785a9e024f132.jpg przecudnej urody? A ma klona? :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No?!!! Nic nikt nie zauważył?!!! No?!!! Dalej!!! To test na spostrzegawczość jest :d 

 

 

Właśnie!!! Dzisiaj zabrakło DZieeeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: 

 

 

Tak się śpieszyłam wody na :kawa: nie przypalić, że zabyła Lalunia 50+ się przywitać :rozpacz:  O łaskę i wybaczenie proszę

pray-31662_960_720.png.aaacd836f198069358f381cb54742534.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...