Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, jolantapl. napisał:

Widziałam już wczoraj i aż się wzruszyłam dziękuję hm tylko jak ja sobie go do tego niku zamontuje :rozpacz::hahaha::serce:

Słonko, kliknij prawym przyciskiem myszy ( masz dwie możliwości), zapisz grafikę jako... na dysk (najlepiej na PULPIT bo łatwiej znaleźć) laptopa, albo kopiuj. Otwierasz swój profil. Po lewej stronie masz miejsce na zdjęcie profilowe. Kliknij i otworzy sie okno. Wybierz  "załącz pliki"- kliknij, odszukaj na dysku zdjątko i kliknij na nie dwa razy.  A potem robisz "zapisz". I gotowe, bez udostępniania danych osobowych :d:cool:;) Do dzieła!!!:serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kawkę zrobiłam

???!!!! Zrobiłam?!!! A gdzie ona?!!! :d To ja tu budzik nastawiam, przy kuchni stoję, mielę ręcznym młynkiem pot z czoła ocierając, a Ty zrobiłaś?!!! I się nie podzieliłaś?!!! Wstyd!!! Chytruska!!! :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Słonko, kliknij prawym przyciskiem myszy ( masz dwie możliwości), zapisz grafikę jako... na dysk (najlepiej na PULPIT bo łatwiej znaleźć) laptopa, albo kopiuj. Otwierasz swój profil. Po lewej stronie masz miejsce na zdjęcie profilowe. Kliknij i otworzy sie okno. Wybierz  "załącz pliki"- kliknij, odszukaj na dysku zdjątko i kliknij na nie dwa razy.  A potem robisz "zapisz". I gotowe, bez udostępniania danych osobowych :d:cool:;) Do dzieła!!!:serce:

Boję się:rozpacz::hahaha: gdziekolwiek klikać bo potem nawet na forum nie uda mi się wejść po południu córkę poproszę o pomoc :) i będę wtedy @Jolantapl.herbu hm no właśnie macie jakieś pomysły? tylko momencik kawę muszę dopić :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Boję się:rozpacz::hahaha: gdziekolwiek klikać bo potem nawet na forum nie uda mi się wejść po południu córkę poproszę o pomoc :) i będę wtedy @Jolantapl.herbu hm no właśnie macie jakieś pomysły? tylko momencik kawę muszę dopić :hahaha:

Herbu "DOBRE SERCE" :serce: A tu nic nie schrzanisz :d Mnie się udało to Ty też dasz radę :d Spróbuj, do odważnych świat należy! :cool: Dałaś radę na polach i bezdrożach, wsiadłaś do obcego auta, to co tu może Cię spotkać? :d

59ddad62b1970_piesekzwiankiem.jpg.28320f63fe18bee9aabc6f01578b0789.jpg A taką koronę dostaniesz jak skończysz :serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Herbu "DOBRE SERCE" :serce: A tu nic nie schrzanisz :d Mnie się udało to Ty też dasz radę :d

Pomysł mi się podoba :serce: przez chwilę myślałam o czymś innym ale to trochę nieprzyzwoity obrazeczek musiał by być:rozpacz: napiszę małą podpowiedż bo Ty czasem nie kumata jesteś :serce: Kto ma dobre serce musi mieć...............:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Herbu "DOBRE SERCE" :serce: A tu nic nie schrzanisz :d Mnie się udało to Ty też dasz radę :d Spróbuj, do odważnych świat należy! :cool: Dałaś radę na polach i bezdrożach, wsiadłaś do obcego auta, to co tu może Cię spotkać? :d

59ddad62b1970_piesekzwiankiem.jpg.28320f63fe18bee9aabc6f01578b0789.jpg A taką koronę dostaniesz jak skończysz :serce:

Jaki słodki :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Pomysł mi się podoba :serce: przez chwilę myślałam o czymś innym ale to trochę nieprzyzwoity obrazeczek musiał by być:rozpacz: napiszę małą podpowiedż bo Ty czasem nie kumata jesteś :serce: Kto ma dobre serce musi mieć...............:hahaha:

Oj tam, oj tam...;) Taki? 59ddae476e08d_tyek.jpg.567366f0aabd5e71f042dc0485b91ad5.jpg

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jaki słodki :serce:

Jak Ty :serce:

 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeń doooobry Opiekunkowo :serce:

 

Dzięń dobry Mirelko :serce: Też już wstałam, dziękuje za tak piękną pobudkę i aromatyczną kawusię :kawa: dołożę tylko po ciasteczku :ciacho: dla Każdego i dla siebie też :) Pozdrawiam Was Wszystkich bardzo serdecznie i życzę cudownego i pogodnego dnia :) Serdeczności dla Wszystkich Wspaniałych Domowników Opiekunkowa :serce: Miłego dnia... :całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 co Ty wyprawiasz ? chcesz ,żebym śmiechem cały dom na równe nogi postawiła?:rozpacz: przepraszam zawsze wszystko kumasz :hahaha: Tylko nie proponuj mi ,żebym taki obrazeczek sobie wkleiła:rozpacz::hahaha:

A kto bogatemu zabroni? :d A ja kumata taka jestem 59ddb4f2c3175_aba.jpg.ea00b5b45c07e03f6463dde4b0363a12.jpg że ho, ho, ho....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Hal napisał:

Witajcie Kochani :serce: Niedawno wróciłam z Gdyni i jestem mocno zmęczona, a więc weszłam na chwilkę by Was co nieco poczytać i życzyć Wam Wszystkim :serce: Spokojnej dobrej nocy i do zobaczenia jutro :) Dobranoc Drogie Opiekunkowo :serce:

0144b020c8820bb4ef7bbcf67a232fba.jpg

witam--myślałem ,że to jakieś nagranie a tu niema fotka ,ale u mnie już rano witam Ciebie i innych.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O....ch  dostałam żółtą kartkę za to, że mam zbyt ciepło w pokoju. Pytam: czy wyglądam jak pies , albo jak kaczka ? Nie !!! Dlaczego? bo nie mam sierści jak pies i piór jak kaczka, dlatego muszę mieć ciepło w pokoju. Dlatego też  mojego gospodarza traktuję  jak żonę :)

jajko.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Heidi a okno możesz chociaż otwierać? czy też nie?:rozpacz::hahaha: ja przy ponad 30 stopniach musiałam przy zamkniętym oknie siedzieć bo nóż widelec deszcz zaczął by padać i by im chałupę zalało :rozpacz::hahaha:

Skąd wiedziałaś, że z oknami też problem jest :) . Tu w DE  dowiedziałam się, że świeże powietrze jest szkodliwe O.o dla zdrowia.  Mimo wszystko wolałabym na samym staniku śmigać po pokojach niż stęchliznę wąchać i grzyba do PL zawieźć . Kocham nasz kochany kraj i mój  pusty domek . PoP nie chce dać się dotknąć, bo moję ręce jak :lody: są , smarki z nosą lecą, . Co tu zrobić, co tu zrobić.... ? :o ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Beata Giz napisał:

Witajcie przy drugiej kawusi! :kawa::serce:

Życie i nerwy moje uratowałaś dobra kobieto tą :kawa:sią! :d Wróciłam po wojażasz do domku, pokusiło mnie najpierw zajrzeć do wątku co dzisiaj na obiad się szykuje, zdenerwowałam się okrutnie, naburmuszyłam, naindyczyłam, nabzdyczyłam, obraziłam i przylazłam tutaj, coby miast alkoholu przepyszną :kawa:sią spłukać obrzydzenie do samej siebie za lenistwo :cool: Wiecie co tam się wyprawia?!!! Jaki mobing odchodzi?!!! Tak jestem aufregungen,że do jutra się tam nie pojawię :d Waporów dostałam ,spazmów, jestem w szoku głębokim! :d Jakiś Książę może mój ból ukoić :d Jakiś chętny w pobliżu? :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Skąd wiedziałaś, że z oknami też problem jest :) . Tu w DE  dowiedziałam się, że świeże powietrze jest szkodliwe O.o dla zdrowia.  Mimo wszystko wolałabym na samym staniku śmigać po pokojach niż stęchliznę wąchać i grzyba do PL zawieźć . Kocham nasz kochany kraj i mój  pusty domek . PoP nie chce dać się dotknąć, bo moję ręce jak :lody: są , smarki z nosą lecą, . Co tu zrobić, co tu zrobić.... ? :o ;)

Przecież ja w de bywam od czasu do czasu i w temacie okien to ja już ekspert prawie jestem co rusz mi je zamykają a raczej zatrzaskują ze złością jak tylko odważę się je otworzyć :rozpacz: powietrza mi tam brak nawet tego zatrutego :rozpacz::hahaha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...