Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Hal już nam do łóżeczek drogę wskazuje, a ja dopiero wieczór zacząć chcę :love:. Tańczyć nie będę, bo po lesie w deszczu łaziłam, potem serię spotkań plotkarskich odbyłam :d. A po wczorajszym upojnym dzionku kaca wirtualnego mam, a że latka nie te co kiedyś to oczka mi się przymykają :spioch: Ale zanim lapusia zamknę to puszczę coś mojego ulubionego Trolla

I choć słowa nie do końca pasują, to początek refrenu jak ulał do nas pasuje :love:. No więc przed snem znowu białe tango!!! :d:d:d 

Super pioseneczka i melodyjka też, ale po wczorajszym balowaniu i dzisiejszym dniu - jestem mocno wyczerpana i muszę odpocząć, bo jutro też mnie czeka droga do Gdyni a więc i wieczór się zejdzie jak do domciu wrócę, tak więc moje życiowe akumlatory muszę snem naładować, by jutro Was :serce: Przywitać :) A jak wrócę, powiedzieć Wam Kochani :serce: Dobranoc, tak jak dziś :) Miłych i spokojnych snów ~ Kochane Opiekunkowo :serce: Cudownie że Jesteście Serdeńka :) Dobranoc...

...Zatęskniłam za moim Synkiem (zam. w Anglii) Michasiem :serce:

Który, też tak pieknie na gitarze gra i śpiwewa... :)

...Niechaj Was Kochani :serce: Ta piękna piosenka Smokie :) Do bajecznego snu ukołysze... :całus:

 

Edytowane przez Hal
poprawa tekstu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Hal napisał:

Super pioseneczka i melodyjka też, ale po wczorajszym balowaniu i dzisiejszym dniu - jestem mocno wyczerpana i muszę odpocząć, bo jutro też mnie czeka droga do Gdyni a więc i wieczór się zejdzie jak do domciu wrócę, tak więc moje życiowe akumlatory muszę snem naładować, by jutro Was :serce: Przywitać :) A jak wrócę, powiedzieć Wam Kochani :serce: Dobranoc, tak jak dziś :) Miłych i spokojnych snów ~ Kochane Opiekunkowo :serce: Cudownie że Jesteście Serdeńka :) Dobranoc...

...Zatęskniłam za moim Synkiem (zam. w Anglii) Michasiem :serce:

Który, też tak pieknie na gitarze gra i śpiwewa... :)

...Niechaj Was Kochani :serce: Ta piękna piosenka Smokie :) Do bajecznego snu ukołysze... :całus:

 

No dziewczyny fajne ciacho było kiedyś :love: To tylko po nas upływu czasu nie widać :d Ale nasze forumowe ciacha @adamos60 i @Łukasz zniknęły :rozpacz: Chociaż pojawiło się nowe @Marcus.Betreuer i na dodatek mądrze prawi. Znaczy się pożytek będziemy miały, bo będzie z kim białe tango zapląsać :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dobranoc.Spokojnej nocy Wszystkim życzę hm mnie dzisiaj strasznie zmęczyło szukanie odpowiedniej oferty dla siebie i wirtualne wymienianie euro,których jeszcze nie mam pewnie jutro zaśpię przez to na kawę .

Ani się waż zaspać!!! Rano jak odpalę lapusia :kawa: ma stać :d A teraz specjalnie na dobranoc dla małych i dużych :serce: Słodkich snów Opiekunkowo :serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Katii napisał:

Mirellka  jestes niezatapialna:serce:

@Katii tylko nie to!!! :d Titanic też podobno niezatapialny był :love: Ale za komplement dziękuję, urlopuj się na całego i bywaj tu :d Ja już jestem tak głęboko uzależniona, że dzień zaczynam od Forum i kończę na Forum :serce: I jest mi tu z Wami tak faaaaaajnie!!!! :całus::całus::całus:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Katii napisał:

Witanko dla wszystkich !.Spioszki wstawać na :kawa:usie.Przypadłosc wczesnęgo  wstawania  pozostała i w związku z tym  prosze nie  mowic ,ze nigdy Wam :kawa: nie zrobiłam,Smacznego:serce:

Dzieeeeeń dooooobry Opiekunkowo :serce: Już siorbię :kawa:kę.  @Katii  ,pyszna, jest gorąca, pachnąca, aromatyczna :d Jak ja lubię być obsługiwana :d Jakby jeszcze śniadanko do łóżeczka, to byłaby pełnia szczęścia!!! :d Może jutro ktoś spełni życzenie me? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muzyka z rana dla wszystkich którzy już wstali, którzy właśnie wstają i dla tych którzy jeszcze się kokoszą, dla tych na urlopie i dla tych w pracy, dla tych co szukają pracy i dla tych co tę pracę mają :serce:. Może muzyka nie jest najwyższych lotów, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma hi, hi, hi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Katii napisał:

Witanko dla wszystkich!.Spioszki wstawać na :kawa:usie.Przypadłosc wczesnęgo  wstawania  pozostała i w związku z tym  prosze nie  mowic ,ze nigdy Wam :kawa: nie zrobiłam,Smacznego:serce:

Witaj Kasieńko i Opiekunkowo :serce: Aromat Twojej kwusi obudził mnie i przywiódł do Was Kochane Dziewczęta :serce: By wspólnie z Wami powitać dzisiejszy dzień :) Tak więc, bardzo dziękuje za tę poranną miłą pobudkę i pyszność :kawa: ja dodam tylko po ciasteczku dla tych co chcą odrobiny słodkości :ciacho: Jeśli Ktoś z Was jest głodny, to zapraszam na śniadanko ~ Smacznego :) Pozdrawiam bardzo serdecznie Każdą i Każdego z Was w naszym Opiekunkowie  :serce: Życząc pogodnego i spokojnego a ponad to szczęśliwego dnia... :) Moc serdeczności dla Was Wszystkich Serdeńka :serce:

muesli-617686__340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu napisał ,że zamilkłem ,nie   ,po prostu  nie chce zbyt angażować się w życiu portalu  , na różnych ludzi się trafia itd. ,,,,Zyczę Wam miłego tyg. i dużo energii w pokonywaniu ciężaru jakim jest niesienie pomocy ludziom starym i schorowanym ,bo to kawałek ciężkiego chleba.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, adamos60 napisał:

ktoś tu napisał ,że zamilkłem ,nie   ,po prostu  nie chce zbyt angażować się w życiu portalu  , na różnych ludzi się trafia itd. ,,,,Zyczę Wam miłego tyg. i dużo energii w pokonywaniu ciężaru jakim jest niesienie pomocy ludziom starym i schorowanym ,bo to kawałek ciężkiego chleba.

Dlaczego nie chcesz się angażować w życie portalu? przecież to nie życie ludzi tylko trochę wirtualny świat .Możesz wypowiadać się w neutralnych tematach czyli takich,które nie budzą zbyt wielu emocji np.ulubione dania na obiad.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolanta.pl , bo jak danie będzie za słone to też można sobie wrogów narobić, albo zbyt obfite czy też zbyt ładnie podane. Wiesz ludzie są różni : w paski i podłużni . Kto wie ile osób zarejestrowanych jest na naszym portalu ? . Kto wie ile osób tylko podgląda nasze wpisy ? Kto wie ile osób dobrze się tu  bawi , a  ile frustruje, a ile krytykuje  ? Kto wie skąd wzięło się przysłowie " człokowiek człowiekowi wilkiem jest " ? Kto wie , jak wyglądałby świat w DE  bez opiekunek ? Kto wie.... ?  

Wiadomym jest, że do krytyki jest wielu, do tworzenia rzeczywistości niestety nie. 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...