Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi natychmiast wracaj do Szwajcarii!!! Natychmiast!!! Szukaj dla nas stelli marzeń!!! :d A jak już znajdziesz to dopiero wtedy z powrotem w objęcia Słodziaka Twego Ukochanego :serce: I baw się dobrze, i żyj cała piersią, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynę!!! Tak trzymaj!!!:d

Ona po to do tej Szwajcarii pojechała tylko trochę wstydliwa jest i nie chciała tak oficjalnie na forum pisać ha ha szlak przetarty no to do dzieła.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolanta Nie przejmuj się . Bruzda na czole to efekt złości , którą w sobie nosisz względem własnej osoby. Ty jesteś najlepsza ze wszyskich, tylko nie wszystkie Agencje o tym wiedzą. Są osoby, które umią się dobrze "sprzedać". Porzuć swą skromność . Zostaw im  swoje cv , Zaraz będą święta Bożegonarodzenia, sami do zapukają do Twoich drzwi. Wtenczas pamiętaj ten tekst : musisz się zastanowić, bo masz kilka ofert i bardzo Ciebie proszą, abyś wróciła, nawet gratyfikację większą oferują"  . Potem zaklęcie: entliczek, pentliczek.... :):) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@jolanta Nie przejmuj się . Bruzda na czole to efekt złości , którą w sobie nosisz względem własnej osoby. Ty jesteś najlepsza ze wszyskich, tylko nie wszystkie Agencje o tym wiedzą. Są osoby, które umią się dobrze "sprzedać". Porzuć swą skromność . Zostaw im  swoje cv , Zaraz będą święta Bożegonarodzenia, sami do zapukają do Twoich drzwi. Wtenczas pamiętaj ten tekst : musisz się zastanowić, bo masz kilka ofert i bardzo Ciebie proszą, abyś wróciła, nawet gratyfikację większą oferują"  . Potem zaklęcie: entliczek, pentliczek.... :):) 

Idę się przewietrzyć bo mi woda sodowa do głowy uderzyła i muszę trochę łepetynę ostudzić ha ha i zejść na ziemię czyli za gotowanie się brać.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :) Nie mam dzisiaj wolnego czasu żeby tu z Wami pogaworzyć ale oczywiście przy kawce wszystko poczytałam :d Nasz Coach  @Mirelka1965 dziękuje za podładowanie baterii :) @jolantapl. wybieraj i przebieraj , a jak masz malutkie wątpliwości odrzucaj ( albo zacznijmy używać drobnych agencyjnych trików i pewne nasze nałogi przemilczmy , wtedy popłyną oferty ze sztelami marzeń :święty: )  Trzymajcie się cieplutko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jolantapl. napisał:

Idę się przewietrzyć bo mi woda sodowa do głowy uderzyła i muszę trochę łepetynę ostudzić ha ha i zejść na ziemię czyli za gotowanie się brać.

Idź, idź... a jak wrócisz to :kawa: stawiaj :d. Obiad może trochę poczekać ;)

19 minut temu, violka napisał:

@jolantapl. wybieraj i przebieraj , a jak masz malutkie wątpliwości odrzucaj ( albo zacznijmy używać drobnych agencyjnych trików i pewne nasze nałogi przemilczmy , wtedy popłyną oferty ze sztelami marzeń :święty: )

Nic dodać, nic ująć :d 

31 minut temu, Heidi napisał:

Ty jesteś najlepsza ze wszyskich, tylko nie wszystkie Agencje o tym wiedzą. Są osoby, które umią się dobrze "sprzedać". Porzuć swą skromność . Zostaw im  swoje cv , Zaraz będą święta Bożegonarodzenia, sami do zapukają do Twoich drzwi. Wtenczas pamiętaj ten tekst : musisz się zastanowić, bo masz kilka ofert i bardzo Ciebie proszą, abyś wróciła, nawet gratyfikację większą oferują"  . Potem zaklęcie: entliczek, pentliczek.... :):) 

I to była wisienka na torcie :d

Ja nikogo nie muszę coatchować, bo tu działa samopomoc babska :d

I dlatego tak prawdziwe to, zawiera w sobie ta piosenka

Widzisz tę tęczę już? Ja tak bo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria daleko....

Ostatnio trąbią w radio że brakuje miejsc w domach opieki a coraz więcej ludzi jej potrzebuje. Pracy w DE nam nie zabraknie. :d

Ja już po obiadku i po czekoladce na deser. :) Wrąbałabym całe opakowanie ale nie wypada. :hahaha::hahaha::hahaha:

@jolantapl. ja pewnie będę znów w domu dostawała napadów paniki że nie znajdę dobrego miejsca na kolejny wyjazd. U mnie to normalne ale Ty ???? Nie żartuj dziewczyno !

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Szwajcaria daleko....

Ostatnio trąbią w radio że brakuje miejsc w domach opieki a coraz więcej ludzi jej potrzebuje. Pracy w DE nam nie zabraknie. :d

Ja już po obiadku i po czekoladce na deser. :) Wrąbałabym całe opakowanie ale nie wypada. :hahaha::hahaha::hahaha:

@jolantapl. ja pewnie będę znów w domu dostawała napadów paniki że nie znajdę dobrego miejsca na kolejny wyjazd. U mnie to normalne ale Ty ???? Nie żartuj dziewczyno !

 

Ja taki wtręt zrobię w post do @jolantapl., że już też po obiadku, ale przed czekoladką :d Czekam na tę kawę od @jolantapl. ;) I przyznam się bez bicia, niepytana, że ataki paniki to normalna rzecz :d  Ale ja nie panikuję "czy" ale "ile i kiedy" dostanę :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja taki wtręt zrobię w post do @jolantapl., że już też po obiadku, ale przed czekoladką :d Czekam na tę kawę od @jolantapl. ;) I przyznam się bez bicia, niepytana, że ataki paniki to normalna rzecz :d  Ale ja nie panikuję "czy" ale "ile i kiedy" dostanę :święty:

Ja właśnie też nie panikuję i zawsze mi się wydaje,że stela marzeń mi się trafiła ha ha Dam radę jak mnie bedą chcieć podstawowy wymóg to dobrze gotować ha ha a z tym to ja akurat nie mam problemu hm a może tylko tak mi się wydaje ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

O.... witajcie zajefajne babki.Z samego rańca wstałam, głowa pęka po wczorajszej wirtualnej imprezie i meczu. Tak w tym miejscu  jak i na boisku wszyscy są wygrani. Jedno mi się nie podoba. Czekam od 8 rana z rozwiniętym dywanikiem na Gość Gość i nikogo nie widać. Przygotowałam się na walkę z argumentami i nic . Gość Aga jedzie na cmentarz posprzątać. Jak ja mam to rozumieć ? Czy już same zrobiłyście porządek ? Może Al Capone i jego mafia maczała w tym wydarzeniu ręce ? Pół dnia zajęte ? Rowery, szpadle i grabie wysprzedane !!! Co jest ?  Ok. Jak po robocie to ja do tej :kawa: zasiadam. Ależ Wy jeteście tu zorganizowane. Szacun Opiekunkowo !!!

A co chcesz zrozumieć ? jadę bo chcę . Opiekowałam sie,żona obecnego podopiecznego . Niestety , zmarła . Jestem teraz z jej mężem o on nie pojedzie .  Po prostu nie d rady.  Ja ciebie nie rozumiem, Coż w tym dziwnego ? Jesli jeszcze nie rozumiesz,  to trudno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aga odpuść troszkę proszę, nie chciałam Ciebie urazić. Szanuję osoby szanujące innych nawet, gdy one przeniosą się w inny wspanialszy świat. Mój wpis dotyczył zbiegu okoliczności wpisów. Nic osobistego. Nie szukam wrogów, a wręcz przyjaciół nawet wirtualnie.  Wielkie uznanie tu składam do Twojej rzetelności i przywiązania do rodziny, z którą jesteś. 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Gość Aga odpuść troszkę proszę, nie chciałam Ciebie urazić. Szanuję osoby szanujące innych nawet, gdy one przeniosą się w inny wspanialszy świat. Mój wpis dotyczył zbiegu okoliczności wpisów. Nic osobistego. Nie szukam wrogów, a wręcz przyjaciół nawet wirtualnie.  Wielkie uznanie tu składam do Twojej rzetelności i przywiązania do rodziny, z którą jesteś. 

Tylko wyjasniłam, nie wiem co mam odpuścić . Nie jestem przywiązana do obcych ludzi . Staram sie wypełniać swoje obowiązki. Mam zawartą umowę z podopiecznym i robie to za mi płaci. Tu chyba nikt wrogów nie szuka, przeciez nie po to jest forum, zeby sie sprzeczać tylko żeby sobie pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa:  dzięki nawet z mleczkiem :) , już jestem, a  dodatkowo dla mnie banan to za jakie zasługi ? O....moja wyobraźni !!!. Rety tutaj takie wszystko wirtualne, że niebawem rzeczywistości nie będę mogła odróżnić od fikcji. Fiku miku treż muszę sobie wydumać :) może być przy kawie, a czemu nie  :d jak apetyt na życie mam wielki !

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem Gość Aga w czym mogę pomóc ? Wyciągam wirtualnie moje długie ręce( nie ważne , że obie lewe) , chwyć je proszę, przejdźmy się na spacer i poopowidajmy sobie troszkę co nas cieszy, co nas trapi, jakie mamy marzenia, jaka muzyka nas uspokaja a jaka denerwuje, czego oczekujemy od życia i naszych PoP . Takie tam trele morele.... , nie jesteśmy sami na planecie Ziemia i na pewno znajdzie się jakaś dusza co nas zrozumie , co podzieli nasze smutki i radości

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do :kawa: dla wszystkich dodaję śpiew anioła, który jest jak narkotyk (dla duszy mojej). Może i Wam udzieli się jej flauta.  Ach, mieć takie umiejętności, to w Szwajcarii znalazłyaby się sztele u  samych vip-ów  i nic robić nie trzebaby było, tylko praca na śpiewająco

 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko opiekunkowo.Od wczoraj jestem juz w domku. Dzisiaj bylo troche spraw  do zalatwienia,reszte zostawilam na jutro.Podróz była  bardzo sympatyczna ,czyli wesoły busik,rzadko tak sie zdarza. Czas do Wszystkich Swietych pozostaje na poszukiwanie nowej stelli,pozdrawiam pracujacych i poszukujących pracy:serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mili Domownicy Opiekunkowa :serce: Właśnie wróciłam od mojej Córci z gościnki i pierwesze co, to do Was tu przybyłam :) By przywitać się i życzyć Wam Wszystkim :serce: Miłego i spokojnego wieczorku oraz dobrej nocy. Na kawusię i wszelkiego rodzaju poczęstunki, jest już stanowczo za późno a więc pozostaję przy życzeniach :) Jutro z ranka o ile znów nie zaśpię, stawiam Wam kawusię ze słodkościami i śniadanko :) Zapraszam! Jestem troszkę zmęczona i niebawem idę spać i dlatego mówię Wam Kochani :serce: Dobranoc...

android-2160x1920-wallpaper_02084.jpg

Edytowane przez Hal
poprawa tekstu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dotarłam. Na :kawa: nie zdążyłam. Ale czytam tu i widzę że różne różności się tu wkradły. Coś o narkotykach, coś o blekocie, jakieś spacery pod łapkę, anioły latają, fiki miki dojrzałam O.o Was nawet na chwilę z oka nie można spuścić!!! Chlańsko to wczoraj było!!! I się skończyło!!! ;):d No ale już jestem i teraz do raportu: co tak mało wpisów? Hę? Pospali? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hal już nam do łóżeczek drogę wskazuje, a ja dopiero wieczór zacząć chcę :love:. Tańczyć nie będę, bo po lesie w deszczu łaziłam, potem serię spotkań plotkarskich odbyłam :d. A po wczorajszym upojnym dzionku kaca wirtualnego mam, a że latka nie te co kiedyś to oczka mi się przymykają :spioch: Ale zanim lapusia zamknę to puszczę coś mojego ulubionego Trolla

I choć słowa nie do końca pasują, to początek refrenu jak ulał do nas pasuje :love:. No więc przed snem znowu białe tango!!! :d:d:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No, dotarłam. Na :kawa: nie zdążyłam. Ale czytam tu i widzę że różne różności się tu wkradły. Coś o narkotykach, coś o blekocie, jakieś spacery pod łapkę, anioły latają, fiki miki dojrzałam O.o Was nawet na chwilę z oka nie można spuścić!!! Chlańsko to wczoraj było!!! I się skończyło!!! ;):d No ale już jestem i teraz do raportu: co tak mało wpisów? Hę? Pospali? :cool:

Dziś troszkę mniej niż wczoraj, ale jeszcze jestem obecna :) Serdeczności Mirelko :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...