Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Hal mam pytanko jakich Ty konserwantów,ulepszaczy i spulchniaczy używasz ,że tak dobrze działają ha ha serducho i pozdrawiam .

Ja ci @jolantapl. przetłumaczę z polskiego na nasze: konserwant to miłość, ulepszacz to cierpliwość, spulchniacz empatia a jeszcze do tego wyrozumiałość i przepis gotowy :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

@Hal mam pytanko jakich Ty konserwantów,ulepszaczy i spulchniaczy używasz ,że tak dobrze działają ha ha serducho i pozdrawiam .

Joleńko :serce: ja niczego nie używam, poza wodą i mydła :) a jeśli chodzi o potrawy, to dużo ziół i warzyw oraz owoców z odrobiną mięsek i wędlinek a szczególnie serów i to cały sekret i niesekret mojej istnienia ~ a przede wszystkim duzo uśmiechu :) nawet tego przez łzy jak niekiedy, no i w miarę spokojnej równowagi bycia i życia... to najcenniejszy eliksir i balsam na wszystko ~ i tego też Wam Wszystkim Kochane Dziewczęta :serce: Życzę, oraz miłego dnia... :)

...Częstujcie się :) Na zdrowie... Dietetyczne, lecznicze i kaloryczne ~ nie podwyższające ani grama :)

...Smacznego ~ Dziewczęta :serce: Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was :) 

jez-yna-koszyk_b45f-x0y0xx1920yy1280.jpg

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hal napisał:

Joleńko :serce: ja niczego nie używam, poza wodą i mydła :) a jeśli chodzi o potrawy, to dużo ziół i warzyw oraz owoców z odrobiną mięsek i wędlinek a szczególnie serów i to cały sekret i niesekret mojej istnienia ~ a przede wszystkim duzo uśmiechu :) nawet tego przez łzy jak niekiedy, no i w miarę spokojnej równowagi bycia i życia... to najcenniejszy eliksir i balsam na wszystko ~ i tego też Wam Wszystkim Kochane Dziewczęta :serce: Życzę, oraz miłego dnia... :)

...Częstujcie się :) Na zdrowie... Dietetyczne, lecznicze i kaloryczne ~ nie podwyższające ani grama :) Smacznego! 

jez-yna-koszyk_b45f-x0y0xx1920yy1280.jpg

A ja zamiast je zjeść zrobiłam naleweczkę :d Pobalujemy, oj pobalujemy jak dojrzeje :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja zamiast je zjeść zrobiłam naleweczkę :d Pobalujemy, oj pobalujemy jak dojrzeje :święty:

Też dobrze :) ale najlepsze są surowe... No to czekam ~ na te wspaniałą naleweczkę i chociaż nie pije, to z pewnością ją popodziwiam i być może kropelkę dla degustacji i na toast :drink: za nasze Cudowne Opiekunkowo :serce: łyknę... :) ...Dziękuje ślicznie Mirelko :serce:

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja ci @jolantapl. przetłumaczę z polskiego na nasze: konserwant to miłość, ulepszacz to cierpliwość, spulchniacz empatia a jeszcze do tego wyrozumiałość i przepis gotowy :serce:

Zgadza się Mirelko :serce: I to co do joty i to są właśnie te życiowe spulchniacze, a najważniejsze jest to, że są darmowe i nie posiadają skutków ubocznych, tylko życiodajne :) Polecam je Każdej i Każdemu :serce: A dłużej jak 100 lat żyć będziemy... :) I tego właśnie Każdemu z Nas :serce: Życzę...

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja ci @jolantapl. przetłumaczę z polskiego na nasze: konserwant to miłość, ulepszacz to cierpliwość, spulchniacz empatia a jeszcze do tego wyrozumiałość i przepis gotowy :serce:

Ależ to proste i oczywiste,że ja wcześniej na to nie wpadłam ha ha

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :serce: Lokuję całe Opiekunkowo :) Czyli Każdą i Każdego z Was :serce: Do mojego serca i biorę się za moje codzienne czynności, bo leżą odłogiem i chlipią... że je, dla Opiekunkowa :serce: pozostawiłam o nich zapominając, ale tak nie jest i zaraz się za nie biorę :) Was też nie zostawię, bo niebawem do Was Wszystkich :serce: Wrócę... :) Tym czasem, raz jeszcze życzę Każdej i Każdemu z Was :serce: Pełnego słońca i uśmiechu dzisiejszego dnia i całego tygodnia... :) Do zobaczenia Kochane Serca :serce: Za niedługo jestem z Wami :) Tylko grzecznie, proszę mi tu być Drogie Serdeńka :serce: Pa, miłego dnia...

Ja jak ten łabądź :) zawsze wracam do swojej Ukochanej Gromadki :serce:

08-Chmiel-Wojciech-Andersen-przeistoczenie.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hal napisał:

Też dobrze :) ale najlepsze są surowe... No to czekam ~ na te wspaniałą naleweczkę i chociaż nie pije, to z pewnością ją popodziwiam i być może kropelkę dla degustacji i na toast :drink: za nasze Cudowne Opiekunkowo :serce: łyknę... :) ...Dziękuje ślicznie Mirelko :serce:

@Hal ja te naleweczki robię, bo uwielbiam nowe wyzwania i obdarowywać tymi wyzwaniami innych . Ja piję tylko wirtualnie bo jakoś taki mi z alkoholem nie po drodze :d Nie ma lepszego uczucia niż po imprezie wsiąść do własnego samochodu i odwieźć towarzycho do domu, a rano wstać świeża i radosna niczym skowronek.Mam taką zasadę, że mnie na frustracje i poprawę nastroju oraz inne ludzkie przypadłości alkohol nie jest potrzebny, bo on niczego nie rozwiąże, a jako remedium na całe zło tego świata mam w sobie ogromne pokłady pogody ducha i przekonanie że świat jest piękny i cudowny, a ja jestem w stanie pokonać wszystkie przeciwności. Wczoraj pobalowałam wirtualnie i wirtualnie ciężkie nóżki miałam :d A napiję się realnie wtedy jak spotkamy się w realu żeby opić powstanie instytucji która o nas i nasze prawa zawalczy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja też chce tak wyglądać w Twoim wieku obiecuję,że o dzisiaj będę to wszystko stosowała ha ha co ja bym bez Was zrobiła .

Bardzo się cieszę i tego z całego serca życzę Ci Joleńko :serce: Cudownych przemian i miłego dnia również :) 

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hal napisał:

Ja jak ten łabądź :) zawsze wracam do swojej Ukochanej Gromadki :serce:

A ja jak ten bumerang i zło konieczne: zawsze wracam :święty: Codzienne czynności? A cóż to jest? :d Nauczyłam się że ja nic nie muszę, a zrobię jak będę chciała :d I teraz siedzę w foteliku, siorbię :kawa:, zrobię sobie zaraz śniadanko i zastanowię się co dzisiaj będę CHCIAŁA zrobić ;) Jednakże Ci którzy MUSZĄ niech się biorą do roboty, prędziutko!!! :święty: A ja sobie jeszcze posiedzę :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@Hal ja te naleweczki robię, bo uwielbiam nowe wyzwania i obdarowywać tymi wyzwaniami innych . Ja piję tylko wirtualnie bo jakoś taki mi z alkoholem nie po drodze :d Nie ma lepszego uczucia niż po imprezie wsiąść do własnego samochodu i odwieźć towarzycho do domu, a rano wstać świeża i radosna niczym skowronek.Mam taką zasadę, że mnie na frustracje i poprawę nastroju oraz inne ludzkie przypadłości alkohol nie jest potrzebny, bo on niczego nie rozwiąże, a jako remedium na całe zło tego świata mam w sobie ogromne pokłady pogody ducha i przekonanie że świat jest piękny i cudowny, a ja jestem w stanie pokonać wszystkie przeciwności. Wczoraj pobalowałam wirtualnie i wirtualnie ciężkie nóżki miałam :d A napiję się realnie wtedy jak spotkamy się w realu żeby opić powstanie instytucji która o nas i nasze prawa zawalczy :d

I tak trzymaj Mirelko :serce: Mam tak samo jak Ty :) A co do realnego się spotkania naszego Wspaniałego Opiekunkowa :serce: Jestem jak najbardziej na tak, tylko trzeba wyznaczyć jego miejsce i będzie radośnie :) czego jestem pewna, bo nie ma nic piękniejszego jak realne się spotkanie i Opiekuńcza Realna Przyjaźń :serce: A zatem do zobaczenia :) Kochani :serce: W realnym świecie... Do potem, moje Drogie Opiekuńcze Serdeńka :serce:

pobrane.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja jak ten bumerang i zło konieczne: zawsze wracam :święty: Codzienne czynności? A cóż to jest? :d Nauczyłam się że ja nic nie muszę, a zrobię jak będę chciała :d I teraz siedzę w foteliku, siorbię :kawa:, zrobię sobie zaraz śniadanko i zastanowię się co dzisiaj będę CHCIAŁA zrobić ;) Jednakże Ci którzy MUSZĄ niech się biorą do roboty, prędziutko!!! :święty: A ja sobie jeszcze posiedzę :serce:

Mirelko :serce: nie Jesteś żadnym (złem) Jesteś :) jak najbardziej wspaniałym i troskiliwym Dobrem  :serce:

Siedź sobie wygodnie i raduj się życiem :) A ja niebawem do Was Wszystkich Tu :serce: Wrócę... :)

Dla Ciebie Mirelko :serce:

index.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja też chce tak wyglądać w Twoim wieku obiecuję,że o dzisiaj będę to wszystko stosowała ha ha co ja bym bez Was zrobiła .

Podobno nie ma ludzi doskonałych ;) Ale popatrz na mój nick: to jang i jing; równowaga musi być! :d Jedni mają piękną duszę, jedni piękne ciało, jeszcze inni rozum. Ale najważniejsze to lubić i szanować samego siebie :serce: A wtedy te wszystkie składniki łączą się w jedno i widzisz CZYSTE PIĘKNO!!! :serce::serce::serce: Spójrz w lustro :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Podobno nie ma ludzi doskonałych ;) Ale popatrz na mój nick: to jang i jing; równowaga musi być! :d Jedni mają piękną duszę, jedni piękne ciało, jeszcze inni rozum. Ale najważniejsze to lubić i szanować samego siebie :serce: A wtedy te wszystkie składniki łączą się w jedno i widzisz CZYSTE PIĘKNO!!! :serce::serce::serce: Spójrz w lustro :d

ha ha chyba lustro muszę nowe kupić a jak nie to te co mam porządnie wypucować,codziennie patrzę i codziennie to samo mi pokazuje nic nie jestem piękniejsza z dnia na dzień hm a może ono jakieś zepsute albo złośliwe ha ha Ty mi głowy dzisiaj nie zawracaj bo ja pracy szukam trzeba jechać do de zarobić na te brylanty,bażanty ,smakołyki wprost do ust ha ha

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Podobno nie ma ludzi doskonałych ;) Ale popatrz na mój nick: to jang i jing; równowaga musi być! :d Jedni mają piękną duszę, jedni piękne ciało, jeszcze inni rozum. Ale najważniejsze to lubić i szanować samego siebie :serce: A wtedy te wszystkie składniki łączą się w jedno i widzisz CZYSTE PIĘKNO!!! :serce::serce::serce: Spójrz w lustro :d

To prawda, nie ma ale najważniejsze jest to, by Każdy z Nas Był Sobą :) To wystarczy, by było dokładnie tak jak napisałaś Swoim Sercem :serce: I niechaj tak właśnie Będzie... :) Wspaniałego Dnia Kochane Opiekunkowo :serce: Również, tak uważam jak Ty Mireluś :) 

Moc serdeczności dla Ciebie Mirelko :serce: I dla Wszystkich w Opiekunkowie :serce: Całuski dla Was :całus:

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

ha ha chyba lustro muszę nowe kupić a jak nie to te co mam porządnie wypucować,codziennie patrzę i codziennie to samo mi pokazuje nic nie jestem piękniejsza z dnia na dzień hm a może ono jakieś zepsute albo złośliwe ha ha Ty mi głowy dzisiaj nie zawracaj bo ja pracy szukam trzeba jechać do de zarobić na te brylanty,bażanty ,smakołyki wprost do ust ha ha

Zamiast lustra zmieniać okulary lepiej wyczyść :p One brudne to i nie widzisz tego co powinnaś :d A szukaj tej pracy, szukaj, tylko nie bierz co popadnie!!! Mierz wysoko, do nieba, to te brylanty, bażanty i smakołyki same do ust wpadną hi, hi, hi....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

ha ha chyba lustro muszę nowe kupić a jak nie to te co mam porządnie wypucować,codziennie patrzę i codziennie to samo mi pokazuje nic nie jestem piękniejsza z dnia na dzień hm a może ono jakieś zepsute albo złośliwe ha ha Ty mi głowy dzisiaj nie zawracaj bo ja pracy szukam trzeba jechać do de zarobić na te brylanty,bażanty ,smakołyki wprost do ust ha ha

Lustro się zestarzało i nie pokazuje tego co potrafi, a więc się tym nie przejmuj bo...

Jesteś Piękna :serce: Joleńko!

Jak nadarzy się okazja, to się Tu złożymy i nowe "Lustro" Ci Joluś :serce: Kupimy...:) Wtedy zobaczysz, że Jesteś na prawdę bardzo Piękna  :serce: Tymczasem, uzbrój się w cierpliwość i poczekaj na miłe efekty... :)

Pa... Kochani :serce:

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zamiast lustra zmieniać okulary lepiej wyczyść :p One brudne to i nie widzisz tego co powinnaś :d A szukaj tej pracy, szukaj, tylko nie bierz co popadnie!!! Mierz wysoko, do nieba, to te brylanty, bażanty i smakołyki same do ust wpadną hi, hi, hi....:d

Nie wierz oczom sercem patrz szepnęła @Mirelka1965 ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry - pogoda nie rozpieszcza.  Nastepny tydzien trzeba zacząć z radością :) . Jade rowerkiem na cmentarz pewnie po ostatnim wietrze trzeba posprzatać.  I tak pól dnia będę miała zajete .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...