Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Kury , bzdury i nuuuuda . Ta

Aga, nie zawsze ładne co ładne, ale  co się komu podoba :cool: No i o gustach się nie dyskutuje :p Pani Maryla nie należy również do moich ulubionych wykonawców, jednak to kawał historii polskiej muzyki rozrywkowej i chwała jej za to :tak:

I możemy te białe noce z okien pociągu pooglądać :d A ten kamyk zielony to bym chciała mieć w ręku, bo jeden taki szmaragd i świat należy do mnie hi, hi, hi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Aga, nie zawsze ładne co ładne, ale  co się komu podoba :cool: No i o gustach się nie dyskutuje :p Pani Maryla nie należy również do moich ulubionych wykonawców, jednak to kawał historii polskiej muzyki rozrywkowej i chwała jej za to :tak:

I możemy te białe noce z okien pociągu pooglądać :d A ten kamyk zielony to bym chciała mieć w ręku, bo jeden taki szmaragd i świat należy do mnie hi, hi, hi.....

Otóż to :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Tylko pana Tolibowskiego ciągle brak ha ha

Tolibowskich na tym świecie bez liku znajdziesz :d Jeden zrywa kwiatki w stawie, ale naczyń nie pozmywa, jeden na rękach będzie nosił, ale dziecka na spacer nie zabierze ;) Cieszmy się z tego co mamy bo lepszy "wróg" znany niż gruszki na wierzbie :święty: A jak nie ma tego Tolibowskiego przy boku to szukamy, bo kto szuka ten znajdzie :d Patrz na @Blondi :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tolibowskich na tym świecie bez liku znajdziesz :d Jeden zrywa kwiatki w stawie, ale naczyń nie pozmywa, jeden na rękach będzie nosił, ale dziecka na spacer nie zabierze ;) Cieszmy się z tego co mamy bo lepszy "wróg" znany niż gruszki na wierzbie :święty: A jak nie ma tego Tolibowskiego przy boku to szukamy, bo kto szuka ten znajdzie :d Patrz na @Blondi :d

Bogumił też do szczęścia wystarczy ha ha

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Bogumił też do szczęścia wystarczy ha ha

Bogumił to mój ulubieniec :d Mam takiego w domu, pracowity, dobry ale...I cieszę się że są na świecie tacy Bogumiłowie. I kochajmy ich za to że są tacy jacy są :love:. A jeszcze bardziej się cieszę że ja to nie Barbara, bo sama bym siebie udusiła hi, hi, hi..... :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Aga, nie zawsze ładne co ładne, ale  co się komu podoba :cool: No i o gustach się nie dyskutuje :p Pani Maryla nie należy również do moich ulubionych wykonawców, jednak to kawał historii polskiej muzyki rozrywkowej i chwała jej za to :tak:

I możemy te białe noce z okien pociągu pooglądać :d A ten kamyk zielony to bym chciała mieć w ręku, bo jeden taki szmaragd i świat należy do mnie hi, hi, hi.....

Heh..tu nie o panią Maryle chodzi  czy inną muzykę tylko ogólnie o to forum. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gość gosc napisał:

Heh..tu nie o panią Maryle chodzi  czy inną muzykę tylko ogólnie o to forum. 

 

 

 

No cóż... Nawet nie jest mi przykro z tego powodu. My się czujemy dobrze w swoim towarzystwie i to jest dla nas ważne. Może wyartykułuj jakie Ty masz potrzeby, to może znajdą się odpowiedni partnerzy dla Ciebie do dialogu. Mimo wszystko życzę dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

Hm jak by mi tak wszystko się nie podobało na tym czy innym forum to bym po prostu tam nie zagladała ale moze ja nie normalna jestem? ha ha

Nie jesteś nienormalna :d Po prostu jeszcze się taki nie narodził coby każdemu i we wszystkim dogodził ;) Amen! I @jolantapl. spać! Natychmiast! O Bogumiłach tego świata śnij :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

No cóż... Nawet nie jest mi przykro z tego powodu. My się czujemy dobrze w swoim towarzystwie i to jest dla nas ważne. Może wyartykułuj jakie Ty masz potrzeby, to może znajdą się odpowiedni partnerzy dla Ciebie do dialogu. Mimo wszystko życzę dobrej nocy.

Zgadza się, bo myTu w Opiekunkowie :serce: Jak Jedna Rodzina :) Wspieramy się w potrzebie i razem też ucztujemy i się śmiejemy, a jak komuś coś nie odpowiada może do naszego Domu :serce: Nie wchodzić, nikogo do niczego nie zmuszamy bo każdy ma wolny wybór, ale proszę nie mówić: że coś tam, bo coś tam.

Serdeczności Mirelko :serce: Zapraszam Cię na kawusię :kawa: Smacznego... :) 

Edytowane przez Hal
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jolantapl. napisał:

Wstawać imprezowicze kawa czeka ha ha Dzień dobry udanego poniedziałku jak również całego tygodnia Wam życzę.

Dziś trochę zaspałam i gdyby nie Joluni :serce: kawusia :kawa: spałabym jeszcze, a więc bardzo Joluś :serce: Dziekuje i juz sie kawusią delektuje :) Tylko, dołożę do niej po ciasteczku :ciacho: dla Każdego i życzę Smacznego :) Oraz wspaniałego i pogodnego poniedziałku aż do zachodu słoneczka i pomyslnego całego tygodnia... :) Miłego dnia ~ Drogie Opiekunkowo :serce:

19875614_632413840280683_3216805725495290638_n.jpg

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Po wczorajszej imprezie na forum  cięęęęęężkie nóżki dzisiaj mam ;) Super że tyle koleżanek wystartowało z :kawa: Już siorbię :) Cwaniary jesteście, oj cwaniary ;) My się tu z @Heidi poświęcałyśmy żeby bal rozkręcić, a Wy co?!!! Świeżutkie i radosne, urlopowiczki, emerytki a my dzisiaj cieeeerpimy! :p No i @Hal żadnego śniadanka proszę na stół nie stawiać! :d Musimy odchorować i klinika!!! Ale co tam!!! Raz się żyje!!!:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Po wczorajszej imprezie na forum  cięęęęęężkie nóżki dzisiaj mam ;) Super że tyle koleżanek wystartowało z :kawa: Już siorbię :) Cwaniary jesteście, oj cwaniary ;) My się tu z @Heidi poświęcałyśmy żeby bal rozkręcić, a Wy co?!!! Świeżutkie i radosne, urlopowiczki, emerytki a my dzisiaj cieeeerpimy! :p No i @Hal żadnego śniadanka proszę na stół nie stawiać! :d Musimy odchorować i klinika!!! Ale co tam!!! Raz się żyje!!!:święty:

Mirelko :serce: Kawusię Jolunia dla całego Opiekunkowa :serce: Zaparzyła... :kawa: ja dodałam po ciasteczku dla Każdego :) jeśli, ktoś ma nie smaczek do kawusi a śniadanka być nie może, bo tak jak mówisz: "trzeba wczorajszą ucztę strawić" :) Za to przyniosłam bukiet polnych kwiateczków, by umilały nam w naszym wspaniałym Opiekunkowie :serce: Czas pracy i odpoczynku oraz miłych Tu Opiekunkowych spotkań :) :serce: :) Miłego dnia Mirelko :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...