Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Heidi napisał:

O..... znalazłam odpowiednią bryczkę dla nas. Romów zabieramy ze sobą. Będą dla nas organizować kury po drodze  i inne sprzęty. Oto zapowiedź 

 

Piosenkę, bardzo lubię a wykonawczyni, nie za bardzo. Jak była młodsza i tak nie szalała to owszem, ale teraz nieco zwariowała... to przykre :( ale prawdziwe...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hal  a ile Ty masz lat ? Ja 18... do setki. Też mam swój bagaż doświadczeń i ciągnie się on  za mną bez końca. Jest jak fala i chce mnie zmnieść w swoją otchłań, ale ja się nie dam, tym bardziej, że mam taką kompaniję przy swoim boku.  Wiesz !!! Ja jak Maryla Rodowicz jestem i  myślę, że strasznie się zmieniłam tzn. odwala mi trochę, a może nawet bardziej jak trochę :d. Dobrze mi z tym 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

O..... znalazłam odpowiednią bryczkę dla nas. Romów zabieramy ze sobą. Będą dla nas organizować kury po drodze  i inne sprzęty. Oto zapowiedź 

 

Otóż to, bardzo dobry pomysł Heidi :serce: Zgadzam się... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość spójrz jaka Oliwia śliczna jest. Nie chcesz jej poznać ? Do tego podróżniczka, ciągle na walizkach siedzi :) . Sprytna w pakowaniu jest, czapeczkę na drutach umie zrobić i ma śliczne oczy, nawet dwie pary  oczu :)  . Tylko jak duże te oczy ? Powiesz nam jak już popadniesz w jej czar. 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

@Hal  a ile Ty masz lat ? Ja 18... do setki. Też mam swój bagaż doświadczeń i ciągnie się on  za mną bez końca. Jest jak fala i chce mnie zmnieść w swoją otchłań, ale ja się nie dam, tym bardziej, że mam taką kompaniję przy swoim boku.  Wiesz !!! Ja jak maryla Rodowicz jestem i  myślę, że strasznie się zmieniłam tzn. odwala mi trochę, a może nawet bardziej jak trochę :d. Dobrze mi z tym 

Ja mam 26 (czytać, odwrotnie) i też, młodo się czuję :) A porównałabym się do Halinki Kunickiej w jej piosence, którą tu Wszystkim :serce: Dedykuję... Bez odwalania, ale z dobrym humorem na moje 26 lat... :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Ha  ha Kocham ich Wszystkich bez wyjątku dumna jestem z nich jak cholera.

 

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ha  ha Kocham ich Wszystkich bez wyjątku dumna jestem z nich jak cholera.

:serce: Ja dzisiaj reszte pazurków wyżarłam :hahaha: Ale emocje:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jolantapl. napisał:
43 minut temu, Heidi napisał:

O..... jak ta droga szybko mija . Czy my my już na meczu jesteśmy ? Jaki wynik ?

Mecz już się skończył ale wynik pozytywny dla nas a to najważniejsze.

wynik wspanialy  4:2   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

@Hal  a ile Ty masz lat ? Ja 18... do setki. Też mam swój bagaż doświadczeń i ciągnie się on  za mną bez końca. Jest jak fala i chce mnie zmnieść w swoją otchłań, ale ja się nie dam, tym bardziej, że mam taką kompaniję przy swoim boku.  Wiesz !!! Ja jak Maryla Rodowicz jestem i  myślę, że strasznie się zmieniłam tzn. odwala mi trochę, a może nawet bardziej jak trochę :d. Dobrze mi z tym 

Oj @Heidi jak trzeźwiejesz to sentymentalna się robisz O.o Oskar Wilde powiedział, że młodość śmieje się bez powodu :d I dlatego dobrze Ci z tym bo nie odwala Tobie tylko śmiejesz się bez powodu smarkulo :serce:  I siup :wino:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...