Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj melduję się na kawce tak pózno z winy mojej psiapsiułki , która wisiała za mną na telefonie do 2 w nocy . Obudziłam się raptem już o 10 O.o Zaparzyłam sobie szybko kawki., odpaliłam laptopa , no i zobaczyłam ciasteczka , barszczyki , gulasze und so weiter . Dałyście mi dzisiaj takiego kopa , że zaszalałam j w kuchni na całego i po królewsku , a co jak szaleć to bez ograniczeń :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gość aga napisał:

Witajcie . Chlapie na dworze, bo juz inaczej tego nazwać nie mozna . Gdzie sie podziały te piękne wieczory i te przecudne poranki .............. :):):)

A ja uwielbiam deszczyk, a najbardziej brodzić w kałużach... :)

Dla polepszenia dobrego samopoczucia :serce: Zanurzonego w kropelkach deszczu...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Dzisiaj melduję się na kawce tak pózno z winy mojej psiapsiułki , która wisiała za mną na telefonie do 2 w nocy . Obudziłam się raptem już o 10 O.o Zaparzyłam sobie szybko kawki., odpaliłam laptopa , no i zobaczyłam ciasteczka , barszczyki , gulasze und so weiter . Dałyście mi dzisiaj takiego kopa , że zaszalałam j w kuchni na całego i po królewsku , a co jak szaleć to bez ograniczeń :hahaha:

Masz rację Violko :serce: Jak szaleć to szaleć, a co nam innego pozostało... :) 

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

A co to za śliczka buzka mi się tu ukazała i ta burza włosów fiu fiu :serce:

A to po prostu zwyczajna ja :) Z serdecznością dla Ciebe i dla Całego Opiekunkowa :serce:

Z moim młodzieńczym do obecnej chwili Idolem Czesławem Niemenem

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hal napisał:

A to po prostu zwyczajna ja :) Z serdecznością dla Ciebe i dla Całego Opiekunkowa :serce:

Z moim młodzieńczym do obecnej chwili Idolem Czesławem Niemenem

 

 

Włosy mimo zazdrości mogę ci wybaczyć , ale Czesława mi nie zabieraj :rozpacz: Mój ci on :d:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jolantapl. napisał:

Teraz to ja

chyba Was wszystkich co najmniej uduszę bo .Rodzina dała mi referencje trochę krótkie i lakoniczne ale suma sumarum pozytywnie oceniono moją pracę jednak w agencji powiedzieli mi tak .Rodzina czyli córeczka podopiecznego powiedziała ,że wspaniale opiekowała się pani ich tatą ale za dużo korzystała pani z laptopa i za dużo paliła pani papierosów hm no to kolejne zlecenie bez internetu i z zakazem palenia przymusowy odwyk muszę zrobić żadnych przyjemności tylko praca i już będę super opiekunka tylko jak ja to wytrzymam ha ha

 I zapisz się jeszcze do elitarnego Klubu .................. ( Wiesz jakiego :hahaha: ) Ja zawsze mówię ...Ich bin nicht perfekt , aber trotzdem sehr gut gelungen  :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, violka napisał:

Włosy mimo zazdrości mogę ci wybaczyć , ale Czesława mi nie zabieraj :rozpacz: Mój ci on :d:serce:

Mój też :) Cieszę się, że się Tobie podoba a więc pozostawiam Go z Tobą Violuś :serce:

Jeśli chodzi o włosy, to obecnie jest ich połowa tego co było za młodu... :)

A więc, nie ma czego teraz zazdrościć, bo pewnie Twoje są o dużo ładniejsze...

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

 I zapisz się jeszcze do elitarnego Klubu .................. ( Wiesz jakiego :hahaha: ) Ja zawsze mówię ...Ich bin nicht perfekt , aber trotzdem sehr gut gelungen  :hahaha:

A to hetera! Wazne jednak jest to, że sama najlepiej wiesz jak sie spełniłaś jako Opiekunka :serce:

I to jest najważniejsze i tego się trzymaj, brawo Ty Violko :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hal napisał:

Mój też :) Cieszę się, że się Tobie podoba a więc pozostawiam Go z Tobą Violuś :serce:

Jeśli chodzi o włosy, to obecnie jest ich połowa tego co było za młodu... :)

A więc, nie ma czego teraz zazdrościć, bo pewnie Twoje są o dużo ładniejsze...

Moje są cieniutkie adekwatnie do reszty ciałka :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

popatrzcie jak szybko mija czas :serce:

 

Cudna, po prostu cudna ~ Serce przy tej pięknej pieśni wzrasta wzwyż i przepełnia się Życiem :serce:

Jezus :serce: To mój Nieśmiertelny i Wiekuisty Idol :) Chwała ~ Sława i Cześć :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

 I zapisz się jeszcze do elitarnego Klubu .................. ( Wiesz jakiego :hahaha: ) Ja zawsze mówię ...Ich bin nicht perfekt , aber trotzdem sehr gut gelungen  :hahaha:

Najpierw bym trzeba ten klub założyć ha ha ale jak najbardziej pierwsza się o niego zapiszę i jeszcze raz podkreślam,że nie jestem 24h bo nie dam rady .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Najpierw bym trzeba ten klub założyć ha ha ale jak najbardziej pierwsza się o niego zapiszę i jeszcze raz podkreślam,że nie jestem 24h bo nie dam rady .

Wierzę w Ciebie :d Dasz radę :d Pokaż wszystkim i pójdziemy za Twoim przykładem :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...