Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No tak się zdenerwowałam, że aż mi tchu brakuje!!!! Ja w podróży a Wy tu jakieś imprezki pod moją nieobecność!!!! Skandal!!!! Czyli jak kota nie ma to myszy harcują? :d:d:d

Mirelko :serce: Nie denerwuj się, bo to szkodzi zdrowiu i urodzie, lepiej się uśmiechnij :) 

...Dołącz do impreski w dniu dzisiejszym :) przecież jest sobota i tany trwa...

Miłego dnia i wspaniałej zabawy ~ Tobie i Wszystkim :serce: Życzę...

...Dla Każdej z Was :serce: Na piękny i radosny dzień... :) 

469382.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pochwal się hi,hi...Duży ten zamek? Księciunio do wzięcia? ;)

ha ha to taki mikro zameczek i z bocznymi skrzydłami ma 120m kwadratowych tylko ale za to i księciunio i księżniczka do wzięcia .Król tymczasowo zajęty bo królowa przymusowo na zamek zjechała ze steli w de ale już niedługo zabawi na zamku ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To ja stawiam wszystkim. :d:d:d

 

 

0002E0YZKD5LJ0E0-C114.jpg

To mi się podoba!!! :d Skończę tylko siorbać :kawa: od @Hal i już się biorę za Twoją @Maria Jolanta :d. Może jeszcze @jolantapl. coś zaserwuje :d Tak się rozpasałam jak basza :d Siedzę we własnym  fotelu i jest mi bosko :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

@Hal nie zauważyłam,że już kawę zrobiłaś dla Wszystkich oczywiście ze śniadankiem to dzisiaj pijemy po 3 kawy z rana od Ciebie ,moją i od @Maria Jolanta.

No i się doczekałam hi, hi.... Jeszcze jedna :kawa: Ale wypas!!! :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

ha ha brauche net ha ha znam ten ból ha ha ale najważniejsze,że pamięta o nas ha ha

Ja leciałam 6 tygodni na polskim na telefonie. A przelewy leciałam robić z laptopem pod pachą do Polaków w sąsiedniej wsi bo mieli wifi :rozpacz: Też znam ten ból :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja

chyba Was wszystkich co najmniej uduszę bo .Rodzina dała mi referencje trochę krótkie i lakoniczne ale suma sumarum pozytywnie oceniono moją pracę jednak w agencji powiedzieli mi tak .Rodzina czyli córeczka podopiecznego powiedziała ,że wspaniale opiekowała się pani ich tatą ale za dużo korzystała pani z laptopa i za dużo paliła pani papierosów hm no to kolejne zlecenie bez internetu i z zakazem palenia przymusowy odwyk muszę zrobić żadnych przyjemności tylko praca i już będę super opiekunka tylko jak ja to wytrzymam ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, jolantapl. napisał:

Teraz to ja

chyba Was wszystkich co najmniej uduszę bo .Rodzina dała mi referencje trochę krótkie i lakoniczne ale suma sumarum pozytywnie oceniono moją pracę jednak w agencji powiedzieli mi tak .Rodzina czyli córeczka podopiecznego powiedziała ,że wspaniale opiekowała się pani ich tatą ale za dużo korzystała pani z laptopa i za dużo paliła pani papierosów hm no to kolejne zlecenie bez internetu i z zakazem palenia przymusowy odwyk muszę zrobić żadnych przyjemności tylko praca i już będę super opiekunka tylko jak ja to wytrzymam ha ha

Zmień agencję na taką co cię nie zna :d I będziesz mogła palić i z lapka korzystać hi, hi....:d Ja swoich jeszcze nie przeczytałam i tkwi w niepewności, hi, hi... z ciekawe co moja JAŚ.....NI wymyśliła :cool: Ale ci tam... Moja agencja wie że ona porąbana jest bo im "meldowałam" ;) A jak coś to tego kwiatu jest pół światu :d czyli agencji nam nieeeeeeee zabraaaaaaknie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz muszę odmówić sobie dalszej przyjemności konwersacji z Wami bo idę się odnowić i zmyć niemiecki kurz z mego korpusa :cool: Czyli idę się nareszcie normalnie wykąpać i... na zakupy żeby w końcu zjeść coś normalnego :d

Sama siebie cytuję hi, hi... Ale melduję uprzejmie że czuję się jak człowiek :d Nikt mi nie kołatał do drzwi, zero stresu że dziadek pod drzwiami nie strzyma.... Bajka :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zmień agencję na taką co cię nie zna :d I będziesz mogła palić i z lapka korzystać hi, hi....:d Ja swoich jeszcze nie przeczytałam i tkwi w niepewności, hi, hi... z ciekawe co moja JAŚ.....NI wymyśliła :cool: Ale ci tam... Moja agencja wie że ona porąbana jest bo im "meldowałam" ;) A jak coś to tego kwiatu jest pół światu :d czyli agencji nam nieeeeeeee zabraaaaaaknie :d

Hi hi ja jak zwykle zręcznie wybrnęłam z sytuacji bo powiedziałam,że w języku się szkolę na laptopie a większa ilość papierosów wynikała z dużego obciążenia psychicznego na tym zleceniu ha ha prawda,że ładnie to ujęłam ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

ha ha to taki mikro zameczek i z bocznymi skrzydłami ma 120m kwadratowych tylko ale za to i księciunio i księżniczka do wzięcia .Król tymczasowo zajęty bo królowa przymusowo na zamek zjechała ze steli w de ale już niedługo zabawi na zamku ha ha

A to nie problem hi,hi.... Kolejne skrzydła się dobuduje, arystokracji trójkąty nie przeszkadzają, damy radę :d Błaha, ha, ha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Hi hi ja jak zwykle zręcznie wybrnęłam z sytuacji bo powiedziałam,że w języku się szkolę na laptopie a większa ilość papierosów wynikała z dużego obciążenia psychicznego na tym zleceniu ha ha prawda,że ładnie to ujęłam ?

Mądra dziewczynka, inteligentna :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim Forumowiczom. Ja wysprzątałam już mieszkanie, więc sobota wolna :) Rozstalam się z moją firmą, ponieważ podpisałam umowę z nową w moim mieście i będę na okresie próbnym w polskiej firmie na stanowisku pracownik biurowy z j. niemieckim. Modliłam się o pracę tu, ponieważ już byłam zmęczona psychicznie wyjazdami. Na razie będę poznawać wszystko i nie wiadomo czy się sprawdzę, ale przynajmniej trochę odskoczni od starszych niemieckich pań ;) Pamietam o Was i razem trwamy w nauce języka niemieckiego ;)

Fajnie, że jest to forum i Wy jesteście. Będę zaglądać ;)

Edytowane przez emma
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Teraz to ja

chyba Was wszystkich co najmniej uduszę bo .Rodzina dała mi referencje trochę krótkie i lakoniczne ale suma sumarum pozytywnie oceniono moją pracę jednak w agencji powiedzieli mi tak .Rodzina czyli córeczka podopiecznego powiedziała ,że wspaniale opiekowała się pani ich tatą ale za dużo korzystała pani z laptopa i za dużo paliła pani papierosów hm no to kolejne zlecenie bez internetu i z zakazem palenia przymusowy odwyk muszę zrobić żadnych przyjemności tylko praca i już będę super opiekunka tylko jak ja to wytrzymam ha ha

Dla nich zawsze jest za dużo. Ciekawy czy jakby sami byli przy starym tatusiu 22h na dobę, to czy nie potrzebowaliby kontaktu z innymi ludźmi. Paskudny naród.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma podpisuję się obiema rączkami hm i tak się zastanawiam dlaczego naszej pracy nie oceniają podopieczni tylko te ich porypane rodzinki ? co my mamy spełniać ich zachcianki czy krewnym się opiekować? Teraz tylko patrzeć jak agencja zamiast kursu językowego terapię na terapię odwykową mnie wyśle ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

@emma podpisuję się obiema rączkami hm i tak się zastanawiam dlaczego naszej pracy nie oceniają podopieczni tylko te ich porypane rodzinki ? co my mamy spełniać ich zachcianki czy krewnym się opiekować? Teraz tylko patrzeć jak agencja zamiast kursu językowego terapię na terapię odwykową mnie wyśle ha ha

@jolantapl. a jak się twój pdp miał wypowiedzieć? Zaocznie? ;) No to córka dała upust frustracji no i przy okazji coś musiała wymyślić coby agencja za Twoją dobrą pracę nie zawołała o więcej kasy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

:rozpacz: No ile razy mam Cię zabijać @Hal? No ile? :d Wczoraj na wieczór jedna bomba kaloryczna a dzisiaj kolejna?!!!!:d Ja nie chcę być znowu gruba!!! :rozpacz: Zostanę przy :kawa:, posiorbię sobie i zastanowię się jak spalić te kalorie :d

Mirelko Kochana :serce: Nie da się mnie ot tak zabić, bo jestem nieśmiertelna i tak powstanę do żywych i tak, a więc nie denerwuj się Serdeńko :serce: Tylko częstuj lub nie częstuj się tym co chcesz i na co masz apetyt...

Smacznego... :) Dla Ciebie te róża, a na pocieszenie zapraszam Cię na spacerek...

3989713_te-czerwona-roze-dzis-wreczam-ja-tobie.jpg

Edytowane przez Hal
dodanie ilustracji
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hal napisał:

Mirelko Kochana :serce: Nie da się mnie ot tak zabić, bo jestem nieśmiertelna i tak powstanę do żywych i tak a więc, nie denerwuj się Serdeńko :serce: Tylko częstuj lub nie częstuj się tym co chcesz i na co masz apetyt... Smacznego :) 

@Hal nawet nie wiesz jakie długie i mocne mam macki :d Pozostanę przy :kawa: bo nie chcę na tobie mordu popełnić, hi, hi....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa: stoi na stole  Zakupiłam byłam :ciacho:, pożarłam, teraz syta siedzę znowu w fotelu, zbieram siły przy papierosku żeby pognać do kuchni przygotować obiadek. W wątku "co najchętniej jedzą wasi podopieczni" @violka zaproponowała żarełko z Hesji. Co wy na to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Hal nawet nie wiesz jakie długie i mocne mam macki :d Pozostanę przy :kawa: bo nie chcę na tobie mordu popełnić, hi, hi....:d

Mirelko :serce:

To super, bo wzajemnie się wspierając ~ tak w smutkach jak w radościach, więcej osiągniemy niż się mordując a życie ~ jest bezcenne i niezwykle piekne ~ tylko trzeba chcieć, to piękno dojrzeć :) Bardzo mi miło, z powodu Twojej decyzji... Cudownego dnia Tobie i Wszystkim w Opiekunkowie :serce: Życzę...

A że jest to pora obiadowa ~ tak więc, zapraszam Cię na skromny obiad ~ Smacznego... :)

Czerwony barszczyk i ryż z mięskiem oraz z warzywkami, mam nadzieję ~ że będzie Smakował :)

gallery54ccb93ac5e958.36390517.jpeg

chinszczyzna-z-kurczakiem-369232.jpg

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hal napisał:

Mirelko :serce:

To super, bo wzajemnie się wspierając ~ tak w smutkach jak w radościach, więcej osiągniemy niż się mordując a życie ~ jest bezcenne i niezwykle piekne ~ tylko trzeba chcieć, to piękno dojrzeć :) Bardzo mi miło, z powodu Twojej decyzji... Cudownego dnia Tobie i Wszystkim w Opiekunkowie :serce: Życzę...

A że jest to pora obiadowa ~ tak więc, zapraszam Cię na skromny obiad ~ Smacznego... :)

Czerwony barszczyk i ryż z mięskiem oraz z warzywkami, mam nadzieję ~ że będzie Smakował :)

gallery54ccb93ac5e958.36390517.jpeg

chinszczyzna-z-kurczakiem-369232.jpg

Dziękuję :d Od tego sadełka mi nie przybędzie :d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...