Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To było wczoraj !!!

A dzisiaj wyglądam mniej więcej tak - lecę do wyrka bo będzie ciężka nocka. Boję się bo podopiecznej ciśnienie krwi poszybowało dziś bardzo wysoko,nawet drzwi nie zamknę żeby wszystko lepiej słyszeć.

 

I_Sleep_Wherever_I_Want.jpg

OK,rozumiem , zostało wybaczone :d Spokojnej nocy :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hal ja lubię wszystko co zaproponowałaś plus jeszcze dobrą muzykę szczególnie to co zaproponowała @Violka i @erika w temacie czy lubicie to więc dzisiaj zapowiada się dla mnie dobra zabawa serduszko i buziaki dla Was dziewczyny.A od poniedziałku pracy szukam nawet wybrałam już jedno zlecenie .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, violka napisał:

Hej Laski i Ciacha :d Weekend się rozpoczął , więc proszę mi ty nie spać >:( @Hal i @Maria Jolanta dla Was bawimy się tutaj bez alkoholowo (ale tylko dzisiaj ) . Ruszać tyłeczki :d

Nie ma sprawy, a więc zapraszam chętnych do tańca... :)

...Bawcie się do białego raneczka, a potem odpoczywajcie...

Miłej zabawy Serc :serce: Życzę... :)

No to tańczymy ~ kto, kogo na pierwszy taniec zaprasza...? :)

Ja zapraszam Was Wszystkich :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

@Hal ja lubię wszystko co zaproponowałaś plus jeszcze dobrą muzykę szczególnie to co zaproponowała @Violka i @erika w temacie czy lubicie to więc dzisiaj zapowiada się dla mnie dobra zabawa serduszko i buziaki dla Was dziewczyny.A od poniedziałku pracy szukam nawet wybrałam już jedno zlecenie .

Dziękuje Joluś :serce: Bardzo mi miło, a więc zapraszam Cię także w tany do raneczka...

...Muzyczka już czeka i mam nadzieję, że się Tobie i pozostałym tańcerzom w Opiekunkowie :) Podoba...

To na początek miłej zabawy... :) Specjalnie dla Ciebie Joluś :serce:

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To było wczoraj !!!

A dzisiaj wyglądam mniej więcej tak - lecę do wyrka bo będzie ciężka nocka. Boję się bo podopiecznej ciśnienie krwi poszybowało dziś bardzo wysoko,nawet drzwi nie zamknę żeby wszystko lepiej słyszeć.

 

I_Sleep_Wherever_I_Want.jpg

Współczuję ~ ale jak wypoczniesz, to dasz radę... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jolantapl. napisał:

@Hal ja lubię wszystko co zaproponowałaś plus jeszcze dobrą muzykę szczególnie to co zaproponowała @Violka i @erika w temacie czy lubicie to więc dzisiaj zapowiada się dla mnie dobra zabawa serduszko i buziaki dla Was dziewczyny.A od poniedziałku pracy szukam nawet wybrałam już jedno zlecenie .

No to witaj w klubie :d Ja od poniedziałku też ostro biorę się do roboty . Oby tylko nas noski nie zawiodły , co do wyboru oferty :hahaha:  Osobiście wolałabym mieć tylko jedną ,bo im dłużej przebieram ,to tym gorzej na tym wychodzę :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Hal napisał:

Nie ma sprawy, a więc zapraszam chętnych do tańca... :)

...Bawcie się do białego raneczka, a potem odpoczywajcie...

Miłej zabawy Serc :serce: Życzę... :)

No to tańczymy ~ kto, kogo na pierwszy taniec zaprasza...? :)

Ja zapraszam Was Wszystkich :serce:

Dziękuje ślicznie :) Roztańczyłam się na całego  , prawie cała sala dla nas , bo wszyscy dzisiaj siedzą po kontach :hahaha: Buziaczki :całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Dziękuje ślicznie :) Roztańczyłam się na całego  , prawie cała sala dla nas , bo wszyscy dzisiaj siedzą po kontach :hahaha: Buziaczki :całus::serce:

To super, a więc się raduj bo radość to zdrowie :) 

Może, ktoś jeszcze do nas dołączy, jak odpocznie po ciężkim dniu pracy-nadzieję, trzeba mieć :) 

Wtedy, będzie nieco weselej i oby :) Dobranoc Violko :serce:

tak-na-dobranoc-dla-was (1).jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Katii napisał:

Mirelko   podzielam Twoje zdanie ,odnosnie czekania na zmienniczę.Ja dopiero jutro jade ,ale do konca nie wiem czy ta osoba przyjedzie.Dzwoniąc do mnie powiedziala,ze zadzwoni jeszcze raz iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nic,bede czekać<Zyczę Ci bezpiecznej podrozy i pomachaj w moim kierunku,odzywaj sie :serce:

Pomachałam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jolantapl. napisał:

Godnie mnie zastępujesz i dzielnie się spisujesz jutro ja przejmę obowiązki

 

forumowego zaparzacza kawy ha ha A może ktoś inny byłby chętny? Dzisiaj to ja zaspałam i na kawę a o mało co to i na obiad ale kawę od Ciebie sobie odgrzałam .@Maria Jolanta und @Hal @Łukasz prosił,żeby przekazać Wam najlepsze i najserdeczniejsze,życzenia urodzinowe a Wszystkich z forum bardzo serdecznie od niego pozdrowić.

Aaaaa! Czyli nasz ciacho nie zostało porwane :cool: Czyżby tak się zagnieździł na stelli marzeń że już nie chce z nami gadać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Hal napisał:

Dziękuje bardzo Joleńko :serce: Za tak miły przekaz... od Łukaszka :)

A zatem, moi Kochani w naszym wspaniałym Opiekunkowie :serce:

Dłużej niż 100 lat... dla Każdej i Każdego z Was :)

I chociaż jestem abstynentką, to zapraszam do Toastu ~ Na zdrowie :serce:

Niechaj Każdy się częstuje tym co lubi ~ Miłego i spokojnego wieczoru życzę... :)

Również Go serdecznie pozdrawiam i zapraszam do naszego Ucztującego Grona :serce:

...Moc serdeczności dla Was Wszystkich... :) 

16b275627958a858cabba726c4cd8662be7b284e.jpeg

De-ce-se-ciocnesc-paharele-1024x570.jpg

bige8818d0457baf4030397ef1b4e1bf47f.jpg

To ja jestem zawiedziona!!! Tyyyyyle dobrości mnie ominęło!!! :rozpacz: I nie tyle idzie o te dobrości w płynie co o ten mniamusi tort :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hal napisał:

No niestety, nie znoszę smaku ani zapachu alkocholu nawet w czekoladkach, które uwielbiam z tym że bezalkocholowe. Ale za to bardzo lubię częstować Tych :) Którym ten smak ani zapach nie przeszkadza, a więc na zdrowie Wszystkich lubiących tę przyjemność (oczywiście z umiarem) i nie lubiących czyli abstynentów... :) Raz jeszcze na zdrowie ~ częstujcie się proszę, tym razem czekoladkami... Smacznego!

chocolate-1061594_960_720.jpg

Ja cię kiedyś zamorduję @Hal :d Stawiasz mi tu przed nos takie pyszności że będę musiała garderobę wymienić ;) A najgorsze jest to że musiałam objeść się na noc i teraz o poranku mam wyrzuty sumienia :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jolantapl. napisał:

@Hal ja lubię wszystko co zaproponowałaś plus jeszcze dobrą muzykę szczególnie to co zaproponowała @Violka i @erika w temacie czy lubicie to więc dzisiaj zapowiada się dla mnie dobra zabawa serduszko i buziaki dla Was dziewczyny.A od poniedziałku pracy szukam nawet wybrałam już jedno zlecenie .

Pochwal się hi,hi...Duży ten zamek? Księciunio do wzięcia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hal napisał:

Nie ma sprawy, a więc zapraszam chętnych do tańca... :)

...Bawcie się do białego raneczka, a potem odpoczywajcie...

Miłej zabawy Serc :serce: Życzę... :)

No to tańczymy ~ kto, kogo na pierwszy taniec zaprasza...? :)

Ja zapraszam Was Wszystkich :serce:

No tak się zdenerwowałam, że aż mi tchu brakuje!!!! Ja w podróży a Wy tu jakieś imprezki pod moją nieobecność!!!! Skandal!!!! Czyli jak kota nie ma to myszy harcują? :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, violka napisał:

No to witaj w klubie :d Ja od poniedziałku też ostro biorę się do roboty . Oby tylko nas noski nie zawiodły , co do wyboru oferty :hahaha:  Osobiście wolałabym mieć tylko jedną ,bo im dłużej przebieram ,to tym gorzej na tym wychodzę :hahaha:

A właśnie że im więcej tym lepiej bo masz możliwość pogrymasić niczym pani na włościach :d To cała frajda grymasić i wymagać. Jesteś jak Księżniczka !;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Hal napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :serce: Pora wstać... :) 

Zapraszam na poranną kawusię :kawa: z odrobiną słodkości :ciacho::lody::jabłko:

...Pogodnego i miłego dnia Wam Wszystkim :) Życzę... 

00032291.jpg

:rozpacz: No ile razy mam Cię zabijać @Hal? No ile? :d Wczoraj na wieczór jedna bomba kaloryczna a dzisiaj kolejna?!!!!:d Ja nie chcę być znowu gruba!!! :rozpacz: Zostanę przy :kawa:, posiorbię sobie i zastanowię się jak spalić te kalorie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...