Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce::serce::serce: @jolantapl. dzisiaj :kawa: nie przygotowała z przyczyn wiadomych tak więc ja dzisiaj szybciutko wstałam co by na szykować zanim wstaniecie :święty: No i czeka ta :kawa:. I stygnie xd Wstajemy, wstajemy... Ja mam już reise Fieber to mnie podniosło o nieludzkiej godzinie :d Ale co tam! Dzisiaj zapakuję moje autko, zmienniczka jutro zląduje na obiad, wypijemy wspólnie :kawa: , przekażę obowiązki i wio!!! :tak:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Przerażające dane. Na szczęście MY jesteśmy już o krok do przodu w porównaniu do osób, które OPIEKUNKOWO uważają za  ludzi gorszego sortu i z litością na nas patrzą. Bawi mnie to do łez. Oczywiście rozłąka ma swoją cenę. Jednak MY wiemy, że możemy być zatrudnione na warunkach niemieckich. I tu jest nasza wygrana, bo kiedyś dostaniemy  2 emerytury :) . O ile dobrze liczę 2 jest więcej od 1  !!! ? Czas i tak biegnie,ale kto pomyśli w miarę wcześniej, nie będie szukał jedzenia w śmietniku, jak  zapewne liczne rzesze emerytów doczekają się takiego czarnego scenariusza.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Wszystkiego najlepszego:serce::tort: Kochana  Dużo zdrówka miłości :serce::drink:

 

Ale ze mnie gapa :płacz: Jednakże ja mierzę wszystkich swoją miarą i obchodzę ten cudowny dzień przez cały rok i nie skumałam :$ @Maria Jolanta urodziłaś się ledwie co temu i już nie wiesz czy się smucić czy cieszyć? CIESZYĆ, CIESZYĆ, CIESZYĆ!!! :serce: Życie jest piękne bez względu na PESEL :d Najlepszego :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Dojechałam szczęśliwie dziękuję za tych kilku ochroniarzy i miejsce leżące ;) Pozdrawiam Wszystkich jak się ogarnę to poczytam bo widzę,że jakaś impreza się dzisiaj szykuję :):):serce:

Hi, hi...złego diabli nie biorą tylko do domku zawożą :d Witaj z powrotem :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co tam!!! Zaparzyłam popołudniową :kawa:. Zapraszam :d Nie będę się wygłupiać z pieczeniem pożegnalnego :ciacho: bo myślę że jubilatka oprócz :tort: to jeszcze na :wino:zaprosi :d

Za kawkę dziękuje , może mi życie uratuje   Pogoda u nas tak cudowna , lepiej nie gadać >:( Ogólnie to wstałam lewą nogą >:( Jak Was tak czytam,   że wszystkie się pakują do domu to nerwa mam jeszcze większego  >:( Odrzuciłam dzisiaj wszystkie oferty pracy bo były be >:( Zaczekam na :drink::drink::d i idę spać .:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Za kawkę dziękuje , może mi życie uratuje   Pogoda u nas tak cudowna , lepiej nie gadać >:( Ogólnie to wstałam lewą nogą >:( Jak Was tak czytam,   że wszystkie się pakują do domu to nerwa mam jeszcze większego  >:( Odrzuciłam dzisiaj wszystkie oferty pracy bo były be >:( Zaczekam na :drink::drink::d i idę spać .:serce:

A ja dzisiaj znalazłam za 1900 do dwojga tu na portalu. Może ta kwota poprawi ci humor? :d Ja nie aplikowałam więc bierz ją :d a potem :drink:hi,hi...z radości. ...I spać :święty:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Sama nie wiem czy się cieszyć czy smucić.

Dzisiaj się starzeję....

 

 

21687592_695512633982022_2446546107461601911_n.jpg

Jeśli to tak wyjątkowa okazja, to oczywiste jest - że się cieszyć i radować tym wspaniałym dniem... :)

A zatem, życzę Ci Mario Jolanto :serce: Wszystkiego co Najpiękniejsze w Zdrowiu i Życiu... :) 

Na każdą chwilę Każdego Dnia a szczególnie w Dniu Dzisiejszym... :serce:

...Łącznie z mocą serdeczności aż do zachodu słoneczka :) 

:) Ja obchodziłam dwa dni temu tj 03 (wtorek)

Różyczki dla Ciebie :serce:

Pure-White-Roses-roses-34611006-500-375.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Maria Jolanta Wszystkiego najlepszego.Już nawet się na Ciebie nie gniewam,że mnie tak popuściłaś ha ha tort i drinki od Ciebie w pełni zrekompensują mi to 10 euro ha ha Jak bym potrafiła to wrzuciłabym piosenkę Happy Birthday for you w wykonaniu Marylin Monroe czy ktoś z forum mnie wspomoże?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hal napisał:

Jeśli to tak wyjątkowa okazja, to oczywiste jest - że się cieszyć i radować tym wspaniałym dniem... :)

A zatem, życzę Ci Mario Jolanto :serce: Wszystkiego co Najpiękniejsze w Zdrowiu i Życiu... :) 

Na każdą chwilę Każdego Dnia a szczególnie w Dniu Dzisiejszym... :serce:

...Łącznie z mocą serdeczności aż do zachodu słoneczka :) 

:) Ja obchodziłam dwa dni temu tj 03 (wtorek)

Różyczki dla Ciebie :serce:

Pure-White-Roses-roses-34611006-500-375.jpg

 

@Hal Troszeczkę spóznione ale z głębi serca najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń :serce: Żyj nam co  najmniej 100 Lat :) Dla Ciebie wybrałam piosenkę i myślę ,że przypadnie Ci do serca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

 

 

@Maria Jolanta Wszystkiego najlepszego.Już nawet się na Ciebie nie gniewam,że mnie tak popuściłaś ha ha tort i drinki od Ciebie w pełni zrekompensują mi to 10 euro ha ha Jak bym potrafiła to wrzuciłabym piosenkę Happy Birthday for you w wykonaniu Marylin Monroe czy ktoś z forum mnie wspomoże?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hal napisał:

Jeśli to tak wyjątkowa okazja, to oczywiste jest - że się cieszyć i radować tym wspaniałym dniem... :)

A zatem, życzę Ci Mario Jolanto :serce: Wszystkiego co Najpiękniejsze w Zdrowiu i Życiu... :) 

Na każdą chwilę Każdego Dnia a szczególnie w Dniu Dzisiejszym... :serce:

...Łącznie z mocą serdeczności aż do zachodu słoneczka :) 

:) Ja obchodziłam dwa dni temu tj 03 (wtorek)

Różyczki dla Ciebie :serce:

Pure-White-Roses-roses-34611006-500-375.jpg

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!!! A tak na poważnie to nie wiem czy właśnie takie życzenia chciałabyś otrzymać, w związku z tym proszę Cię abyś pomyślała sobie życzenie albo dwa :d, a ja życzę z całego serca aby się ono/one spełniło/y :serce: :serce: Najlepszego @Hal :serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki. Czy u was też tak wieje i leje? Przeczytałam że zostało wydane ostrzeżenie o orkanie Ksawerym we wschodnich Niemczech, północnej i zachodniej Polsce. Ja jestem 50 km od Szczecina i możecie mi wierzyć że jest straaaasznie! Podwórze zasłane gałęziami, na drogach pełno gałęzi i konarów. Dawno takiego czegoś nie przeżyłam. I żeby odgonić to wiatrzysko załączam coś starego. Może nie wszyscy lubią ten zespół, ale trudno. Kto nie chce nie odtworzy :święty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

A ja dzisiaj znalazłam za 1900 do dwojga tu na portalu. Może ta kwota poprawi ci humor? :d Ja nie aplikowałam więc bierz ją :d a potem :drink:hi,hi...z radości. ...I spać :święty:

 Fiu fiu :d Toż to prawie sztela marzeń . Apartamenty jak w zamku . Podopiecznym jest pan , więc klejnoty rodzinne są .:d To 1900 brzmi tak ładnie . Wszystko jest tak piękne , że aż się jakoś dziwnie boję .O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...