Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kawę dla Was zaparzyłam .Udanego tygodnia Wam życzę .Dla @Mirelka1965 dzisiaj podwójna kawa za wygraną w plebiscycie na najweselszą forumowiczkę hi hi ha ha.

:kawa:pachnie cudnie, smakuje wybornie tylko śmietanki nigdzie nie widzę hi,hi, ha, ha, he, he :d Za nagrodę bardzo dziękuję, kopertę otworzę po śniadaniu coby sobie humor poprawić na 4 dni przed odjazdem :d Błaha, ha, ha :d I tradycyjnie: Dzieeeeeń Doooooobry Opiekunkowo :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jolantapl. napisał:

No to tydzień rozpoczęty na wesoło,żeby ten humor wszystkim dopisywał zawsze i wszędzie już chciałam coś dodać ale się powstrzymałam .

Właśnie zauważyłam że zabrakło Twojej maniery przy poniedziałku :( @jolantapl. proszę to natychmiast skorygować! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kawę dla Was zaparzyłam .Udanego tygodnia Wam życzę .Dla @Mirelka1965 dzisiaj podwójna kawa za wygraną w plebiscycie na najweselszą forumowiczkę hi hi ha ha.

Witaj Joluś :serce: Dziękuje ślicznie, za poranną poniedziałkową kawusię :kawa: jak zwykle aromatyczna i smaczna :) Miłego dnia oraz całego tygodnia Ci życzę, a szczególnie szczęśliwego powrotu do domciu :serce: Również, pozdrawiam bardzo serdecznie całe Opiekunkowo :serce: Także życząc, spokojnego i miłego każdego dnia w tygodniu... :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Qrczę, jakieś wyższe sfery tutaj widzę. Maniery, bajery czy inne rowery. :hahaha:

A ja na :kawa: muszę poczekać. Za późno wstałam, jakieś dziwne i niedobre sny miałam.

 

Dzień doberek !  U mnie  tylko rower na bajerach .  Za to o luksusach to chętnie bym poczytała a tu  dalej nic ni ma. Gdzie to ta para sie podziewa? Blondi i Łukasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Gość Roma napisał:

Dzień doberek !  U mnie  tylko rower na bajerach .  Za to o luksusach to chętnie bym poczytała a tu  dalej nic ni ma. Gdzie to ta para sie podziewa? Blondi i Łukasz ?

Gość Roma nie wychylaj się bo @jolantapl. zaraz zacznie coś podejrzewać ;) Mnie się już dostała to teraz siedzę cichutko jak myszka pod miotłą :love: Na ucho powiem że też ciekawa jestem :d Zaginęły gwiazdy nasze :rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Gość Roma nie wychylaj się bo @jolantapl. zaraz zacznie coś podejrzewać ;) Mnie się już dostała to teraz siedzę cichutko jak myszka pod miotłą :love: Na ucho powiem że też ciekawa jestem :d Zaginęły gwiazdy nasze :rozpacz: 

ha ha ja nic nie wiem ponad to co  wy ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

A ja wręcz odwrotnie ha ha

To "odwrotnie" to napewno w tym wątku? :d A może jakaś zamkowa stela za wieeeeelką kasę bez lochów do ogarniania i tylko Książę przecudnych walorów do opieki? Błaha, ha, ha..... Dajesz @jolantapl. namiarki hi,hi... Też tak chcę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To "odwrotnie" to napewno w tym wątku? :d A może jakaś zamkowa stela za wieeeeelką kasę bez lochów do ogarniania i tylko Książę przecudnych walorów do opieki? Błaha, ha, ha..... Dajesz @jolantapl. namiarki hi,hi... Też tak chcę :p

Niestety to nie ten wątek i nie ten temat ha ha ba chyba nawet nie to forum ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Niestety to nie ten wątek i nie ten temat ha ha ba chyba nawet nie to forum ha ha

A ja tak serio o tym zamku. Widziałam parę dni temu ogłoszenie na znanym portalu dla opiekunek. Chcieli na conajmniej pół roku kogoś do opieki z wykształceniem hotelarskim. Czyli można? Można... Tylko to wykształcenie.... O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A ja tak serio o tym zamku. Widziałam parę dni temu ogłoszenie na znanym portalu dla opiekunek. Chcieli na conajmniej pół roku kogoś do opieki z wykształceniem hotelarskim. Czyli można? Można... Tylko to wykształcenie.... O.o

Nie widzę problemu wystarczy powiedzieć ,ze masz hotelarskie wykształcenie ha ha przecież Ci z agencji to we wszystko wierzą ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo.. to musi być obrotna opiekunka jeśli wymagane wykształcenie hotelarskie. Pewnie chodzi o obsługę całego personelu hotelu. Jakiś mobing mają w robocie , czy co , że potrzebują naszego wsparcia ? My mamy wszyskie wymagane wykształcenia do kupry wzięte i  kursy i seminaria i dyplomy. Paszporty podrabiają, a my jakiegoś kwita nie załatwimy ? Jasne, że da się :) zrobić !!! 

Ja mam trzy fakultety, a jestem tu gdzie jestem. Tylko  cholipa wykształcenia  hotelarskiego jeszcze nie mam. Schade

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Heidi napisał:

Oooo.. to musi być obrotna opiekunka jeśli wymagane wykształcenie hotelarskie. Pewnie chodzi o obsługę całego personelu hotelu. Jakiś mobing mają w robocie , czy co , że potrzebują naszego wsparcia ? My mamy wszyskie wymagane wykształcenia do kupry wzięte i  kursy i seminaria i dyplomy. Paszporty podrabiają, a my jakiegoś kwita nie załatwimy ? Jasne, że da się :) zrobić !!! 

Ja mam trzy fakultety, a jestem tu gdzie jestem. Tylko  cholipa wykształcenia  hotelarskiego jeszcze nie mam. Schade

@Heidi przy tej robocie nie fakultety tylko ręce i kręgosłup są potrzebne O.o Co mi tutaj po magistrze albo habilitacji? A też jestem tu gdzie jestem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Nie widzę problemu wystarczy powiedzieć ,ze masz hotelarskie wykształcenie ha ha przecież Ci z agencji to we wszystko wierzą ha ha

Tiaaaa. A jak zażyczyli sobie cv po niemiecku i kopie papierów to polegniesz :d Agencja może by łyknęła ale "Księciunio" niekoniecznie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...