Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, sayonara 52 napisał:

Brawo Jolanta!

ale sie spisalas!

Oswiec mnie ,do  czego jest ten kolorowy proszek w pampku??????????????????????????_

To nie jest kolorowy proszek te malutkie poduszeczki mają różne kolory a co jest w środku to nie wiem przy dotyku coś jakby talk a te poduszeczki są takie powleczone gumą z czegoś takiego jak koło ratunkowe albo pływaczki ale ta guma trochę grubsza bo dziadek na tym siedzi wiec mogłoby pęknąć no i tyle wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bozka napisał:

znam ten dylemat - wracać, nie wracać... zwłaszcza jak podopieczna zżyła się z nami, ale miejsce coraz cięższe... Też tkwię w takim dylemacie. Teraz jestem w PL, ale zaznaczyłam agencji, że wrócę raczej na 4-5 tygodni. W głowie jednak nie przestaje się tłuc: może jednak zostać???

Człowiek lubie znane zło niż niepewność ;) Ja tu na 6 tygodni jeżdzę, ale niektórzy pdp zaznaczają, że chcę opiekunkę na min 2 miesiące lub nawet dłużej. Na tym miejscu mam wrażenie, że rodzinka przyzwyczaiła się, że wracam, bo synuś ostatnio przegina. Pdp wręcz pizytywnie zaskakuje, a początki były trudne. Chociaż jak już sama zauważa, że podupada na zdrowiu, to wiadomo woli stałe zmienniczki niż kogoś nowego. Ona już nie ma siły pozaywać kto rządzi :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, emma napisał:

Człowiek lubie znane zło niż niepewność ;) Ja tu na 6 tygodni jeżdzę, ale niektórzy pdp zaznaczają, że chcę opiekunkę na min 2 miesiące lub nawet dłużej. Na tym miejscu mam wrażenie, że rodzinka przyzwyczaiła się, że wracam, bo synuś ostatnio przegina. Pdp wręcz pizytywnie zaskakuje, a początki były trudne. Chociaż jak już sama zauważa, że podupada na zdrowiu, to wiadomo woli stałe zmienniczki niż kogoś nowego. Ona już nie ma siły pozaywać kto rządzi :d 

Nie lubi ... Miało być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w łóżku ,,,nigdzie mi się nie spieszy,mam czasu po kokardę,,,czytałam cos wczesniej w postach o długości pobytu opiekunki na steli,wiecie co?co miejsce gdzie jestem to jest ten sam problem,czyli po 6tyg,powinnam wrócić i nie pyskowac ,tylko byc posłuszna jak pies i jak każe rodzina to tak zrobic,siedziec w domu i czekac 6 tyg aby wrocic do przemilych warunkow i Pdp,:płacz: do nich nie dochodzi ,że nie jedną nie stac na siedzenie w domu,do nich nie dochodzi,ze chcemy nieraz uciec już od nich jak najdalej,,mysla co niektorzy że nas kupili haha im też się co nie co poprzestawialo w głowie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz lecę kawkę zrobić co by dobrze dzień rozpocząć. :)

Witam wszystkich i tych co na nogach i tych co jeszcze w łóżeczkach.

Co do powrotów to po raz pierwszy jestem na zleceniu gdzie nie chciałabym wrócić. Nie jest źle, to nie dlatego ale dlatego że choć się staram ale jakoś nie umiem polubić podopiecznej a do tej pory samo mi to wychodziło...

Niezależnie od faktu że dwa miesiące bez pracy to nie dla mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zaraz lecę kawkę zrobić co by dobrze dzień rozpocząć. :)

Witam wszystkich i tych co na nogach i tych co jeszcze w łóżeczkach.

Co do powrotów to po raz pierwszy jestem na zleceniu gdzie nie chciałabym wrócić. Nie jest źle, to nie dlatego ale dlatego że choć się staram ale jakoś nie umiem polubić podopiecznej a do tej pory samo mi to wychodziło...

Niezależnie od faktu że dwa miesiące bez pracy to nie dla mnie.

 

 

No widzisz co wyjazd i co podopieczny to inaczej nie zawsze jest tak kolorowo ha ha a wracać nie musisz to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

:kawa::kawa::kawa: kawa niedzielna czeka

Wstawac sibko:hahaha:

Witam z ogromną radością Wszystkich:serce::love::hahaha::hahaha:

Blądi :serce: Dziękuje bardzo, za poranną kawusię i za miłe przebudzenie a także, za serdeczne powitanie :) Króre również z serca odwzajemniam :serce: Życząc Tobie oraz Wszystkim Opiekunkom jak i Opiekunom :)  Miłego i spokojnego niedzielnego dnia ~ ze słoneczkiem na niebie, aż do jego zachodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta czasami też tak bywa, nic na siłę, byle do końca (brakuje mi tu emotikon), czasami też tak miewam w życiu tyle że ja się czuję wtedy niezręcznie(?)

Witam wszystkich, właśnie spijam już prawie zimną:kawa: bo się zaczytałam na forum:d

Idę dalej czytać ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wejścia na Tarnicę nici...pogoda do .... Za to w dolinie od zatrzęsienia grzybków,zapas na święta gotowy.Chcieliśmy iść potem na obiadek,ale właścicielka pensjonatu zaproponowała nam gratisowy obiadek....duuże porcje flaków i świeży,domowy chleb,pycha...Widać,że potrafią dbać o klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę sobie z moim dziadkiem i pijemy piwko ha ha a co sam mi zaproponował a jak przyjedzie koordynator z alkomatem to co ja zrobię ha ha a tam komu by się chciało tyłek ruszyć w niedzielę ha ha Dziadka polubiłam taki z niego typowy facet raz by mnie na rękach nosił a za chwilę czepi się byle czego ha ha jestem już do tego przyzwyczajona ha ha też focha potrafię strzelić i się do niego nie odzywać ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Chyba,że Ciebie tam spotkam,buźka i na sztelę pojedziemy razem:love:na następną

Uuuuu zabrzmiało jak propozycja ha ha ale uznaję to za komplement a ja to na zamku nie mam co szukać no chyba ,że za białą damę mogłabym tam robić ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...