Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ha ha sorry @Blondi miało być księzniczko ha ha a takie obiekty też bym sobie pooglądała ha ha byle by nie zabytkowe ha ha może jakąś fotkę mi przyślesz z urlopu ha ha Cieszę się ,ze jesteś cała i zdrowa i na dodatek szczęśliwa baw się dobrze buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa: dzisiaj była do łóżeczka,,,czy ja snie?:hahaha: ale można,można? Oj tam ,,trochę tylko sobie jeszcze pozyje jak księżniczka a potem arbeit,, pozdrawiam Wszystkich ,a tak to jestem w aucie i dużo zwiedzam,haha ale ten spokój i ta cudowna atmosfera wokół mnie jest piękna:hahaha: @jolantapl.  żyje i jeszcze długo będę żyć bo chcę ,pragnę takiego życia :serce::love: gotuj te golabki ,wpadnę do Ciebie,będę przejazdem,buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co mi to było 20 minut temu przyszła sasiadka i powiedziała,że w każdy piątek przywozą obiad do domu jakieś kluski czy coś tylko dlaczego ja o tym nic nie wiedziałam hm i dlaczego w tamten piątek nie przywieżli hm zabić to chyba mało ale będzie obiad na jutro ha ha ha

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Blondi napisał:

:kawa: dzisiaj była do łóżeczka,,,czy ja snie?:hahaha: ale można,można? Oj tam ,,trochę tylko sobie jeszcze pozyje jak księżniczka a potem arbeit,, pozdrawiam Wszystkich ,a tak to jestem w aucie i dużo zwiedzam,haha ale ten spokój i ta cudowna atmosfera wokół mnie jest piękna:hahaha: @jolantapl.  żyje i jeszcze długo będę żyć bo chcę ,pragnę takiego życia :serce::love: gotuj te golabki ,wpadnę do Ciebie,będę przejazdem,buzka

@Blondi a czy czasem mój kogutek Ciebie nie złapał:hahaha: żartuje:p bierz życie garściami :love:  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się napracowałam dzisiaj. Nie ma to jak sprzątać w domu u pedantki. :d:d:d

Drzwi ręką nie można dotykać - od tego są klamki. Parkiety "myje się" na sucho, a myjąc podłogi nie wolno mokrą szmatą nawet drzwi dotknąć bo są drewniane. :d

Już się nauczyłam obsługi tego domu, łącznie z wycieraniem każdej umywalki czy zlewu do sucha po każdym użyciu.

Przynajmniej mi się nie nudzi a i język podszkolę bo nawija do mnie jakbym Niemką była. Już widzę że łapię coraz więcej z każdym dniem. Fajnie. :) Darmowy nauczyciel. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, mam nadzieję, że nie będziesz żałować. Od początku mi się to nie podobało. Nie chcę, żebyś czuła się kiedyś, jak porzucona lalka. Znasz mnie na tyle dobrze, że wiesz, że nie piszę tego złośliwie. Ale troska o Ciebie sprawia, że tak piszę. Nie znasz do końca facetów, blondasku mój forumowy. Buźka :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Się napracowałam dzisiaj. Nie ma to jak sprzątać w domu u pedantki. :d:d:d

Drzwi ręką nie można dotykać - od tego są klamki. Parkiety "myje się" na sucho, a myjąc podłogi nie wolno mokrą szmatą nawet drzwi dotknąć bo są drewniane. :d

Już się nauczyłam obsługi tego domu, łącznie z wycieraniem każdej umywalki czy zlewu do sucha po każdym użyciu.

Przynajmniej mi się nie nudzi a i język podszkolę bo nawija do mnie jakbym Niemką była. Już widzę że łapię coraz więcej z każdym dniem. Fajnie. :) Darmowy nauczyciel. :)

Świetne podejście :) Inaczej pewnie można by zwariować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BabaJaga napisał:

Witam wszystkich ;)

Współczuję @Maria Jolanta i podziwiam, że w tym wszystkim widzisz jeszcze plusy :)

Nie jest źle, nie mogę narzekać. To ja mam się dostosować do wymagań domu a nie odwrotnie. :)

Można pograć pogadać, pośmiać się, atmosfera dobra a że babcia pedantka to trudno, w tym wieku na pewno się nie zmieni.

Za to dzisiaj jednak moją tartę z jabłkami zjadła. :d Troszkę, ale jednak...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kawy po południu to nie pijecie??? Ja już wróciłam ze spacerku pięknie tu jest ale niestety przez 9 dni padało tylko raz w nocy a dzisiaj oczywiście się rozpadało jak ja się na spacer wybrałam ha ha ale dałam radę bo od czego są parasole ha ha po za tym lubię łazić po deszczu.To zapraszam na kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...