Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj widziałam dziadka. Dziadek jak dziadek, coś tam robił w ogrodzie i zagadał nawet do mnie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego że moja podopieczna powiedziała mi potem że on ma 93 lata !!!!

No, na pewno nie potrzebuje opiekunki bo ma żonę 42 lata. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mam jakis nie zorganizowany dzień,miałam jechac po zakupy ale przełożyłam sobie na popołudnie,,na spokojnie sobie pojadę i obejdę sklep,,na obiad zrobię sos z makaronem,,szybko i będzie dobrze,,bez mięsa,,nie wiem ale myślę ,że dziadki tak lubią jesc,,najwyżej pojadą po mnie-hahahha:płacz::hahaha: więc jest trochę luzu,,

Mój dziadek powinien jesc malutkie porcje a wpycha w siebie takie porcje na raz ,że się dusi i zwraca,,nic gadanie nie pomaga,nauczony wpychac dużo i tak robi non stop,,ja już się nie odzywam,,bo i po co,,babcia w niego wpycha i jakby mogła to calego świniaka by mu dała,,a potem się męczy i wszystko wraca na talerz,,,ja staram się mu robić jedzenie mokre ,,aby lekko mu wchodziło,,ale babcia wymyśla takie cuda ,,a dziadek się buntuje ,że nie!! to babcia obrażona-itd, śmiesznoty z nich równe,,,takie jest życie staruszków:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadka żona ma 42 lata ale jej nie widziałam...

U mnie dzisiaj bez fajerwerków, zupina połączenie kalarepowej z krupnikiem czyli moja radosna twórczość. :) Do tego kotlecik i nic więcej. Jak babuszka za dużo się naje na obiad to potem kolacji nie chce jeść :( Więc dzisiaj dostanie połowę porcji żeby zgłodniała i kolację ładnie zjadła bo potem znów o 21;30 przyłapię ją jak ciasto zajada. :hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość aga napisał:

Na portalach randkowych też są zwykli , porządni , samotni ludzie. Tylko ryzyko jest większe , że pozna sie niewłaściwą osobę. Ale jedno jest pewne , jak sie nie  szuka to się nie znajdzie

        Dokładnie tak : są też normalni, porządni ludzie na portalach, a nie tylko świntuchy żonate. I myślę, że wolna uczuciowo opiekunka wręcz powinna próbować zaistnieć na tych portalach. Dużo można też się o sobie samej dowiedzieć.

O, wczoraj np zadzwonił do mnie Polak pracujący w Niemczech i mieliśmy bardzo miłą rozmowę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Serenity napisał:

        Dokładnie tak : są też normalni, porządni ludzie na portalach, a nie tylko świntuchy żonate. I myślę, że wolna uczuciowo opiekunka wręcz powinna próbować zaistnieć na tych portalach. Dużo można też się o sobie samej dowiedzieć.

O, wczoraj np zadzwonił do mnie Polak pracujący w Niemczech i mieliśmy bardzo miłą rozmowę wieczorem.

@Serenity od razu inaczej się spi,,no widzisz jakie masz powodzenie:serce: wolna opiekunka powinna pomyśleć koniecznie o przyjemnosciach:love: a nie o zgryzocie i złości ,,,:hahaha:

14 minut temu, Beata Giz napisał:

Witam! Byłam wczoraj na spacerze. Przelało mnie i przewiało. Spałam jakoś krzywo i szyja mnie boli. Dobrze że mam maść.

Wszystko przez to ,że sama śpisz:płacz:

masażysta Ci teraz potrzebny:hahaha:

Załatwię Ci masażystę:hahaha:

32181.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

@Serenity od razu inaczej się spi,,no widzisz jakie masz powodzenie:serce: wolna opiekunka powinna pomyśleć koniecznie o przyjemnosciach:love: a nie o zgryzocie i złości ,,,:hahaha:

Wszystko przez to ,że sama śpisz:płacz:

masażysta Ci teraz potrzebny:hahaha:

Załatwię Ci masażystę:hahaha:

32181.gif

Chętnie! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

szukam dziewku na randku w Kolonii:całus:może być i bez cycków:całus: moja babcia mi nie da tego, co może dać dziewczyna 40 plus:hahaha:

To Ty jeszcze nikogo nie znalazłeś?:o:płacz::hahaha::całus:

2 godziny temu, Serenity napisał:

@Maria Jolanta dziś czytałam takiego ogłoszenie: jestem ustatkowany, poznam chętnie mężatkę, bo sam jestem żonaty i sporo rozumiem, akceptuję i umiem się dostosować.

       Tego to dopiero wyszkolono...

:hahaha::hahaha: super ustatkowany a jaki wyrozumiały i dostosowany :płacz::hahaha:

No wróćcie wreszcie z tych portali randkowych na nasze forum bo smutno mi bez Was:(:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiało mogę napisać , że jestem na czarno :)  przeleżałam całe popołudnie na tarasie . Nie wiem w jakiej pozycji będę spała.  Opalona jestem i mam nadzieję utrzymać kolor do wyjazdu do domu. Podopieczny spojrzał na mnie podejrzliwie przy kolacji i pewnie pomyśłał Flüchtlinge in Deutschland . Teraz na rowerek jak dam radę jechać . Podjęłam zobowiązanie , że podleje kwiaty na cmentarzu w czasie gdy córki podopiecznego urlopują . Jeszcze tydzień mi został tej dodatkowej pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

szukam dziewku na randku w Kolonii:całus:może być i bez cycków:całus: moja babcia mi nie da tego, co może dać dziewczyna 40 plus:hahaha:

Biedactwo bawi się w poszukiwacza ,,ja Ci zaraz lalunię wyszukam:hahaha: no może ma 60 + ,albo przymrużysz oko,,albo ubierzesz ciemne:cool: okularki,,nie patrz na wiek , cycki są i to jakie sterczące jeszcze,, :hahaha: no jak bez cycków -hahaha @Łukaszku czego jeszcze Ci brakuje ? na tą randku? posuwacza masz ,,portfel napewno wziąłeś, czasu masz po kokardę:święty: już wiem ,,brakuje Ci radia-takiego jamnika   -  zarzucone na ramię,,spowrotem można modę wrócic,,no to już jesteś gotowy i do dzieła -powodzenia,,,:love:

gify-animowane-babcia.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...