Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy od :kawa::kawa::kawa:  ,, leci ten czas ,,teraz jak się odwrócę w tył to widzę ,że zaraz pół roku tego  minie ,,jaki był ten czas? trzeba chyba zrobić podsumowanie,,ale ogólnie dobry,,stelle fajne ,trochę się przybralo chyba tu i tam, nie ma co się stresowac tym:hahaha: tylko trzeba pomyśleć o nowych wypiekach,hahaha  zaczynam już od rana jeśc:p Miłego Dnia,,bez problemów,,bez złości ale za to z uśmiechem i radością,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.06.2017 at 09:26, Maria Jolanta napisał:

Co się stało ?

 

A nic, po prostu nie mogłam zasnąć wczoraj. Już jest dobrze, odespałam. Przedwczoraj miałam trochę stresu i wiecie jak to jest - kładziesz się do łóżka zmęczona, a myśli cały czas Ci się kłębią w głowie i jest niefajnie. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

A mi, już się nie chce pracować:płacz:

A Ty tam pracowałaś?:płacz::hahaha:

Wiecie jaki jest szczyt zakłamania:płacz::hahaha: ugotować dobry obiad dla kogoś za kim się nie przepada i jeszcze pyszne ciasto na podwieczorek upiec :święty::serce: Ale to nie było o moim mężu na prawdę:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beata Giz wez przed snem parę dobrych cukierków czekoladowych zjedz ,,albo dobrej czekoladki,dobrze robią :hahaha:  , powodem ,że kłębią się przeróżne myśli są nerwy,,stres,strach ,obawa jakaś,,jakies problemy itd, można spróbowac pomyslec o czyms miłym, też jest dobra metoda aby spokojnie zasnąc,,np, o dzieciach ,albo fajnych sytuacjach,albo w co jutro się ubierzesz,,jest full na pewno przyjemności,,a problemy pogoń w pioruny jasne,,,

U mnie dzisiaj lunęło-hurra  ,,wreszcie ,,niech będzie te 20 stopni do końca mojego pobytu,,,

@jolantapl. tak:rozpacz: muszę arbeitowac,,,nie mam Złotej rybki-a szkoda :płacz::hahaha:

@Maria Jolanta ale się ta chołota pcha do Was ,,co Wy tam takiego macie w tym domu..hmmm:płacz: chyba te Twoje ciasta i te Twoje obiadki sciągają głodomorów z całej okolicy,,,O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.06.2017 at 16:51, Blondi napisał:

@emma ważny telefon abyś wracała już i to szybko!! spowrotem do De,,,Witaj i odpoczywaj,,zobacz jak jesteś rozchwytywana,,,:hahaha:

Dziękuję, zamierzam wypoczywać. Właśnie w lipcu rozpoczynam kurs z języka angielskiego, trzeba przypomnieć sobie chociaż podstawy. Z niemieckiego robiłam będąc teraz repetytorium S. Bęzy. Dziś robiła testy i nadal B1. Nie wiem, ale nie mogę przeskoczyć dalej, może to kwestia słownictwa? Chcę przypomnieć systemy komputerowe, których już nie używałam jakiś czas, aby być gotową na zmianę pracy w w razie w :) 

W zachodniej Polsce temperatura 21 stopni i deszcze :) Pierwszy raz ciesze się na taką pogodę, po upałach w DE 37 stopni i brak deszczu. :d

14 minut temu, Blondi napisał:

wez przed snem parę dobrych cukierków czekoladowych zjedz ,,albo dobrej czekoladki,dobrze robią :hahaha: 

ja tak zrobił przez miesiąc i teraz płaczę, ponieważ ja tyję od samej świadomości posiadania czekolady :d Od wczoraj na obiad i kolację sałata i inne warzywa :)

5 minut temu, Blondi napisał:

A jesteście już poubierani czy chcecie jeszcze jakieś peleryny?:płacz::hahaha:

ale to są brzydkie ubrania-brrrr

i-hornhill-lekka-przeciwdeszczowa-peleryna-poncho.jpg

0.jpg

z19742014IER,Plaszcze-i-kurtki-przeciwdeszczowe---przygotuj-sie.jpg

ten przezroczysty jest fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo matulu, B1 i nadal źle ??? Na germanistykę byś się dostała. :d

U mnie tylko mrówki, ślimaki i żabki przychodzą a wolałabym jakiegoś kota na stanie. :hahaha: Nawet pies byłby lepszy. :d

Ciacho jest, zwykły gnieciuch z borówkami ale.... za mało borówek i za mało cukru. Chytrzyłam bo mam diabetyczkę, zastąpiłam większość cukru ksylitolem ale to już nie to samo, nie ta sama słodycz. Albo jeszcze bardziej schytrzyłam i za mało ksylitolu dałam. :$

Nic to. Jak babuszce nie posmakuje to się poświęcę i całe sama zjem. :d Czekolady już mi się skończyły a pogoda nie zachęca do spacerku 2 km do sklepu. :d:d:d Jeść mogę bo od jedzenia nic mi nie rośnie. Nawet włosy. :hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

a gdzie nasz adamosik? betty mówiła, że się odezwie

hej, własnie dzis wyjechał po 3 tyg pracy z zonką do domu. a ja dzis zaczynam, mysle, ze z domu cos napisze :) a ja ze swojej strony powiem tyle, ze zycze kazdemu takiej wspolpracy jak z Adamem (Adamosem) i.... domu w takim stanie, wypucowany na sicher, do tego zakupy zrobione, srodki piorace tez, zyc nie umierac! za 3 tyg znow przyjada, a ja pojade z mężem sie urlopowac.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

A Ty tam pracowałaś?:płacz::hahaha:

Wiecie jaki jest szczyt zakłamania:płacz::hahaha: ugotować dobry obiad dla kogoś za kim się nie przepada i jeszcze pyszne ciasto na podwieczorek upiec :święty::serce: Ale to nie było o moim mężu na prawdę:love:

Teściowa przyjechała ? :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...