Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, emma napisał:

Witam, dziś zjechała ze zlecenia o 7:30, a agencja o 9:50 już dzwoniła. Nie odebrałam, ponieważ spałam, ale tak od razu po przyjeździe? Masakra

@emma ważny telefon abyś wracała już i to szybko!! spowrotem do De,,,Witaj i odpoczywaj,,zobacz jak jesteś rozchwytywana,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, emma napisał:

Witam, dziś zjechała ze zlecenia o 7:30, a agencja o 9:50 już dzwoniła. Nie odebrałam, ponieważ spałam, ale tak od razu po przyjeździe? Masakra

Przecież to z troski o Ciebie, zapytać czy dojechałaś szczęśliwie i czy jesteś zadowolona. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Deszcz pada :d:d:d

Nawet :kawa: smakuje jakoś inaczej.... Lepiej. :d

 

Doczekałas się deszczu ! :d:d:d  U nas wczoraj po południu  wypogodziło się , ale noc była chłodna jak na koniec czerwca. Dzisiaj niebo zachmurzone  na wesoło :) od czasu do czasu przebłyskuje słoneczko. Ruszam na zakupy . Owoce sie skonczyły i inne smakołyki też . Obiad juz sie warzy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi czeka na kolekcję z Polski ode mnie:całus: a teraz tekstyz Sindbada, polnisches betreuerin...ale od babki nabrałam proszku i szamponów... chytre były, tylko 300 tygodniowo, co za ku...y, itd itp. Szkoda słów, a od Pań wyczuwalna woń alkoholu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi czeka na kolekcję z Polski ode mnie:całus: a teraz tekstyz Sindbada, polnisches betreuerin...ale od babki nabrałam proszku i szamponów... chytre były, tylko 300 tygodniowo, co za ku...y, itd itp. Szkoda słów, a od Pań wyczuwalna woń alkoholu

 

 

Wiesz jak ja się teraz czuje z tymi marnymi 80 euro tygodniowo z których jeszcze czasami zostaje mi reszta i po powrocie z de bez proszków i szamponów  jak by to moja rodzina przeczytała to by mnie do domu nie wpuścili a teraz to się boję,że mi powiedzą tylko bez proszków i szamponów nie masz co wracać:płacz::rozpacz:Nie dość,że włazidup to jeszcze nieudacznik chyba zrezygnuje z tej pracy bo ni jak nie potrafię się odnależć :płacz::rozpacz: a ja nawet niemieckiego zaczęłam się znowu uczyć:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LENA_57 napisał:

No ja za 5 dni, tez do domciu. Jadę S-Bahn-em 30 km, później Sindbadem. Już nie mogę się doczekać. Zmęczona jestem. 

To rodzinka na Sindbada nie może opiekunki podrzucić?A koordynatorowi tyłka jak zwykle nie chce się ruszyć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja się  z Was tutaj uśmiałam :hahaha::hahaha: :hahaha: ale powiem tak, weszlam na modę dla puszystych ,bo wiecie,nie każdy ma figurę ala model:święty: pomyślałam trochę o tych z boczkami tu i tam,,i co? zawiodłam się na całej lini,,nic nie wybrałam ,,wszystko taka wiocha radocha -:rozpacz: dla starych bab,,masakra,,musiałam szybko wyjsc z tej calej strony, bo aż humor mi się popsuł,,,nie mogę być puszysta bo nie ma dla mnie nic,,to raz,,koniec z cukierkami to dwa ,,a trzy to koniec z tortami,,ale biszkopt jest dietetyczny-chyba,,,:płacz::hahaha:

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Lena...nie rozumiem...masz dzianą rodzinę, jeszcze musisz do Monachium wracać pociągiem? tak Ci podziękowali za wszystko?

Tak jest zawsze ,,zapindalaj więcej to potem tak właśnie jest-hahahha mają nas za nic,,dlatego nie ma już od dawna u mnie żadnej wyrywki,żadnej,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...