Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bozenna 50

Rewelacja nie tylko na sraczke:d

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Carbo medicinalis. Możesz dać im popalić. :d:d:d
 

Rewelacja nie tylko na sraczkexd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy nowy dzień :hahaha::kawa::kawa::kawa: ,,, nie piescimy się ,,nie fochamy,,,dzielnie pracujemy i odpoczywamy :love:

j77ktkpTURBXy8zZTNmODZiYWE4MjA3YjE4YTI1NzQyNDdhNzBkYWQ3OS5qcGeSlQMBHc0D580CMZMFzQMMzQFo.jpg

Mogli mnie dzisiaj ograbic,,wszystko otwarte na oscież,,a co mi tam,,nawet halas uliczny mi nie przeszkadzał,,aby tylko było chłodniej,,,ranki są super,,Milego fajnego dnia,,a co nam przyniesie ten dzień? Zobaczymy,,

@Łukasz w tej pracy trzeba być twardym jak głaz,,,:święty:

@jolantapl. ja zpaomnialam wczoraj ,że Ty kupiłas Advokata:płacz: ale nic straconego ,,dzisiaj też będzie ochota na coś  zimnego :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się robi ,,tylko się trochę rozejrzę,,po tym ,świecie:hahaha::love:

Moda-en-Paris.jpg

13 minut temu, Łukasz napisał:

Buziaczki skarby Wy moje:płacz::hahaha: Miłego dnia:love: Lecę na :kawa: Blondi, zabierz mnie ze sobą:hahaha:

Zabiorę Ciebie z geldem:o,,bo zaraz moje konto będzie świecić pustkami ,,a sponsor mile widziany-:hahaha: wiesz dobrze ,że jestem rozrzutnica ,,na prawo i lewo,,,siastaczka kasą,,:płacz: dlatego musze siedzieć tylko i wyłącznie na wsi i jeszcze najlepiej jakby żadnego sklepu nie było-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranek bardzo przyjemny i chłodny ale u mnie do końca czerwca mają być upały.

Trudno, jakoś przeżyję, znajdę wielką michę, naleję wody i będę udawała że to luksusowy basen. :hahaha:

Trzeba się spinać i na spacerek zasuwać dopóki jeszcze można....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, powkurzam Was kochani troszeczke, oj powkurzam z rana.... jedynym moim dziesiejszym problemem jest to, ze mam plecy z lekka na sloncu spieczone :) takie to problemy ma sie wylegujac sie na wakacjach nad morzem :) ale trzeba korzystac, by miec co wspominac.... jezcze kilka dni, a we srode przyszlego tygodnia wracam do pracy, na kolejne 3 tygodnie.... grunt, ze nie jest az tak dlugo, bo 3 tyg zawsze da sie jakos wytrzymac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Blondi napisał:

żaden skwar u mnie rano 50 a teraz 35 i 30 mam w pokoju swoim:hahaha: ot trafilam na ciepłe mieszkanko:hahaha: wreszcie się dogrzeję:płacz:

Czy Wam laptopy też się tak hajcują? wylączyłam na trochę bo mało się nie zapalił,,ok! wystygł a teraz po włączeniu tylko od razu aż parzy,,,tez chyba te cepełko ma na niego wpływ:płacz: ubrać go na letniaka nie ubiorę,,anu żadnego bikini też,,ani żadnego pryśnica ,,:płacz: bo po ostatnim pryśnicu bardzo się rozchorował i nie chce już zadnej płyty odtworzyć:hahaha:

To czas najwyższy zacząc :hahaha:,,szukają takich prędkich do podjęcia pierwszego kroku,,a potem wracasz do domu wymalowana i wszyscy od razu,,kogo masz nowego? kogo poznałas,,bo się zaczęłas malowac itd, zobacz ile atrakcji przed Tobą,,:święty:

50 stopni? Toż to sauna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Beata Giz napisał:

50 stopni? Toż to sauna!

Dlatego wczoraj nawet laptop byl jak piec,,rzadko kiedy taki jest,,też się biedak mało nie ugotował,,a ja nie popuszczałam i na forum i na forum,,,:hahaha: mało go  nie zajezdziłam ,,,:rozpacz: ale żyjemy ,,jesteśmy ,,pracujemy dalej,,:hahaha: sauna ,,żebyś Beatko wiedziała ,że sauna,,podziwiam siebie za moją wytrwałośc tutaj-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Dlatego wczoraj nawet laptop byl jak piec,,rzadko kiedy taki jest,,też się biedak mało nie ugotował,,a ja nie popuszczałam i na forum i na forum,,,:hahaha: mało go  nie zajezdziłam ,,,:rozpacz: ale żyjemy ,,jesteśmy ,,pracujemy dalej,,:hahaha: sauna ,,żebyś Beatko wiedziała ,że sauna,,podziwiam siebie za moją wytrwałośc tutaj-:hahaha:

Laptopik workami z lodem okładaj :hahaha: Prawdziwe upały dopiero nadejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry około południa . Dzisiaj sie zagalapowałam i to dosłownie . Byłam z rana  " na koniach" . Po sąsiedzku jest dom dziecka maja swoje konie do jazdy rekreacyjnej , zgadałam sie i mam rozrywkę. Dlatego nie mam dzisiaj  czasu , biorę sie szybko za obiad . Trzymajcie sie , dzisiaj najdłuższy dzien w roku  ( w kalendarzu ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...