Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się biorę za siebie,,jestem w rozsypce ,,no ale laptopik pracuje od rana,,od rana jem,,:p

u mnie będzie ukrop,,ot trafilam znowu na upały,,drugi raz tak mi się trafło,aby w gorącym klimacie przewaletować trochę w De,,:hahaha: a tv kłamie strasznie,,miała być burza i co? :rozpacz: ni ma,,w oczach tylko może być ulewa:rozpacz: oby nie,,:hahaha: 

O stroju na niedzielę nie zapomnieć:hahaha:

tn-1a-77-T2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również i ja Wam życzę miłej niedzieli i leniuchowania:love::kawa:

Ewilena to nocny Marek, a Blondi i Maria Jolanta to ranne ptaszki, albo ładniej zabrzmi, p t a s z ę t a :hahaha:

Miałem dziadka, który nie miał szwajcara, więc zawsze mówiliśmy...am Sonntag robimy sobie lange Schlafen ..więc też swoim szwajcarom też dziewczyny zaproponujecie to lange Schlafen:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już nawet po kąpieli, jeszcze babcia sobie machnie fryzurkę, polakieruje, popachni się i będzie czekała na córkę podchodząc co 5 minut do okna.

Dobre ma dzieci, jedna córka mieszka obok i jest na zawołanie, robi zakupy i czasem posiedzi godzinkę albo dwie. Druga mieszka dalej ale co tydzień przyjeżdża i zabiera mamę na całą niedzielę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta to trzeba przyznać ,,dobre córki,,malo która zabierze mamusię na cały dzień,,ja jeszcze takiej córki nie spotkałam:płacz: ani synka,ani synowej itd, 

Specjalna dedykacja dla @Lucyna121 :hahaha::hahaha:  szybka jestem,,,:hahaha::hahaha:

jak to jest z naszymi główkami:święty: wszystko ok? :love::serce::hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

teraz to bym się spytał...o cholewcia, ale zaj ..te masz te stringi.  to z nowej kolekcji Diora? :hahaha:

 

czy jak mu tam

Pewnie tak:) ale teraz to inne czasy są i co innego się liczy:hahaha:

Najlepiej spytać ile kosztowały bo wtedy będziesz wiedział jakie wydatki mogą Cię czekać w przyszłosci:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko majteczki mogą być w kropeczki ja niestety nie lubię żadnych kropeczek ale za to moja babcia uwielbiała i mówiła na te kropeczki grochy np.Ta sukienka w grochy:) Już bardziej toleruje garderobę w kwiateczki:)

A pamiętacie plisowane spódniczki ?jak ja ich nie cierpiałam nawet wtedy jak jeszcze nie za bardzo miałam coś do powiedzenia w sprawie mojego ubioru ale co taka była wtedy moda i trzeba było być na topie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Blondi napisał:

Kropeczki zawsze na czasie ,zawsze są piękne,,zależy tylko od upodobania,,,ja pamiętam miałam sporo rzeczy w kropeczki ,,i w kropy,,hahhaha :hahaha: taką sukienkę kiedyś ,kiedyś miałam i jeszcze byla ładna kokarda z tyłu,,:)

ubrania_w_kropki_1jpg.JPG

Ta biała w ciemne "GROSZKI" z baskinką mnie się bardzo podoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

@Maria Jolanta to trzeba przyznać ,,dobre córki,,malo która zabierze mamusię na cały dzień,,ja jeszcze takiej córki nie spotkałam:płacz: ani synka,ani synowej itd, 

Specjalna dedykacja dla @Lucyna121 :hahaha::hahaha:  szybka jestem,,,:hahaha::hahaha:

jak to jest z naszymi główkami:święty: wszystko ok? :love::serce::hahaha:

 

dziekuje bardzo milej kolezance

@Blondi to jest wlasnie to. Ty dzialasz ja blyskawica , za szybko jak dla mnie , zestarzalam sie w tej pracy... pozdrawiamxd

i laptop mi sie zawiesza w najmniej odpowiednim momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic! Czynnosći dnia codziennego,,śniadanie ,obiad ,kolacja ,trochę na ogrodzie i po dniu,,ale się trochę wlekło:płacz: dalej upał i skwar,,ale jutro nowy tydzien i niech się zaczyna,,,i następne wrażenia :święty: i jeszcze trochę powczasować się ,,:hahaha: a potem urlop,,

63961e9970b0757a7f98b458d05de167.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Niedawno pisałam że kto nie oglądał koncertu w tv to może żałować.

Właśnie FB mi podpowiedział stronkę. :)

http://de.andreincinemas.com/videos/

I jeszcze tutaj -

 

@Maria Jolanta...ale mi zrobiłaś niespodziankę :) To balsam dla moich uszu...piękna muzyka... I zachwyt dla oczu...te piękne walce... Ach,jak ja uwielbiam tańczyć...nie tylko walce :) Kiedyś w ubiegłym roku wpadłam na jego koncerty na You Tube...Słuchałam bez opamiętania jak zauroczona... zwłaszcza te utwory,które wpadły mi w ucho,które lubię najbardziej słuchałam po wielokroć. Dzięki Kochana :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą muzykę chyba wszyscy kochają,,mam takie wrażenie,,bo ja kiedy bym nie słuchała to mam aż dreszcze,,,to jest coś do czego zawsze się miło wraca,,,i jeszcze piękniej słucha,,bylam na takim koncercie granym przez zespół szkolny-tutaj w De,,,piękny koncert,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Wróciłem z pauzy w mieście. Ludzików dużo, a lody pychotka. Jutro 50 pompek i wrócę do normy:hahaha: 

 

 .

 

Oj,tam...oj,tam!!! "Kochanego ciała nigdy za dość" :hahaha::święty:     Jeszcze jest jedno powiedzenie w tym temacie: "Kocham swoje ciało,choć go wcale nie jest mało" :hahaha: ...Wiadomo,że bez przesady,no nie? Bo lepiej mieć TROCHĘ fajnego ciałka,niż szkieletorem być ze szpiczastymi odstającymi gnotami. Zresztą wszyscy nie mogą być jednakowi...nawet dobrze,że każdy jest inny i każdemu podoba się co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie ma nawet lodziarni:płacz: więc musze skorzystać z forumowych :lody::lody::lody::lody::lody::lody::lody: i od razu dla bardzo spragnionych też :lody::lody::lody:,, możemy wcinać ile wlezie i jutro zero pompek ,,bo pompki zrobi za nas @Łukasz,:hahaha::hahaha: co jeszcze chcecie? mam czekoladę z orzechami całymi,,bo ostatnim razem już cukierków nie kupiłam tylko czekoladkę,,,w razie ogromnej chcicy na coś słodkiego:święty::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...