Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, obiadek zjedzony, babci bardzo smakowały gołąbki i pochwaliła pyszne roladki. :hahaha:

Tłumaczyłam że po polsku nazywają się gołąbki ale nie wiedziałam jak jest gołąb po niemiecku, więc powiedziałam że to ptaszki i zagruchałam jak gołąbek. :d:d:d

A teraz pauza i idę się na leżaczek poopalać. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

No, obiadek zjedzony, babci bardzo smakowały gołąbki i pochwaliła pyszne roladki. :hahaha:

Tłumaczyłam że po polsku nazywają się gołąbki ale nie wiedziałam jak jest gołąb po niemiecku, więc powiedziałam że to ptaszki i zagruchałam jak gołąbek. :d:d:d

A teraz pauza i idę się na leżaczek poopalać. :d

 

:hahaha: szkoda,że nie mogę usłyszeć jak gruchasz jak gołąbek:) ciekawe czy babcia się domyśliła o którego ptaszka chodzi:) Fajnie masz,że babcia je chętnie polskie jedzenie nie musisz się zastanawiać długo nad obiadem gotujesz to co w domu i jeden kłopot mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o zwierzętach mowa to powiem że już mi wystarczy opalania, chcę ominąć fazę raka i z fazy prosiaczka przejść od razu do fazy murzynka. :d

No, normalnie zagruchałam jak gołąbek. :d Wcale nie pokazywałam że srają gdzie popadnie.  :hahaha:

A żebyście wiedziały jak pokazywałam jak po polsku nazywają się kwiatki lwie paszcze. Lew to wiedziałam ale paszczę rozdziawiłam pokaźną. :d A u nich to po prostu lwie zęby. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Skoro o zwierzętach mowa to powiem że już mi wystarczy opalania, chcę ominąć fazę raka i z fazy prosiaczka przejść od razu do fazy murzynka. :d

No, normalnie zagruchałam jak gołąbek. :d Wcale nie pokazywałam że srają gdzie popadnie.  :hahaha:

A żebyście wiedziały jak pokazywałam jak po polsku nazywają się kwiatki lwie paszcze. Lew to wiedziałam ale paszczę rozdziawiłam pokaźną. :d A u nich to po prostu lwie zęby. :d

 

Ja w tym roku się zamierzam opalić po raz pierwszy od 12 lat. Tyle czasu chronię swoją skórę przed słońcem w czasie upałów. A w tym roku postanowiłam zrobić z siebie lekki brąz, ale oczywiście wszystko z głową i z umiarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze myślę ,,co tu narozrabiać :hahaha:

mam jeszcze 7 minut :o

Fajne butki znalazłam ,,takich jeszcze nie mam:płacz::hahaha:

images.jpg

7 minut temu, Łukasz napisał:

ja też już lulać powoli, ale jeszcze stałe zajęcie zaliczę, haha. Dobranoc ludkowie z Opiekunkowa:love::spioch:

zgaduję!! przewrócić babcię ,,albo klop,,,-chodzi mi o te stałe zajęcie oczywiscie,,,:płacz: już nie udawajcie ,że tak od razu spać idziecie,,to ja tylko jestem taki spioch  ,że o 22 do lóżka i spię,,a nieraz nawet po 22  jak szwajcar nawali ,,a mam swój szwajcar w torbie,,prezent mój od mądrali,,ładny zegareczek dostałam,,,,:hahaha: chwalipięta jestem dzisiaj na wieczór,,a mowilam ,że musze jeszcze coś narozrabiać,,chyba szukam guza na noc:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien   Dobry wszystkim :love: Pozdrawiam gorąco :serce: Wszystkich  , ja jeszcze na urlopie i mam słaby zasięg do internetu , ale teraz wyszłam na zawnatrz i jakoś ściągam . U mnie pogoda brzydka ale jeszcze tydzień i wracam do domciu :całus:

Cytuj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika gdzie Ty się kochana podziewasz ,:płacz:,Czy Ty wiesz jak mi brakuje tutaj kokoszki i kogutka? :serce:wracaj Ty już do pracy ,,bo zaginęłaś gdzieś przez ten urlop:płacz::hahaha: pół roku  ,ponad  nawet remont ,urlop,,z jednej strony jak można sobie pozwolić na taki wypoczynek zasłużony ,,to czemu nie,,buziaki i pozdrów swojego kogutka,,:love:\

Ja od rana wzięłam się za wszystko,bo jutro święto,,zaraz pieczenie,,itd, itd, :hahaha: z kijem teraz sobie potańczę-lalallallalallalalla

humordnet1.png

27 minut temu, Łukasz napisał:

Maria Jolanta , koniecznie się popraw, bo jak babci na 7.00 frysztyka nie zrobisz, to znajdzie sobie inne zajęcie:hahaha:

images-2.jpeg

erika, no ba, Ty teraz już gość, albo gościówa:płacz::hahaha:

Witaj miło:love::( 

 

Dla mnie robi jakąś maskę na buzię,,hahahhaa opaskę na usta,,abym za dużo nie klepała ,,   @Maria Jolanta już tak nie mierz mnie,,spódniczkę mam przecież długą,,tylko nie ten kolor,,to jakiś babciny kolor,,szybko zmien ,,,:płacz:

11 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, to tańczymy:hahaha:hqdefault.jpg.4ff3e011bba92d619fd01313cfedbef4.jpg

a teraz idę małe porządki robić

wyżej i wyżej ,,ruszac się ,,a jaka ja jestem śliczna,,ładnie się ubrałam ,,a Tobie jakie kłaczki porosły ,,a nie chcesz fryzjerki? ogalam glace -super mi to wychodzi,,wprawiona jestem ,,30 lat doświadczenia mam,,chyba się nadaję,,na nowe wyzwania,,,:hahaha: idę ja też do pracy ,,dośc klepania,,trzeba się trochę rozerwać ,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, erika napisał:

@BlondiJa w Sanatorium :love:

Domyśliłam się ,,:hahaha: to się tak wykuruj abyś mogła potem długo fikać :love: zdróweczka :serce:

U mnie już ciastem pachnie,,,torcik się piecze,,szybka jestem,,owocki mam ,kremik mam ,,:p

dziadkom po pełnym talerzyku owoców zaniosłam i spokój do zupy,,a mi się dzisiaj obiady pomyliły,,chciałam zrobić chyba dwa dania na drugie danie-hahahha za dużo nakupiłam i się troszkę pogubiłam,,ale już naprostowałam się na dobre tory,,,:hahaha: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...