Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uffff, walizka spakowana, a nawet dwie walizki, jedna moja, druga męża :) no i jade do domu... przyjechal moj zmiennik... pamietacie naszego Adasia, czyli  @adamos60 z tego forum? to wlasnie on jest moim zmiennikiem, razem z zona przyjechali, beda 3 tygodnie :) nie moglam sobie odmowic przyjemnosci zeby nie zadzwonic do naszej @Blondi i nie zrobic jej niespodzianki i nie porozmawiac z nią i z Adamem wspolnie :):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień zaraz zleci i seksu w środę nie było i nie będzie:płacz:,,Pracowałam,,aby ktoś nie pomyślał ,że się wczasuję,,byłam na rowerku tu i tam,,zakupki zaliczyłam,,potem trochę z PDP posiedziałam,,aby ich trochę rozruszac,,i tak popołudnie śmigło,,:hahaha: ale się cieplutko zrobiło,,bo nawet dzisiaj zmarzłam,,chodzę na letniaka jak ludziska w płaszczach zasuwają:hahaha: @Betty nie wytrzymała i nagłośniła jakby z prezydentem rozmawiała:hahaha: zrobiła mi niespodziankę,,:święty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, nie smuć się, nie tylko Ty dziś bez seksu:hahaha: Byłem 3 godziny w mieście, nawet Polkę opiekunkę spotkałem, ale zapomnij...nie mój typ:płacz: ostatnio gustuję w wymiarach 130-90-110, słowem w ...kuleczkach:$ :hahaha:

hahahahha :hahaha: to ja odpadam w przed wybiegach:hahaha:  :płacz: bo jestem armatnia kula:hahaha: uśmiałam się:love:

w8711c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale widać że @Łukasz ma obcykane damskie wymiary. :)

A ja w końcu rozkminiłam messengera na FB i sobie pogadałam zamiast płacić za komórkę. :całus:

Tylko nie mówcie że jestem ciemna bo to sama wiem. :hahaha:

:hahaha::hahaha: a na WhatsApp-też można gadać do woli,,,za darmo:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszma w oczach centymetr ciała:płacz: i co tam jeszcze ? 

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Za dużo ode mnie wymagasz. :d:d:d

 

Ja ??:płacz: ja nie jestem agencja @Maria Jolanta ani urząd skarbowy:płacz:  a ja czekam tego 15 czerwca i od razu wydzwaniam i sprawdzam co mi naliczyło! zobaczymy co z tym roamingiem wyjdzie,,czy skubance będa po cichaczu naliczyć jakies minutki,,bo az się wierzyć nie chce ,że zniosą tak dochodowy biznes,,ale zobaczymy:(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...