Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem krótko,,mam całe abecadło w głowie,,:hahaha: i wszystkie ABC,,,czy polskie czy niemieckie -hahahha zero stresu,,czy się dogadam czy nie,,ale jak coś nie rozumię co dziadek swoim dialektem do mnie mówi,,to szybko zmieniam temat na swój dialekt-:hahaha: i dziadek odpuszcza już sobie ,dyskusję ze mną,,hahahha są sposoby,,ale nie jest zle ,,radzę sobie ,

@jolantapl. nic innego jak się brać za naukę ,,ale wiem po sobie ,,za wszystko się chętnie wezmę ale nauka jest gdzieś na końcu,,lenistwo na całej lini ,,jak coś potrzebuję sobie przypomnieć to szybko translator i już wiem,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale nie zdążyłem dopisać...mija dziś pierwszy rok pobytu na forum ..urodzinki też miałem jakiś czas temu, ale na forum tego nie piszę...agencje też czytają i po co mają identyfikować nas

jola z pl, imprezka wieczorem:love: Blondi...czuj się zaproszona:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Blondi napisał:

Ty więcej takich numerów nie rób,ja już kapele z Remizy zamówiłam:płacz::hahaha:

To my się już rok znamy:święty::hahaha::ciastko:

ha, a my ile sie znamy? chyba ze 2 lata, jak nie dluzej, co? 

pakuje sie powoli.... jutro przyjezdza para zmiennikow, a ja jade do domu, hurrrraaaaaa.... jedziemy z mezem na 3 tyg wakacji z dziecmi i koncem czerwca wracamy..... moze moj zmiennik odezwie sie na tym forum i napisze pare slow.... zobaczymy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@Betty to na ile Ty w końcu jedziesz do tego domu? w czerwcu wyjezdzasz i w czerwcu wracasz,,,?

no tak... jade na 3 tygodnie.... wyjezdzam jutro, a wracam kolo 28, czy 29 czerwca... pozniej bedziemy miec turnusy po jakies 2 tyg w lipcu a sierpien znowu 3 tygodnie.... i tak juz zostanie na stale, mysle... chyba, ze zrobi sie za ciezko i stan dziadkow sie tak pogorszy, ze te 3 tyg wytrzymac nie bedzie tak latwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

49 minut temu, Łukasz napisał:

https://m.youtube.com/results?q=znamy sie tylko z widzenia&sm=1

Jedni robią lening, inni szoping, a blondasek wszystko w tych sklepikach wiejskich wykupi:hahaha:

Blondi, to ma ten mój roczek, dedykacja dla Ciebie, a dla wszystkich :drink::piwo::tort::lody:

 

 

Już wykupiłam co się dało,:hahaha:,ale mam chorego dziadka i musialam trochę dziadka do zycia nawrócić,,,:płacz: och te nasi PDP,  @Łukaszku dziękuję za pamięc ,,piękna wiekowa piosenka,,taka sama jak my wiekowi,,biorę drinka,,lody i trochę ciacha:hahaha:

Ubieram fajną kieckę i w tany polecę,,bo jakos ten roczek trzeba obtańczyć:hahaha:

t5hf7a.gif

 

jeszcze to i się bawimy:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roztańczyłam się przy moich dziadkach prawie do 22 godz,,:płacz: ale usmiechy dostałam od dziadka:hahaha: fatalnie się dzisiaj czuł,,ale na wieczór odżył,,do mnie się uśmiechal a za chwilę odwracał się spojrzec czy babcia na niego czasami nie patrzy-hahhaha komiks,,,ale babcia też szczęsliwa ,że jej skarb lepiej się czuje,,fajni są ,,naprawdę fajni,,a ja taka pocieszycielka jak nie jednego to drugiego,,dobrze się tutaj czuje,,atmosfera super,,oni są też zegarkowi,,minutnicy-ale jak się obróci wszystko w żart to jest do wytrzymania,,mnie to smieszy trochę,,ale jak nauczeni punktualności to ja tez lubię punktualnośc,,zgrane towarzycho z nas:hahaha:

A teraz ślicznie powiem ,,Dobranoc" jestem tańcami wykończona,,muzyką i wózakmi,,robieraniem i ubieraniem i przebieraniem,,do jutra -buziaki :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...