Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kris pięknie i jest co podziwiacO.o,,ja to się tutaj tak kręce ,,jak narazie ,,trochę pofruwalam już tutaj,,ale te miejsce jest jakies inne od reszty,,coś w sobie ma,może jutro jakąs fotkę wsadzę tutaj,,:hahaha:

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja głupia przegapiłam że jutro jest święto. :(

 

czego Ci  @Maria Jolanta brakuje ? chleba?kartofli? zaraz Ci coś skombinujemy:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Witaj @Blondi i Wszyscy opiekunowie dobrze ,ze :kawa: tyle narobiłaś ale :tort: to już nas poczęstować nie chcesz:( Miłego spokojnego i słonecznego dnia Wszystkim życzę :love:

Zapomiałam o torcie z kremem śmietankowo-serowym,,:płacz: demencja mi się wkradła:hahaha: już częstuję ,bo zaraz będe następnego robila  torta,,:tort::tort::tort::tort::tort:

@jolantapl. Ty chyba głodna wstałas to może jeszcze :burger::ciacho::ciastko::frytki::jabłko:

 

Foto z lotu ptaka,,kombinowałam bo musialam zmniejszyć obraz ,,ale to foto z mojego spacerku,,:hahaha:

IMG_20170604_170052.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Chwalipięta:hahaha: zaraz Cie tu wszyscy obgadamy ,ze nad oceanem byłaś a my nie:hahaha: Pięknie:całus:

Jak pomniejszyłam te fotki to kolor na nich zdechł:płacz: @jolantapl. tak opiekunkowo się bawi:hahaha: siedziec cały świątek -piątek z PDP ,to nieraz trzeba jakąs odskocznię zrobić,,hahahha wiesz ,że jestem spontan,,dzisiaj jestem tu a za chwilę moge być tysiące km od tego miejsca,,u mnie szybko się zmienia,,dlatego nieraz brakuje czasu na wszystkie moje wymysły,,tylko mnie na wiochę wrzucić na parę miesięcy to wtedy trochę jest ze mną spokoju:hahaha: ale ciąglę myślę o tej Francji,,jestem tak blisko :święty: niech mi się tutaj trafi facet z autem,,to??????????? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

@Blondi moze jeden dzień wolny dałoby sie załatwić choćby jak przyjedzie zmienniczka i w drogę:)Ja cały czas żałuje,ze nie pojechałam na tą wyspę kwiatową na jeziorze bodeńskim jak byłam w poblizu ale co tam moze jeszcze kiedyś pojadę a własciwie na pewno tam pojadę :)

Ja tam tez miałam być,,ale odrzuciłam ofertę,,babka nie będzie mnie stresować,,,od rana,,wyczułam wscibską babkę przez telefon-hahhaha ,na mnie też Jez. Bodenskie musi poczekac,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo. Na szczęście babcia już w domciu bo jakoś.... dziwnie mi było samej, jakbym była niepotrzebna.

Kawkę wypiłam, śniadanko zjadłam, niedługo spacerek. Qrczę tak chciałam spacerki i normalne gotowanie i mam. Tylko znów mało do roboty. Trudno mi dogodzić, oj trudno. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, chyba trudno byłoby Mario Jolanto :płacz:  :hahaha: Wczoraj doszedłem do podobnych wniosków, haha. Miałem wczoraj wychodne. .miasto nocą, haha. Syn dał mi dychę i powiedział, idź odreaguj stres i do Pilsstube, do piwiarni,haha. Młode dziewczyny,eleganckie. .i też pomyślałem...oj, nie dogodzisz takim,haha. Ni to kasy,ni  to szczupłej modelowej sylwetki nie mam już...latka mijają:hahaha: No , ale dziś u nas święto, kolejny dzień lenistwa...Życzę Wszystkim miłego dnia:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi od rana podróże w głowie,,:święty: ale jak rodzinie wysle fotki czy krajobrazu koło domu , czy fotka z kimś z rodziny , czy fotka gdzieś zrobiona z koleżanką przy zamku,,to wszyscy jednoznacznie mówią,,ale Ty masz fajnie:hahaha: czyli uważają pracę moją za super zajęcie,,hmm a może to i tak jest? jak są warunki mieszkaniowe dobre i PDP ok! to tylko leniuchowac ile się da i odpoczywać,,hahaha i znowu wakacje w opiekunkowie:hahaha: dzisiaj święto,a ja po kryjomu piorę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jak u Was, ale u mnie słonecznie,  ptaszki śpiewają...tramwaje suną po szynach za oknem...od razy mi się Wrocek z dzieciństwa przypomina . Blondi, nie ma się co patezeć, śwoęto to święto,a pranie to pranie. Ja akurat jutro, bo nie mam tego dużo, ale jak było dużo, to rodzina nie przyczepiała się do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blondi napisał:

A mi od rana podróże w głowie,,:święty: ale jak rodzinie wysle fotki czy krajobrazu koło domu , czy fotka z kimś z rodziny , czy fotka gdzieś zrobiona z koleżanką przy zamku,,to wszyscy jednoznacznie mówią,,ale Ty masz fajnie:hahaha: czyli uważają pracę moją za super zajęcie,,hmm a może to i tak jest? jak są warunki mieszkaniowe dobre i PDP ok! to tylko leniuchowac ile się da i odpoczywać,,hahaha i znowu wakacje w opiekunkowie:hahaha: dzisiaj święto,a ja po kryjomu piorę,,

Ja miałam kiedyś zajawkę na podróże, ale wiadomo - kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Znalazłam sposób - "Google earth". Zwiedziłam najpierw Stany Zjednoczone, a potem Azję. Musze kiedyś do tego powrócić. Fajny pożeracz czasu na wieczory, jak pdp. spi. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Beata Giz napisał:

Ja miałam kiedyś zajawkę na podróże, ale wiadomo - kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Znalazłam sposób - "Google earth". Zwiedziłam najpierw Stany Zjednoczone, a potem Azję. Musze kiedyś do tego powrócić. Fajny pożeracz czasu na wieczory, jak pdp. spi. ;-)

Ja też lubię po tych googlach latać,,każdy adres i każdy dom zobaczę-fajna zabawa ,,wiem :hahaha:

Specjalnie dla @jolantapl. -może wspomnienia?:święty:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...