Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam różne przeczucia...no cóż, może będzie lepiej...córka jest optymistką, ja z synem realiści. Tak w ciągu 3 dni podupadła na zdrowiu.Żadnego jedzenia,żadnego picia,żadnych malin, nie poznaje dzieci, o dziwo, mnie dziś nie podrapała,jak często bywało,tylko wzięła mnie za rękę i mocno,tak serdecznie ścisnęła za dłoń...Mam nadzieję,że nie pożegnała się ze mną. Ja tu jeszcze chcę zostać z Tobą, babciu ... Dobranoc opiekunkowo :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę zauważyłam ,że na mapie opiekunów jest ktoś dokładnie w miejscowości Lichtelfelde pod Berlinem to bardzo bliziutko od miejsca gdzie ja wyjeżdzam w lipcu.Jak jestem w de to bardzo brakuje mi kontaktu i rozmowy po polsku więc jak jest taka mozliwiść i ten opiekun miałby ochotę się do mnie odezwać to proszę o wiadomość na priv:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i już piję :kawa: @jolantapl. kawusia pycha,,nie wyobrażam sobie innego trunku na poranek,,a do tego papierosek-nic więcej mi nie potrzeba,,:hahaha: Nie ma odpoczynku ,nawet w niedzielę u mnie,,u mnie 6 rano wstawanie ,,dziadek już na mnie czeka,,niech lepiej czeka do 6 rano niż ma mnie o 5 wołać-hahahhaha,,,a tak noc mam przespaną,a to ważne,:love:

Wzruszyłam się postem @Łukasza, też by mi to dało do myślenia ,,ten uścisk dłoni,,znając babcię drapaczkę,,:płacz:

Ale u mnie lało w nocy,,mam pootwierane okna i coraz lawina wody,,ale tutaj zauważyłam już 3 czy 4noc ,ze w nocy pada a w dzień ślicznie,,,Dzisiaj święto ,ale czy święto czy niedziela to PDP ubierają niedzielne ubranka:hahaha: pamiętam będąc dzieckiem,to coś eleganckiego mama kazała ubierac tylko w niedzielę albo w święta albo na jakąs uroczystośc,,u ludzi starszych zostało to do dzisiaj ,,bo u mnie wszystko jest na każdy dzień:hahaha:

@jolantapl. od rana szukasz guza :płacz: zostaw tą mapę,,masz internet to kontaktów Ci nie zabraknie,,pamiętaj ,że ostatnio Twój sprzęt nawalił i byłaś odcięta od świata:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi nie szukam guza tylko opiekuna :hahaha: Sprzęt mam już w porządku więc będę miała trochę rozrywki w pracy ale chociaż raz w tygodniu chetnie spotkałabym się z jakąś bratnią duszą,zeby trochę pogadać:) A szukanie guzów to moja specjalność :hahaha:

I w ogóle to się nie odzywaj bo ja mam nadzieję,ze tam jakiś fajny opiekun pracuje a Ty jeszcze mi go spłoszysz :serce: Moze razem moglibyśmy na wycieczkę do Berlina albo do Poczdamu wyskoczyć albo chociaż na kawę się umówić:święty: ale się rozmarzyłam :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. ja też będę szukać guza:hahaha:o ile za tym guzem kryje się tajemniczy nieznajomy opiekun:love: chodz nie muszę szukać bo mam fajnego dziadka -hahahha oj musiał być super w młodości facetem,,mój typ:serce: nie ma sił ,ale zawsze od niego uśmiech i radośc wyciągnę,,mam tą siłę przebicia chodz w tym,,,ale jakiś fajny opiekun? czemu nie! Brakuje rozmów po polsku,,to prawda,,jakiś dreszczyk emocji ,,jakieś podniecenie,,przecież jesteśmy żywymi stworami z uczuciami,,no i się zaczęło,,od rana już mi się podniecenia marzą,,,:love::serce: 

W pracy ,czy poza pracą zawsze nachodzą nas kosmate myśli,,:święty::hahaha::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Mnie też od rana dobry humor dopisuje  :hahaha: a co opiekunce to już się nic nie moze zamarzyć tylko praca,praca i praca nawet kosmate mysli mamy odłożyć na bok co to to nie nie pozwolę sobie na to:hahaha: Plisss odezwij się opiekunie spod Berlina :całus:

@BlondiZimny prysznic albo chociaż zimny okład na te moje guzy muszę sobie zrobić bo całą głowe mam już poobijaną od tych kosmatych myśli :płacz::hahaha:

No to wesoło i kosmato zaczęłysmy ten dzień :całus: Szkoda,ze całe opiekunowo pogrążone jeszcze w głębokim śnie moze im coś fajnego się sni i dlatego jeszcze nie wstali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. masz jednego kosmatego w domu:hahaha: korzystaj dopóki jest pod ręką,,bo ja pod ręką mam :kawa: papieroski i laptopa,,,:hahaha: też dobry zestaw ale na trochę,,a może coś się dzisiaj fajnego przydarzy ? a kto wie? mam tutaj fajny rower ,zasuwa jak błyskawica ,,a ja razem z nim,,mam jednego kołowego już przyjaciela,,,:hahaha: od rana kombinujemy równo,,a ja kocham kombinowac:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość gość
22 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja też rowerkowi nie odpuszczę obiecałam sobie,że co dziennie trochę pojezdze przyda się trochę gimnastyki o kondycje trzeba dbać.Mam nadzieję,że chociaż w lipcu i sierpniu pogoda będzie sprzyjać przejazdżką rowerowym

:hahaha::hahaha::hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. możesz sobie pomarzyć o przystojnym opiekunie. :d

A tak na serio to sama możesz zobaczyć kto to, tylko nie licz na PW bo do Ciebie nie można nic wysłać. :(

Ja dzisiaj zaspałam, obudziłam się o siódmej i z paniką w oczach pobiegłam robić śniadanko. Ale babcia też zaspała więc nie czekała głodna.  :d:d:d 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja dzisiaj zaspałam, obudziłam się o siódmej i z paniką w oczach pobiegłam robić śniadanko. Ale babcia też zaspała więc nie czekała głodna.  :d:d:d 

o 7 rano wstajesz? to wczesnie... ja kolo 8-mej, a dziadki kolo 10-tej... i to budzic ich trzeba......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie śniadanko jest na 7 rano. :)

Pierwszy raz nie mogłam jeść tak wcześnie ale się pomału przyzwyczajam...

U diabetyków 5 posiłków to minimum, tutaj są trzy główne, potem owoce ( 10 ), kawa i ciasteczko ( 14 ) a wieczorkiem orzeszki ( 20 ). :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@jolantapl. możesz sobie pomarzyć o przystojnym opiekunie. :d

A tak na serio to sama możesz zobaczyć kto to, tylko nie licz na PW bo do Ciebie nie można nic wysłać. :(

Ja dzisiaj zaspałam, obudziłam się o siódmej i z paniką w oczach pobiegłam robić śniadanko. Ale babcia też zaspała więc nie czekała głodna.  :d:d:d 

 

Napisz jak mogę zobaczyć kto tam jest w tej miejscowości i dlaczego nie moze do mnie nic wysłać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przybliżysz mapę to pojawi Ci się nick tej osoby, wystarczy kursorkiem najechać.

A nie wyśle bo jak ja nie mogę to dlaczego ktoś inny miałby móc wysyłać ???

 

Myślę o babci @Łukasza i myślę. U starszych ludzi brak rytuałów naprawdę może niepokoić. Obym się myliła....

Zawsze jest szansa że to chwilowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...