Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:hahaha::hahaha: Dzień dobry śpiochom ,,wstawać bo trzeba zdążyć na Wochenende,:kawa::kawa::kawa: pycha i pijemy i się budzimy,,a potem nózka w lewo i ńózka w prawo i do pracy,,Co niektórzy się dzisiaj obudzą i pomyślą ,,a  gdzie ja jestem :o W nowym miejscu pracy :hahaha: Milego dnia-wesołego i spokojnego,,aby pogoda dopisała na ten urlopik ,,u mnie w nocy znowu lało,,ale ranek piękny:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

:hahaha:Witam w piątek :):kawa: Miłego dnia:love:

Ale koleżance naszej zadałaś Blondi zajęć:płacz: może jeszcze rajstopy z włóczki 

 

:hahaha:

@Łukaszku czytałeś  że ma problem z czasem wolnym  , nasza @Maria Jolanta,,a ja jestem szybkim organizatorem nudy:hahaha:

@jolantapl. po fryzjerze chyba spała na siedząco,,aby loczka nie utracić,,:płacz::hahaha:

@Maria Jolanta o matko-od rana spacerek,,,o 7 śniadanie,,:płacz: co niektórzy się dopiero budzą,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

:hahaha:Witam w piątek :):kawa: Miłego dnia:love:

Ale koleżance naszej zadałaś Blondi zajęć:płacz: może jeszcze rajstopy z włóczki 

 

:hahaha:

Rajstopy zamówię w listopadzie ,,jak będzie siedziała @Maria Jolanta pod piecem na stelli,,wtedy w mig zrobi mi rajstopki ażurowe,,muszę kolor tylko wybrać,,nie mogą być łaciate ani pasiate,,jednolity kolorek,,i nie zielone,ani żółte, białe też nie,,nie ma chyba takiego koloru,może,cielste? pomyślą ,że mam gole nogi i tylko wzorki sobie machnęłam:hahaha: idę do pracy,,bo znowu piszę i wymyślam za dużo:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się z Wami również i :kawa: z Wami bardzo mi smakuje :love: Pospałam sobie...nie musząc się nigdzie spieszyć - Kochane nicnierobienie xd bo wszędzie dobrze, ale w domku najlepiej :) A jakie miałam snyyy...:p  pełne emocji...(śnił mi się mój dorosły już syn - jako b.małe dziecko...taki nieporadny, kochany, milusiński... proszący,abym go cieplutko ubrała itd.itp.) Tyle odżyło w tym śnie zapomnianych już trochę odczuć... Skąd się takie sny biorą... To chyba już podświadomie odzywa się we mnie potrzeba ruszenia do pracy, bo ileż można odpoczywać...Siedząc na czterech literach kasiurki ni ma...     Do końca miesiąca jestem uziemiona czekaniem na nowy dowód tożsamości - żeby mnie w DE nikt nie musiał ścigać,że mam nieważny! :d Chciałabym znależć jakąś dobrze płatną agencję, ale czym dłużej się temu przyglądam, to bardziej się zastanawiam. Zaraz potem czas ruszyć się z miejsca i wiooo :d za chlebem!

Edytowane przez Ewilena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Witam wszystkich :kawa: się chętnie z Wami napije  dzisiaj trochę mi sie przysnęło duzej ale to chyba z emocjii:) W Polsce na dzis zapowiadają piękną pogodę podobno idealną na garden party:)

na !00% z emocji,,aby jak najlepiej wypasc,,to jest taki dreszczyk emocji,,będa wspomnienia i chichy z dawnych lat,,wrocisz do lat szkolnych,,fajne takie spotkania,,sama sobie teraz przypomnialam swoje spotkanie klasowe,,a w ogóle lata szkolne,,wranglery miałam pierwsza w klasie ,,z pewexu-hahhaa a belfry brali mnie do tablicy aby obejrzeć mnie w tych spodniach ,,wypytać za ile i gdzie,,ale to były czasy,,a ja po miesiącu uroslam i spodnie staly się za krótkie,,a ja myślalam ,ze dzins się kurczył-hahha :hahaha:szykuj się ,szykuj -tylko pałki za mocno nie zalej,,bo wiem jak się fajnie pije a potem ?:płacz: z nami się tutaj zdrowo pije,człowiek wypoczęty wręcz na maxa a nie jakis wymoczek na drugi dzien:hahaha:

@Ewilena szukaj bo warto ,,bo są takie agencje,,dobrze płatne a nawet bardzo bardzo dobrze płatne,,ja w ciągu jednego dnia taką znalazłam i na drugi dzień mogłam już jechac-taka szybka jestem,,:hahaha: fruwajka!!!:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaraz się odwalę chyba za małolatę,,wskoczę w kieckę mini,,ale jak dziadki będa na mnie patrzeć? prawie goła opiekunka:hahaha: im zimno:płacz: a mnie roznosi ciepłota,bo biegam góra dół,,,:lody::lody::lody:

Ale nasza @sayonara 52 się wczasuje we Włoszech i tam zero internetu,:płacz:,już chyba z 2 tydzien tam siedzi jak nie więcej,,ona ma zagraniczno-światowe wakacje w opiekunkowie.:hahaha: czas chyba na zrobienie obiadku,,lecę:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz to smutna wiadomosc,,Twoja babcia jest poważnie chora i jeszcze doszło to,,miejmy nadzieję ,że szybko wróci,,abyś mógł jeszcze z babcią popracować,,

a moja babcia co za uśmiechy do mnie strzela ,,macha mi rączką,,a ogląda tv,,:hahaha: polubili mnie a ja ich,:hahaha:,znowu udane miejsce,,hahahha 

Wszyscy dzisiaj na imprezach? wymiotło z forum? Pracusie dajcie odpocząc Waszym PDP,,ja właśnie dałam,,aby się sami sobą nacieszyli,,:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczę wszystko mam super, nawet internet mam wszędzie, odbiera nawet za zewnątrz na tarasie. :)

Tylko czasu nie mam, czasu nie mam bo mam tyle do opalania i do leniuchowania. :d

Babcia wesolutka, lekko przygłucha więc jak ktoś coś zagada to na wszelki wypadek się śmieje. Normalnie żyć nie umierać. Na dodatek niedaleko jest sklep szwarc-mydło-i-powidło i niedrogie włóczki. Po co ja tyle w walizie targałam z Polski. :d:d:d

Ja na pewno gdzieś kiedyś coś dobrego zrobiłam że ten na górze mnie tak teraz obdarował. :d

 

@Łukasz, smutne to co napisałeś...

Ja między innymi na razie przynajmniej nie chcę wracać w te same miejsca bo człowiek się przywiązuje do podopiecznych a jak ich stan się pogarsza to można nieźle się zdołować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

 

Qrczę wszystko mam super, nawet internet mam wszędzie, odbiera nawet za zewnątrz na tarasie. :)

 

Mnie też ten zaszczyt spotkał, teraz mam nawet na tarasie też,,:hahaha:,ostatnio mialam tylko w jednym miejscu -w swoim pokoju i to jeszcze tylko przy jednym oknie,,a tak w calym mieszakniu zero,,neta"

ale nademną czuwa też chyba cała armia dobrych aniołków,,bo mi się w ogóle trafia super,,w ogóle wszystko się udaje:święty: życie jest piękne,,

Ciesze się  @Maria Jolanta ,że tak fajnie masz i jesteś tak pozytywnie nastawiona i jaka szczęsliwa-:hahaha: są zadowolone opiekunki-super,,jak najwięcej takich wpisów,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dzień pełen wrażen,,jazda na rowerze też zaliczona,,zakupy też,ale co ja tutaj znalazłam za  rozpiskę,,minuta za minutą i tak przez caly dzień,,i jeszcze zakupy w czasie pauzy !!!! i jak to przeczytałam to juz załamka całkiem,,opiekunki same doprowadzają do pracy 24 na 24 ,,same mądre pracowite włazidupy ,,jedz po takiej i rób za woła ,,,a potem taka się tłumaczy,że ona lubi pracowac i nie może bez pracy usiedzieć,,hahhahaha a ja mogę i usiedzieć i poleżeć i rozkosznie się ponudzić:hahaha:

Do jutra ludziki!!! Dobranoc -dzisiaj ja jestem lekko :spioch: ,,gorączka mnie zmęczyła ,,:love::serce::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobudkaaa !!!

:kawa::kawa::kawa: Stawiam dla wszystkich. :d

O siódmej śniadanko, potem spacerek, sprzątanko i gotowanko. Jakieś ciasto chyba upiekę...

A jutro niedziela i mam prawie cały dzień wolny. Co ja będę robiła ? No co ?

Leniuchowała.Mam nadzieję że jeszcze pamiętam jak się to robi. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta ja nie śpię ,,już piję tą cudowną:kawa: dzięki ,że nie jestem sama,,lepiej smakuje pijąc ją z kimś jeszcze,,,śpi mi się tutaj bardzo dobrze -pomimo dzwonów :hahaha: które jeżdzą za mną krok w krok,,ale tak nie tarabanią jak ostatnio:płacz:idzie wytrzymać,,

Ja też popołudnia mam na leniuchowaniu,,,trochę mogę z PDP poleniuchować albo sama,,:hahaha: to jest ta częsc wczasów-hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...