Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mamy słonce ,,lubicie się opalać? wylegiwać na słońcu i prażyć się,,opalać się aby być ślicznym brązowym?  bo ja raczej unikam ,nie wystawiam nigdy twarzy na słońce ,nie praże się,,kocham być na słońcu będąc w oceanie czy basenie ,czy w rzece opodal krzaczka,,:hahaha:ale tak specjalnie leżec na słońcu , aby być brązowym to nie! mam inne sposoby na brązową skórę,,:serce:

1482opalanie_funny_stronka-agusi.gif

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Dawaj namiary muszę go mieć :hahaha:

A nie przeszkadza Ci jego wielki globus? ten balonik tyci tyci? trochę przytyci? :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kinga napisał:

Achhh jaki cudowny dzisiaj dzien:love: wlasnie wrocilam od mojego Jacusia:serce:niespodzianaka udala sie xd byla :kawa::tort:i:lody: jestem szczesliwa i mialam pozdrowic cale opiekunkowo od Jacusia:love:

Jaki on kochaniutki i już go lubię i za imię i za pozdrowienia:hahaha: kochany Jacuś,,ale najważniejsze ,że się wszystko udało,,że mogłaś się wycałuśnić ,,:love:

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A ile Jacusiowi stuknęło?:)

następny roczek Joleczko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrów go od nas i podziękuj za pozdrowienia:):serce:

2 minuty temu, Blondi napisał:

Jaki on kochaniutki i już go lubię i za imię i za pozdrowienia:hahaha: kochany Jacuś,,ale najważniejsze ,że się wszystko udało,,że mogłaś się wycałuśnić ,,:love:

następny roczek Joleczko!!!

No tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio bylo calusnie haha:$:love: i dziekuje zaraz przedzwonie i pozdrowienia przekaze :) jak wrocimy do domku to sam z Wami popiszexd jest bardzo wesoly i lubi zartowac ale i tez powaznie porozmawiac jest otwarty na kazde tematy:hahaha:a teraz ide kolacje szykowac buzka:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Jakby te lata nasze szły ku młodości to byśmy wydzierali się głósno ile mamy ale ,że idą w odwrotną stronę to siedzimy cicho i cichuteńko,,oj ta cudowna starośc:hahaha:

Myślałam,że tylko kobiet nie wypada a wiek pytać ale w pewnym wieku to i męzczyżni chyba nie bardzo to lubią:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kinga napisał:

Nio bylo calusnie haha:$:love: i dziekuje zaraz przedzwonie i pozdrowienia przekaze :) jak wrocimy do domku to sam z Wami popiszexd jest bardzo wesoly i lubi zartowac ale i tez powaznie porozmawiac jest otwarty na kazde tematy:hahaha:a teraz ide kolacje szykowac buzka:love:

boże jaki wszechstronny:święty: gdzie Ty takiego Jacusia dorwałas,,,dziewczyny nic innego tylko polowanie na takiego trzeba zrobić,,żartownisia i wesolusia,,,i takiego otwartego -no to teraz  @kinga narozrabiałaś tym swoim Menem,,,każda spojrzy na swojego starego grzyba i powie ,,gdzie mu do Jacusia,,,:płacz::hahaha: hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

boże jaki wszechstronny:święty: gdzie Ty takiego Jacusia dorwałas,,,dziewczyny nic innego tylko polowanie na takiego trzeba zrobić,,żartownisia i wesolusia,,,i takiego otwartego -no to teraz  @kinga narozrabiałaś tym swoim Menem,,,każda spojrzy na swojego starego grzyba i powie ,,gdzie mu do Jacusia,,,:płacz::hahaha: hahahha

A Ty @Blondi myślałaś ,ze ja o wiek Jacusia pytam tylko z ciekawości:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kochane ja mam 40 latek:) Jacus 51 latek jestesmy juz ze soba 20 lat:love: i znalazlam go na sasiedniej ulicy gdzie mieszkalam tak zawsze na niego patrzylam jak bylam jeszcze dzieciakiem:$ podobal mi sie zawsze na niego spogladalam jak przechodzil:$ i tak to sie w zyciu uklada czasami dobrze, ze pozniej jak juz zaczelam pracowac to trafilismy na siebie wtym samym miejscu pracy:hahaha: i wtedy on zaczol na mnie spogladac bo juz nie bylam dzieciakiem :hahaha: i tak zostalo do dzisiaj :serce:dogadujemy sie i naprawde jest taki jak go opisalam:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kinga napisał:

Moje kochane ja mam 40 latek:) Jacus 51 latek jestesmy juz ze soba 20 lat:love: i znalazlam go na sasiedniej ulicy gdzie mieszkalam tak zawsze na niego patrzylam jak bylam jeszcze dzieciakiem:$ podobal mi sie zawsze na niego spogladalam jak przechodzil:$ i tak to sie w zyciu uklada czasami dobrze, ze pozniej jak juz zaczelam pracowac to trafilismy na siebie wtym samym miejscu pracy:hahaha: i wtedy on zaczol na mnie spogladac bo juz nie bylam dzieciakiem :hahaha: i tak zostalo do dzisiaj :serce:dogadujemy sie i naprawde jest taki jak go opisalam:$

Już dobrze,dobrze ja tylko żartowałam:hahaha: ale wiek by mi odpowiadał jak najbardziej:hahaha::serce: nie bajaj się Kinga ja mam męza i dzieci:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio Wszystkim tak zycze zeby znalezli to druga osobe na ktora zawsze moga liczyc czy jest dobrze czy zle:) bedziecie mialy okazje poznac i porozmawiac:hahaha: ale tutaj panowie tez sa bardzo kochani :love: mozna czasami ocenic osobe po tym jak pisze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...